Vartotojo auryte:)p pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:00:18 | Nuoroda

Sveiki :) Rašiau dalykinį laišką, truputi susimoviau. Nes ten jau taip oficialiai rašyt rekėjo, o aš kaip darugams dėsčiau mintis. Net neisivaizduoju kiek balų nuims, kad nepataikiau į dalykinio laiško žanrą. Gramatika tikrai lengva buvo, nei ten daug galvot reikejo, labai greit apsisukau, bet jau teksto suvokimas. Klausimų nesupranti, tai kaip atsakymus rast :DDD Skaičiau, kad anksti eisit kalbėjimo atsakynėt, tai tikiuosi supratimo ir potemių platinimo šiame forume :) Iš anksto dėkoju :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:37:12 | Nuoroda

Aš taip pat skiriau. Typo ta mama ir Gabija priedėlis. Be logikos tas sakinys kažkos.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:37:42 | Nuoroda

Bet 2ia rimtai nelogi6kai, ka=kaip parinko mum ta teksto suvokima. Labai gilaus mastymo reik, o jei pas tave pavirsutinis. Ir kaput-babut :DDD  O tai kaip tasiklingai daugiatautis ar daugiatautinis? ir ka rinkotes moka ar zino anglu kalba? man taj ir tas ir tas taisiklingai atrodo.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 16:58:54 | Nuoroda

O gal žinot kaip teisingai reikėjo parinkt žodžius, kalbos kultūros  pratime?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 20:10:09 | Nuoroda

Mums mokytoja davė tokias potemes, kaip orentirą į kalbėjimą.

1. Ekologinės problemos ir jų sprendimo būdai.

2. Civilizacija atitolino žmogų nuo gamtos. Ką apie tai manote?

3.Žmogus - besaikis medžiotojas ir teršėjas. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

4.Žymiausi Lietuvos gamtininkai.

5.Estetinė aplinka - atgaiva ne tik akiai, bet ir sielai. Ką apie tai manote?

6.Kodėl noriu, kad aplinkui būtų gražu, švaru, tvarkinga. Argumentuokite.

7.Kai/ar estetiškumo jausmą ugdo mokyklą, spauda, televizija? Argumentuokite.

8.Gyvūnai namuose. Ką apie taimanote?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 20:33:08 | Nuoroda

Mes irgi sprendėm dvilyktokų mokyklinį. Man jsi daug lengvesnis, nej mūsų.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 23:33:37 | Nuoroda

Ten tik pora užduočių nemokėjom spręst. O daugiau taj tikraj mūsų lygis. Mokytoja sako: jei jau 12 toks lengvas, taj jūsų visaj bus. Bet deje sklydo :DD.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 19:52:14 | Nuoroda

Labuka :) Jeigu nesunku ir turite geros inf. atsiuskite man ;)

Tikrai labai lauksiu. Turiu ir aš truputi tekstų potemėmis, kurias mums davė mokytoja. Taip kreipkitės tuo pačiu emailu.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:49:06 | Nuoroda

Jetau kaip fajna ATOSTOGOS. Tik tiek, kad nezinau nei kiek uz matke, nei kiek uz lietuviu gavau :DDD Penktadieni tik suzinosiu :) Dbr ramiai miegoti negaliu :)