Vartotojo Funky shyzo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 00:38:19 | Nuoroda

Socialinė kryptis, balas 20.02 .

Bandysiu į Ekonomiką VU. Gaila, kad VU daugiau nieko tinkamo sau ir nematau, tad antru nr rašau Romerio Finansų ekonomiką...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 01:06:35 | Nuoroda
Funky shyzo rašė:

Socialinė kryptis, balas 20.02 .

Bandysiu į Ekonomiką VU. Gaila, kad VU daugiau nieko tinkamo sau ir nematau, tad antru nr rašau Romerio Finansų ekonomiką...

 Sumelavau, balas 20.22. -dance- Galėčiau tikriausiai tik vieną ir įrašynėt, bet paskaičius atsiliepimus apie VU ir MRU ekonomikas puoliau į paniką. Nebežinau ką rašyt. ;//

Žinutė parašyta: 2009-07-06 01:54:40 | Nuoroda
Cloudless rašė:

Aš čia su tuo ISM nelabai suprantu. Jei rašau į vf ir nepatenku į tą visai nemokamą 30tuką, tai jei pateksiu į 100tuką, turėsiu dalį studijų kainos mokėti, ar ne? O jei aš noriu dalyvauti konkurse tik dėl 30 pirmųjų vietų? tai kaip tada?

 Aš dvejoju dėl tos pačios priežasties, net nenumanau kaip ten bus su tuo trisdešimtuku... Kiek žiūrėjau, niekur neradau info kiek tektų mokėt įstojus 31+ numeriu. Nemanau, kad verta rizikuot su 20.22. ;//

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:17:13 | Nuoroda

Kažkaip per dažnai čia matau "svajoju apie VU ekonomiką"..  Taip, VU turi vardą ir panašiai. Tradicijos, blagh blagh. Tad, kaip suprantu, mokytis iš 70ų metų knygų irgi tradicijų puoselėjimas. Nekalbant apie dėstytoju metų vidurkį (su visais jaunais - ~60). Be to, labai daug žmonių iš ekofako bėga, pamatę kas ten dedasi.

Bet, jeigu jau svajojat, tai siekit, Sėkmės. :>

P.S. Gaidys, kad Riomery paskaitos aštuntą prasideda. xD

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:51:01 | Nuoroda

ENTP. Dariaus gal tris kartus su kelių mėnesių pertraukom ir vis tas pats gaunas, nors berods ir skirtingus atsakymus pasirenku. xD Skaitant aprašymą atrodo, kad sudarinėtojai mane persekiojo pastarąjį dešimtmetį. Spooky. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:11:46 | Nuoroda

Hello everyyyboody, I am Doctor Nick!:D

Žodžiu, prisideda šita vilnietė prie Jūsų.:>  Visi kažkaip čia labai jaudinasi ar pateks į vakarinį ar dieninį, o mane labiausiai neramina su kokiais žmonėm turėsiu sėdėt vienam suole.. (ir ar duosit nusirašyt -blush- ) Taigi, i hope iš nuobodulio mes per tuos metus nemirsim ir, kad bent kartais priimsit į baraką prastumt laiko xD

Mano skype girlinwhite , rašykit,  intimaus nesiūlyti xDD