Vartotojo Juste. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-11 01:48:20 | Nuoroda

Sveiki, aš ir žadu perstot i KĮ...

Aukštais balais pasigirt negaliu, bet  pasiskaičiavau konkursini bala 18.52... Jūsų nuomone, turiu šancų papulti tarp tu laimingųjų?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 01:56:00 | Nuoroda

Istojau cia ir jau po savaites norejau dingt, nezinau, gal cia tik man asmeniškai netiko, bet labai neidomu ir mokomes visokiu nereikalingu ir nereiksmingu dalykelie....

Žinutė parašyta: 2009-06-11 21:17:33 | Nuoroda

Įstaigų vadyba, VGTU

Praita vasara truputi protelis buvo susisukes prirasiau visokiu nesamoniu istojauu netyciom ten tai ir STUDIJAVAU visus metus bereiksmius neidomius dalykus :(

 Gaila metu...

O tu?

Žinutė parašyta: 2009-06-11 22:44:31 | Nuoroda

Nes manau, kad tai yra tai ko man reikia, visada dievinau mena, bet neturejau ypatingu gabumu jam...

Na ka girdejau tai labai kontraversiski atsiliepimai, vieniems labai patinka, kitiems nesamone... Dar girdejau, kad daugeliui nepatinka patys grupes nariai, sake nera siltos atmosferos....

Dar pasakojo, kad daug idomiu asmenybiu veda paskaitas ar lankosi jose, bei daug visokiu projektu yra...

O kodel tave patrauke sita specialybe?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 12:07:22 | Nuoroda

Oho. neblogai :D

 As noreciau tiket, kad ties sita speciallybe ir pati apsistosiu, bet su mano charakteriu ir maksimalistiniais norais tai sunkiai tiketina, bet vistiek bandysiu

O ka dabar veiki, dirbi? ar baigineji kurios nors specialybes sesija ?

Žinutė parašyta: 2009-06-12 16:57:41 | Nuoroda

Saulėgraza,

Man ir tikslieji dalykai prie sirdies, bet ta aukstoji matematika tai knisa suzinai tokiu nesamoniu kaip +0 , -0 ar kitokiu 12 metu i galva kaltu neloginiu dalyku pasirodo egzistuojantis....

na su Informa tai ir ne fantastika, pirmais metais nieko idomaus ispradziu truputis wordo, paskui vos ne visos exelio funkcijos, tada duomenu bazes kurimas ir pabaigoje reik pristatyt savo puslapi, visa tai zinau, nes jau atsimokiau identiska programa, siaip tai nesunku jei pas gera destytoja papuoli( mano buvo labai gera, ejo tartis i pratybas tik i kas antras ejom, o kartais isvis tik i darbo atsiskaityma ateidavom), bet va kas cia labiausiai knisa tai  infos teorija, grynas peilis po kaklu... kaip tik siandien parasiau egza infos...

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:38:01 | Nuoroda

Man ir reikalingas kambarys Vilniuje, gal kokiu pasiulymu turit?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:40:33 | Nuoroda

Sveiki,

Esu antro kurso studente, studijuoju VGTU tad ieskau gyvenamosios vietos kazkur netoliese arba kurnors centriau ... Gal kas turit kokiu pasiulymu?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:45:46 | Nuoroda

Labas,

Mano situacija ta pati, esu VGTU studente ir ieskau kambario, Gal jau turi kokiu konkrtetesniu pasiulymu?

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:47:08 | Nuoroda

Sveiki,

Esu antro kurso studente, studijuoju VGTU tad ieskau gyvenamosios vietos kazkur netoliese arba kurnors centriau ... Gal kas turit kokiu pasiulymu?
 

Žinutė parašyta: 2009-08-04 16:47:55 | Nuoroda

Sveiki,

Esu antro kurso studente, studijuoju VGTU tad ieskau gyvenamosios vietos kazkur netoliese arba kurnors centriau ... Gal kas turit kokiu pasiulymu?

Žinutė parašyta: 2009-08-08 19:07:03 | Nuoroda

Aisku, kad bandom

as kolkas tik nete ziurejau...

Žinutė parašyta: 2009-08-11 23:45:06 | Nuoroda

O as noreciau atskiro kambario, nes praeitus metus gyvenau su tokia mergina ir jau atsikandau tos nuolatines trinties, aisku, gal ne mano zmogus pasitaike, nes visiskai skirtingos buvom, bet...