Vartotojo areole pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-24 15:54:27 | Nuoroda

 gal kas i tarptautini versla stojat?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:53:29 | Nuoroda

 i dienini ar neakivaizdini?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:57:56 | Nuoroda

 kiek pamenu tai nieko nereikejo tik uzregistruoja ir tiek.. o siaip www.ktu.lt/lt/informacija_studentams/bendrabuciai/apie_bendr.asp

Žinutė parašyta: 2011-07-25 09:15:10 | Nuoroda
Justina12 rašė:

Nepykit, kad truputį ne į temą, bet nerandu niekaip info. Kada ir kaip reikia susimokėti tą stojimo mokestį? Girdėjau gandus, kad visuose universitetuose jis 120lt, o VGTU kažkaip kitaip;/

 

 siemet nera stojimo mokescio...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:59:11 | Nuoroda

 tarptautinis verslas ;)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:48:32 | Nuoroda

 viko tarptautinis verslas 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:05:43 | Nuoroda
tejano rašė:

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas informacija.
:DDD yra kazkiek vilties :D

 as tai buvau pakviesta studijuoti :D tai dbr net neaisku ka cia galvoti :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:13:24 | Nuoroda
tejano rašė:
leiliuke rašė:
tejano rašė:

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas informacija.
:DDD yra kazkiek vilties :D

 as tai buvau pakviesta studijuoti :D tai dbr net neaisku ka cia galvoti :DD

 As taip pat, gal net y ta nebeystosiu :DDDDD

 ka darysi matyt teks antru etapu stoti :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:40:59 | Nuoroda
adelinna rašė:

Na, kas dar į Tarptautinį verslą? :))

 as;]

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:37:19 | Nuoroda

VK tarptautinis verslas I 12.34 vnf 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:43:02 | Nuoroda

 as ;) istestines studijos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:43:54 | Nuoroda

 mano draugas istojo :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:40:56 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
dzongas rašė:

 

 

kas per nesam? mano balas toxpat kaip paskutinio istojusiojo..

 Tavo bala turi rodyt rombas, o ne linija...bent jau pas mane taip

 pas visus turi buti rombas. jeigu patekote jis turi buti tarp tu liniju ;]]

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:43:40 | Nuoroda
leiliuke rašė:
nepavojinga rašė:
dzongas rašė:

 

 

kas per nesam? mano balas toxpat kaip paskutinio istojusiojo..

 Tavo bala turi rodyt rombas, o ne linija...bent jau pas mane taip

 pas visus turi buti rombas. jeigu patekote jis turi buti tarp tu liniju ;]]

 

 va taip turi buti

Žinutė parašyta: 2011-07-28 19:54:12 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
Greta Sin ~ rašė:

aš norėjau i psichologija vdu arba ku, o istojau i smk bankininkyste. čia buvo "o kas jei" variantas. ir deja jis ir pasitaikė

 as tavo vietoj stociau i kolegija... jei labai nepatiks, galesi isstoti

 jaučiu taip ir darysiu. nes metu vėjaisd nenoriu švaistyt..

 nepamirskit vieno paprasto dalyko :) istoje i vf studijas valstybe uz jus sumoka, bet jus turite sokiu tokiu isipareigojimu, nutraukus sutarti arba iskritus del nepazangumo valstybei reiks grazinti pinigelius....

Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:04:10 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
leiliuke rašė:
Greta Sin ~ rašė:
ievapieva1 rašė:
Greta Sin ~ rašė:

aš norėjau i psichologija vdu arba ku, o istojau i smk bankininkyste. čia buvo "o kas jei" variantas. ir deja jis ir pasitaikė

 as tavo vietoj stociau i kolegija... jei labai nepatiks, galesi isstoti

 jaučiu taip ir darysiu. nes metu vėjaisd nenoriu švaistyt..

 nepamirskit vieno paprasto dalyko :) istoje i vf studijas valstybe uz jus sumoka, bet jus turite sokiu tokiu isipareigojimu, nutraukus sutarti arba iskritus del nepazangumo valstybei reiks grazinti pinigelius....

 as zinau tik tiek, kad po pusmecio, neturint jokiu skolu gali isstoti ir negrazinti pinigu. o kaip del visu metu-nezinau

 siuo metu neturiu su savimi to lapelio kur viskas paaiskinta :) todel tiksliau irgi negaliu pasakyti..

Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:11:01 | Nuoroda
milkaa rašė:
milkaa rašė:

TURIU DAR VIENĄ KLAUSIMĄ. Gal žinot ar įstojus tarkim į  vnf spec, galima antram etape rašyti tą pačia spec vf ir dar plius kokią nors kitą visai kitam uni? Gal žinot?

 Ta prasme naujų neįtraukiant

 galima :) as irgi taip darau ;] pasirasiau sutarti vnf o dbr bandysiu i vf :)

 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:14:42 | Nuoroda
milkaa rašė:
areole rašė:
milkaa rašė:
milkaa rašė:

TURIU DAR VIENĄ KLAUSIMĄ. Gal žinot ar įstojus tarkim į  vnf spec, galima antram etape rašyti tą pačia spec vf ir dar plius kokią nors kitą visai kitam uni? Gal žinot?

 Ta prasme naujų neįtraukiant

 galima :) as irgi taip darau ;] pasirasiau sutarti vnf o dbr bandysiu i vf :)

 

 

 tai aš galiu palikti tą, kurią pasirašiau tik vf ir plius kitą iš sąrašo, o visas kitas panaikinti?

 gali :) 

asmeniskai as istojau ten kur norejau tai rasiau tik ta spec vf dabar. o siaip gali is saraso isideti tai ka nori :) esme tame, kad tos vietos neprarasi kur jau pasirasei sutarti.

Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:15:47 | Nuoroda
milkaa rašė:
areole rašė:
milkaa rašė:
milkaa rašė:

TURIU DAR VIENĄ KLAUSIMĄ. Gal žinot ar įstojus tarkim į  vnf spec, galima antram etape rašyti tą pačia spec vf ir dar plius kokią nors kitą visai kitam uni? Gal žinot?

 Ta prasme naujų neįtraukiant

 galima :) as irgi taip darau ;] pasirasiau sutarti vnf o dbr bandysiu i vf :)

 

 

 tai aš galiu palikti tą, kurią pasirašiau tik vf ir plius kitą iš sąrašo, o visas kitas panaikinti?

 gali :) 

asmeniskai as istojau ten kur norejau tai rasiau tik ta spec vf dabar. o siaip gali is saraso isideti tai ka nori :) esme tame, kad tos vietos neprarasi kur jau pasirasei sutarti.

Žinutė parašyta: 2011-07-29 15:23:28 | Nuoroda
milkaa rašė:
areole rašė:
milkaa rašė:
areole rašė:
milkaa rašė:
milkaa rašė:

TURIU DAR VIENĄ KLAUSIMĄ. Gal žinot ar įstojus tarkim į  vnf spec, galima antram etape rašyti tą pačia spec vf ir dar plius kokią nors kitą visai kitam uni? Gal žinot?

 Ta prasme naujų neįtraukiant

 galima :) as irgi taip darau ;] pasirasiau sutarti vnf o dbr bandysiu i vf :)

 

 

 tai aš galiu palikti tą, kurią pasirašiau tik vf ir plius kitą iš sąrašo, o visas kitas panaikinti?

 gali :) 

asmeniskai as istojau ten kur norejau tai rasiau tik ta spec vf dabar. o siaip gali is saraso isideti tai ka nori :) esme tame, kad tos vietos neprarasi kur jau pasirasei sutarti.

 ačiū tau labai :) aš irgi šiaip ten, kur norėjau, į vnf įstojau. Bandysiu ten pat į vf, bet dar apsidraudimui kitką pliksiu, nes matau, kad ten, kur noriu, vf žaibiškai dingsta

 nera uz ka :)