Vartotojo depp`as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:46:56 | Nuoroda

tai va emiau galvot kur cia stot, bet pasirodo,  kad niekur neina neturint nors vieno valstybinio egzo is tu kur anksciau minejau. filolologijos atkrenta, nes ten kiauras reikalas, ekonomika, sociologija taip pat netinka. noretusi i kazka is technologijos srities, bet neturiu fizikos net mokyklinio...

dabar tik susimasciau, kad abituros klasese mokinaus tai kas patiko, o ne tai ka reikejo mokintis tai dabar niekas nesigauna  mano egzai lt v70, eng v80, mtk m7, info m8, isto m8. ka galima studijuot turint tokius nuplysusius egzus.? atmetus filologija ir pan. nsmn

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:37:44 | Nuoroda

noreciau stot i kolegija ka nors su automobiliais studijuot, bet ten reikia fizikos , o as jos nesimokiau 11-12kl. ar imanoma butu man ten patekt be fizikos turint 9,46 konkursini bala? ir ka butu galima padaryt, kad tureciau ta nelemta fizika?,  ar imanoma pasiruost savarankiskai ir tada laikyt egza mokykloj? arba ka nors panasaus net neisivaizduoju...  zodziu is humanitaro virst realu

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:48:56 | Nuoroda

manau kad tikrai neperspetyvu,nes ne kazka uzdirbsi su tokia specialybe. pvz mokytojaujant darbo per akis, o moka tik apie 2k i menesi. Vertejavimas taip pat tik centus atnesa, nebent kokioj geroj firmoj dirbi. pliusas tik kad filologu truksta tai nors darba rast ne problema. nzn man tai nlb. cia gal daugiau is pasaukimo zmones ajna

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:08:41 | Nuoroda

 Galvoju ar butu bicu studijuojanciu anglu filologija; anglu-rusu kalbas pvz. siauliuose ar ten vien tik mergos renkas?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:16:54 | Nuoroda

Viskas ,nebestosiu i anglu filologija, jeigu taip  isvis niekur jauciu nestosiu, rausiu i Dublina

Žinutė parašyta: 2009-08-08 16:47:41 | Nuoroda

Snd pastebejau, kad  papildomas priemimas baigiasi 14val.  , o prasymo nespejau paduot tj kaip speju jau ilyst nors i kokia kolegija nebera sansu?