Vartotojo Rentle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:51:09 | Nuoroda

Aš palnuoju stoti į mediciną bei odontologiją. Į kurį universitetą (KMU ar VU) pastaraisiais metais buvo sunkiau įstoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 01:13:44 | Nuoroda

Tai ką manot? Sunkiau bus įstot į Vilnių ar Kauną šiais metais?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:55:28 | Nuoroda

Metiniai tai neblogi. Chemija A lygis 10, Matematika A lygis 10. (gerai, kad neprašo anglų, lietuvių, nes mažesni jau būtų) 

Domėjaus aš stojimu,bet taip įdomiai dabar atrodo viskas. Daug kas nori į kmu stoti, tai, galvoju, gal ir konkursas šiais metais gali visiškai kitoks būti. 

Galų gale, matyt, pasiliksiu ties kmu, nes parankesnė sistema man ten.  (na nebent, per savo neapsisprendimą, paskutinę minutę persigalvosiu)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:49:15 | Nuoroda

Meškinas, su tokiais balais tai drąsiai įstosi. Nėra labai populiari ta biochemija.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:56:38 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Rentle rašė:

Metiniai tai neblogi. Chemija A lygis 10, Matematika A lygis 10. (gerai, kad neprašo anglų, lietuvių, nes mažesni jau būtų) 

Domėjaus aš stojimu,bet taip įdomiai dabar atrodo viskas. Daug kas nori į kmu stoti, tai, galvoju, gal ir konkursas šiais metais gali visiškai kitoks būti. 

Galų gale, matyt, pasiliksiu ties kmu, nes parankesnė sistema man ten.  (na nebent, per savo neapsisprendimą, paskutinę minutę persigalvosiu)

 

 Prašome pagrįsti teiginį, kodėl tau parankesnė KMU sistema? Šiaip, smalsu :) Irgi mąstau apie KMU. :)

 Gerai, pabandysiu išdėstyti pliusus, kuriuos dabar matau. Pirmas dalykas, kuris man patinka yra pats KMU universitetas. Jis, ne kaip VU, yra sukoncentruotas ties biomedicinos mokslais. Todėl toks svarbus kursas kaip medicina ar odontologija susilauks nepadalinto bei pirminio valdybos dėmesio. (O VU yra tiek daug visokios pakraipos kursų, kad ir ta Medicina gali netekti dalies lėšų ar gauti mažesnę dalį nei, tarkim, teisė).

Antras pliusas yra įrangos atžvilgiu. Mačiau VU studentų praktikos nuotraukų, tai gan silpnai viskas atrodo: technika pasenus, aplinka mažai pritaikyta eksperimentams. O, kiek girdėjau, KMU dabar daug investuoja atsinaujinimui bei aplamai suteikia daugiau deramos praktikos nei VU.

Trečias pliusas būtų KMU pradedamas probleminis mokymas. Buvau atvirų durų dienose, klausiausi paskaitą apie tokio pobūdžio mokymąsi, tai tikrai paliko gerą įspūdį. Nežinau ar VU tokį dalyką turi, bet iš studentų esu girdėjęs, kad pas juos vis dar per daug dėmesio skiriama teorijos įsisavinimui.

Na ir paskutinis pliusas, kurį matau yra tai, kad KMU informavimo sistema yra geresnė. Tokiam VU MF tai, bent man, net neaišku kas bus. Visi puslapiai pridėti neaiškios informacijos studentams, o stojantiesiems dėmesio kaip ir nėra. Kažkada net skambinau į informaciją, tai tokia nepatenkinta moteris atsiliepė, atsisakė pasakyt man ir pasiūlė grįžt į puslapį. Todėl apie KMU daugiau žinau, esu matęs ir dekanus, rektorius bei žinau kur daugmaž reikės mokytis, kur praktiką atliksim it taip toliau. Būtent dėl to KMU ne taip baisiai atrodo. Žinau, kad nenueisiu į nežinią. O VU tai perdaug paslaptingai atrodo. Eičiau ten nebent tik jei norėčiai labai Vilniuj gyvent .

Tai tiek

Žinutė parašyta: 2009-07-01 21:38:39 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Ačiū :) O ką galvoji apie mokymąsi ciklais? Neteko domėtis situacija dėl preparatų? Ar gerėja ten kas nors? :S

 Mokymasis ciklais yra puikus dalykas. Mėgstu nuolatinį darbą smegenims. O kuo daugiau paliekama ilgesnei datai, tuo sunkiau man išsidėlioti savo dienotvarkę. Tad toks dalykas man tik didelis, didelis pliusas.

Dėl preparatų nieko ypatingo nežinau. Nusiskundimų nesu girdėjęs. Labai patiko man tik tas faktas, kad nuo pirmo kurso galėsime su lavonais praktikuotis (kai tuo tarpu VU tas leidžiama tik nuo III kurso).

Tai va. Tiek težinau apie tuos dalykus. 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:50:29 | Nuoroda

Reikia man atsargiau kalbėt. O tai dar susidomės visi KMU ir prisišauksiu konkurentų :) :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:55:27 | Nuoroda
Tirpstantis rašė:

Kažin ar man pakaks į KMU medicina vf 19,58 ? :)

 Pakaks. Nebent 240 mokinių surinks 19.59 ir daugiau. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:09:38 | Nuoroda

Vis dar dvejoju. Tiksliai neapsisprendžiau kur noriu patekt 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:42:36 | Nuoroda
siestaa rašė:
belatriks rašė:

rytoj rasysiu prasyma, zadu rasyt rasyt KMU odontologija, medicina ir farmacija vf ir m.balas 18,52 kazin dar ka prirasyt?bijau, kad neistosiu

 lietuviu kalba  tau taip sumove bala:( va kur  tikra neteisybe :(

 Tai jau tikrai. Gaila. Aš šiaip ne taip sugebėjau surinkt 85. Gal pabudo širdy poetas berašant :D

Dabar mano KMU kb yra 19,4. Kaip manot, ar įstočiau į odontologiją/mediciną vf? (aš manau, kad taip) :)

Beje, kur siūlytumėt man daugiau duot paraiškas žemesniais balais (tik dėl to, kad vietą užmt ;D) ?  :)

Galiausiai, kurioj komisijoj man geriau paduot prašymą? Gal į KMU nulėkt (aš Šiauliuose gyvenu) ? Ir išvis, ar yra skirtumas kur? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:14:28 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

 Va va. Man taspats ;D Iš VU medicinos +0.2 gavau :)

O šiaip tai abu balai yra 19.48 ;] (KMU atitinka, o VU +0.2)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:16:46 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: medicina
Aukštoji mokykla: KMU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas: 19.48
 

Su kuo gi būsim bendrakursiai? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:29:56 | Nuoroda
Nea M.D. rašė:

o gal ir vienoj grupej busim, niekada negali zinot ) ten kiek zinau pagal anglu kalba skirsto. ta prasme reikes kazkoki testa ten atlikt.

 Labai įdomu. Gal plačiau apie tai papasakosi?  

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:36:49 | Nuoroda

Aš galėjau įstot ir į VU (k.b. buvo 19.48) ,bet pasirinkau KMU pirmu numeriu dėl savų pliusų. Taigi, ten įstojęs su VF labai džiaugiuosi bei tikiuos, kad sutarsim su bendrakursiais. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:36:39 | Nuoroda
Tirpstantis rašė:

my 19,58

Šaunu. Mano tai 19.48. Laukiu-nesulaukiu rudens bei mokslo metų pradžios. Turėtų būt įdomu studijuot tokį sudėtingą bei gilų dalyką. Tereiks pasiryžt sunkiam darbui. ;]

Beje, kokia jūsų nuomonė apie bendrabučius? Netrukdo ta aplinka mokslo efektyvumui? Gal geriau butą dalintis su kažkuo? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:41:54 | Nuoroda

Kažin kas ten dėsis 27 dieną prie dokumentų pateikimo? Galvoju va ar verta tą dieną važiuot (gali būt baisios eilės). ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:51:40 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

@Medix

www.studijos.lt/dienorastis/109/Minimalus-balai-2009-BP

Tau reikia sios eilutes:
724 KMU medicina 18.48 18.10

I KMU medicina VF paskutiniojo pakviestojo KB yra 18.48

 KMU Mecicinos VF k.b., stodamas, visu vienetu viršyjau. Na ką. Bent garantuotai įstojau. Dabar reiks taip pat sėkmingai baigt.  ;D

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:04:02 | Nuoroda

Na ką. Kas gero, kas naujo? Įstojot ir leidžiat temai žemyn nuslinkt? :)