Vartotojo Paprikol pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:20:01 | Nuoroda

Socialiniai 20,26+1 ;] Gal krepseliui kaip nors uztex ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-29 23:15:09 | Nuoroda

Patekt i ISM turetu but lengviau nei patekt i VU prestiziskesnes studijas... Bet i ISM patekt pilnai finansuojama neturetu but lengva.. Pats galvoju i ISM stot... Tikiuos patekt tarp 30 geriausiu tai rinksiuos brangiausias studijas ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:26:50 | Nuoroda

Seip tiesa sakant ir varysiu i SSE ;] Tik kad nelikti ant ledo (nors ir maza galimybe ;]) tai pildau ir priemima i lietuvos univerus... O kolkas man ISM ekonomikos sriti artrodo geriausias variantas lietuvoje nors mano atveju greiciau atsarginis...

Žinutė parašyta: 2009-07-04 13:27:09 | Nuoroda

Ism forumas nepasizymi populiarumu... Gal ir gerai... Dar nepildziau prasymo tai kazkiek abejoju ar stot i ISM, nes teoriskai gali istot i vf ir vistiek turet moketi ar tiesiog geriau istot i koki VU ar MRU...

Teoriniai paskaiciavimai: Dabar i ISM 1 numeriu rase 170 zmoniu tikriausiai iki galo bus apie 250.. kas rase ne 1 numeriu yra nekonkurentai nes paprasciausiai jei jie turi pakankama bala patekti i 30 tai jie pateks ir kitur kur parasys 1 numeriu... ish 170 i vf rase 143.. ish 40 ish i Kauna nori nenori tuos irgi turiu ishkaiciuot ;] tai realiai lieka dabar 100 zmoniu iki galo bus apie 130-140...

Bendri teoriniai paskaiciavimai: Mano konkursinis balas 20,46 tai grubiai primetus kadangi buvo 100 ish matkes ~250 o ish kitu maziau nei 200.. tai teoriskai mane galetu aplenkti ne daugiau kaip 500 abiturientu, nors tikiu kad sis skaicius tik teorinis ;] Taip pat esu Ekonomikos olimpiados III laipsnio laimetojas tai dar + 1 balas... tai isviso 21,46 stojant i socialininius moxlus ir ISM... Vieninteliai realiai galintis aplenkti yra olimpiadininkai yra virs 20 ivairiu olimpiadu nors ISM tikriausiai aktualios tik kelios : istorijos, ekonomikos, matematikos ir anglu.. is viso olimpiadininku negali buti daugiau nei 50 ish kuriu apie 25 butu trecios vietos, kurias seip ar taip tikiuosi aplenkt ;]

 

Tai tokie mano teoriniai pamastymai apie ISM ir blogiausius ISM stojamuju scenarijus... Idomu ar kas nors turi aukstesni bala ish forumo stojant i ISM?..

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:14:58 | Nuoroda

SSE stojimo lygis kaip niekada zemas ;] siemet tiesiog visus pakviete ;] ir zmoniu stoja neperdaugiausiai (chia salyginiai pakviete 529, o kadangi kviete visus tai SSE tikrai neispudinga)... Gal bent stipendija bus lengviau del to gaut ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 00:02:34 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show

Žinutė parašyta: 2009-07-05 00:07:01 | Nuoroda

Galetu forume buti ir zinuciu redagavimo f-cija... O seip statistika yra bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show ... arba www.lamabpo.lt saite studiju programu pasirenkamumas..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 10:48:48 | Nuoroda

Susidaro ispudis kad egzus ziauriai gerai islaikei, o kalti tik mokytojai neivertine tavo gabumu ;] Savotiska dedovschina mokykloj... Visada yra budu spresti problemas... O durniu ir baznycioj musa ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:09:42 | Nuoroda

Seip dabartine KB skaiciavimo sistema yra pakankamai palanki tokiem, nes skaiciuojamas tik vieno dalyko metinis (kartais pasirenkama ish dvieju). Tai daug palankiau nei praeitu, kur buvo keletas metiniu kuriuos sudejus svertinis koficientas budavo didesnis nei dabartinis.

 

Taip pat kas liecia mokytojus tai yra ju kompetencijos sritis. Yra visokiu zmoniu. Zinoma, ash vertinu tik tikrus kompetentingus mokytojus, kurie dirba mokytojo darba, nes to nori ir jiem patinka. Nors teko sutikti ivariu mokytoju ir daznai baigdavosi konfliktais su tais nekompetetingais Taciau visa tai ash priimu kaip naturalu dalyka ir neverta eskaluoti forume..

 

Padlaiziavimas ir etc. Galima ishskirti daugeli atveju, jei tai tiesiog geri profesiniai santykiai nieko blogo nera. Jei tu vienas nori buti ishskirtinis tai ir gali buti su savo tarkim 7. Ishskirtinis pataikavimas dazniausiai pasitaiko gan retai del bendro mokiniu nepritarimo. O sugebejimas patikti mokytojui, o ne padalaiziauti (manau si problema daugiau aktuali prastesnem mokyklom) yra lb gera savybe.

 

Kas liechia kalikus, tai dar karta pasikartosiu, kad visokiu zmoniu yra. Ir jie patys nusprendzia kaip jiem geriau mokytis. Ka ash ismoksiu per pusvalandi jie ismoks per 5 val. Tai vadinasi jam paprasciausiai reikia mokytis daugiau. Kadangi yra toks didelis mokymosi skirtumas savaime suprantama jis ish niekur neatsiranda, vadinasi jie yra maziau gabus, maziau gebantis suvokti ir suprasti, tdl jiem ir reikia kalti, jei nori geru pazymiu. Nors pazymiu sureiksminimas man visada atrode juokingas. Bet jei jiem tai gerai kas mes tokie, kad juos teistume.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:41:27 | Nuoroda

Juokingi tie jusu argumentai ;] Sveiki atvyke i tikra gyvenima ir konkurencine kova... Persipina logika ir mintys pas tave... Kdl 100tukininkas turintis mazesni metini turi gauti KB mazesni nei 98tukininkas turintis aukstesni metini?.. 100tukai yra daugiau sekmes dalykas, man asmeniskai tiek isto, tiek matkes buvo nepalankus egzai ir gavau 99 bet tai nieko per daug nekeicia... O tu nori suskirstyti zmones i protingus ir kalikus... Kazkodel kai save priskiri protinguju kastai nori, kad gyvenimas/mokykla/NEC/ar dar kas nors iskeltu tave ant pjedes stalo ir suteiktu tik tau galimybes...

Sistema prie jusu nesitaikys, jei neprisitaikai prie sistemos tai jau tavo bedos... O jei zmogus sugeba gauti geresni pazymi turedamas maziau ziniu tai tik pliusas jam nes jis sugeba tai padaryti kitais budais, net galeciau teigti, kad jie gyvenimiskai protingesni... Pagalvok apie gyvenima, tarkim rinka kox skirtumas kad turi geriausia produkta jei jo niekas neperka?

P.S. kam ash varginuos rasyt vistiek nesuprasi ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:41:05 | Nuoroda

Jeigu kas ish klp su mashina varys ir dar reikia pakeleiviu tai butu gerai kad pranestumet... Skype: warzone1991

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:43:38 | Nuoroda

Kadangi jau yra rezultatai kurie pateko. Tai idomu ar daug chia is forumo pateko i SSE.

P.S. ash patekau ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-21 02:11:40 | Nuoroda

Seip manau kad tavo tie nuogastavimai pasitvirtins. Nes bent 70 bus tikrai blogesni, vis delto ish ~125 zmoniu priima 65% latviu, jokia paslaptis, kad jie nera patys geriausi ir konkursas i latviu vietas nera didelis. Kas liecia lietuvius tai manau, kad istojo bent pakankamai gerai pasirode konkursas buvo 5 i 1 ir seip jau stipresni uz vidutiniokus pazystami nepateko ;]

Nors kankino panasios mintys bet vis delto galvoju, kad Ryga gali pasiulyti daugiau nei ISM, (kitu variantu lietuvoj net nesvarsčiau ) ISM aplinka neišvengiamai žemesne o ir atsiliepimai negeriausi (net pacio ISM puslapis įdomias idėjas propaguoja – ju sekmės istorijų skiltyje aprašomas vaikinas kuris per daug laiko neskyrė mokslams o dirbo, ir gaunasi moralas toks kad ISM prie to minimaliai prisidėjo, o svarbu buti darbsciam ir nesvarbus kokiam univere mokaisi, ) Seip ar taip reikia ivertinti tai kad po 2 metu ivyktu krepšeliu (kartu ir top 30) rotacija taiga vien gaves nemokama moxla negali atsipalaiduoti ;]

Ar Rygoj geriau? Dar teks savo kailiu išbandyti. Nors kadangi yra zmoniu stojančiu po keleta kartu tai irodo kad SSE bent marketingas gerai veikia ir yra ko pasimokyti ;] Mano nuomone svarbu kad universitetas turetu ka duoti t.y. geri dėstytojai, jauki aplinka, intelektualiniai issukiai, praktinis darbas, maziau vadovėliu daugiau interactive learning. Visa tai lyg ir siulo SSE ko pasigendu Lietuvoje.

Nuogastavimai del kitu istojusiu (ypac ne LT) yra mano nuomone pagristi, taciau eko srityje kol kas Baltijos regione cia geriausias variantas. Gal but jei atsukčiau metus atgal buciau pildes prasymus i kitas užsienio univerus bet kai ant svarstyklių yra ISM ir SSE. Kazkaip nori nenori nusveria i SSE nauda.

P.S. Nemegstu girtis, bet bent viena kursioka geresni tai turesi ;]

P.S. 2 ;] Ar kasnors ish forumieciu studijuojančiu SSE eme paskola? Jei taip, gali apibudinti pacia paskolos emimo procedūra ir salygas?
 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 02:06:39 | Nuoroda

Istojau i ISM eko ir politika pilnai finansuojama.. del finansavimo dar pries sudarant prasyma paklausiau ism atstovu..

Keletas klausimu:

ISM savo tinklapyje ir internete išplatino pranešimą, kad 30-čiai studentų bakalauro studijose turės galimybę studijuoti nemokamai.

· Tie 30tim studentų bus tie, kurie turėjo aukščiausius konkursinius balus?

Taip.

· Ar padengiama visa studijų kaina(Visos bakalauro studijos)?

Trisdešimčiai geriausiųjų – taip. Likusiems, kurie studijuos su studijų krepšeliu, jis padengs beveik 50% studijų kainos (metams). Taip pat visi (išskyrus tuos 30) galės pretenduoti į nuolaidas iki 50% nuo visos studijų kainos

· Jeigu aš patenku tarp 30 geriausių stojant ar man reikės išsilaikyti tarp 30ties geriausių ir studijų laikotarpiu?

30 pirmųjų vietų bus peržiūrimos po 2 studijų metų, kartu su studijų krepšelio perskirstymu.

· Ar visos studijų programos bus apmokamos (tiems 30 studentų)?

Taip, preliminariai nuspręsta, jog visos programos turės dalį nemokamų vietų.

 

 

Atsakinejo

Rūta Malskaitytė

Bakalauro studijų vadybininkė

 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 10:54:08 | Nuoroda

Tiskliai negaliu atsakyti... Taciau mano nuomone, bent jau tokia susidare perskaicius ISM atsakymus, kad po dvieju metu perskirstant krepselius tu turesi buti tarp 30 geriausiu, kad gatum pilnai finansuojama. (Skirtingu atveju ji tiesiog butu parasius, kad tereikia ishsaugoti krepseli;])

Žinutė parašyta: 2009-07-27 01:33:10 | Nuoroda

Tai kad ash irgi mazdaug pries menesi rasiau ;]

Ats gavau : date Tue, Jun 30, 2009 at 9:26 AM

Reikes paklaust nebent kai nuvaziuosiu doku priduot..

Žinutė parašyta: 2009-07-30 10:09:17 | Nuoroda

Va pagaliau aisku del to finansavimo viskas ;]

Jei jūs pakliuvote tarp 30 geriausiųjų ir gaunate 100% finansavimą, jums jis bus peržiūrimas tik drauge su krepšeliu, ty po 2 metų ir jo neprarasite tuo atveju, jei neprarasite krepšelio.

O del likusiu nuolaidu kaip suprantu jos keisis kas semestra priklausomai nuo jusu rezultatu mokantis ISM....