Vartotojo Lyched pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:45:03 | Nuoroda
JazzMan rašė:

Mastau apie informatikos inzinerija, KTU, daugiau nezinau net ar ka rasysiu

 Teisingai. Visiems, kas nori sieti gyvenimą su informatika/programavimu/matematika manau pirmoj vietoj KTU, o antroj VU MIF.

Asmeniškai mėginsiu stoti į VU Taikomąją fiziką. Gal yra bendraminčių?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:58:29 | Nuoroda

99:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:02:33 | Nuoroda

Juokingi tokie pasisakymai "ar galima tikėtis?". www.lamabpo.lt yra pernai metų statistika, kurioje nurodyta kokie balai kokiam universitetui, kokiai spec. buvo didžiausi/mažiausi (į vf ir į m atskirai). Koef skaičiuoti yra balų skaičiuoklė, o jeigu domina kaip suskaičiuoti - yra stojimo taisyklių aprašas, kurame nurodyta kaip skaičiuoti.

Bet vistiek, koks skirtumas? Šiemet sukeisti koef. - gali visko būti. 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 01:56:54 | Nuoroda

Na, jeigu nori gražių tūlikų, plastikinių langų ir gražiai madingų mergaičių/berniukų - MRU, jei nori bent kažkokio rimtesnio mokslo apie ekonomiką - VU. Nors teko girdėti, kad tikro ekonomikos mokslo Lietuvoj (tiesą pasakius nemažoje dalyje valstybių) neįmanoma gauti ir tai kas yra mokoma vietos universitetuose nėra ta tikroji, itin sunkios matematikos ekonomika. 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 14:24:45 | Nuoroda

Aš žadu stoti į taikomąją fiziką, bet prie galo savo stojimų sąraše taip pat įtraukiau kompiuterinę fiziką. Kiek skaičiau atsiliepimus tai visai neblogai ten mokytis, tik baigus bakalaurą labai sunku suprasti kas esi - fizikas ar programuotojas , nes nei to, nei kito nemoki taip kaip moka tikras fizikas arba tikras programuotojas.

Bet koks skirtumas - daugiau merginų fizikos fake reikia 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 20:54:52 | Nuoroda

Nors ir žinau kaip nė velnio nepadėdavo kitų pasakymas "š... tie jūsų egzaminai", bet iš tiesų dabar pradedu suprasti kad taip ir buvo. Tikrai nieko itin baisaus, tik per daug sureikšmintas dalykas. Kad ir ką jums ten mokytojai sakytų/grasintų/baugintų ir t.t. viskas nesunkiai išmokstama, tik reikia pačiam norėti ir netygnėti. 

Aš pvz daugiausiai dėmesio skyriau fizikai ir matematikai. Tačiau skirtumas buvo tas, kad matematikos mokiausi tik per pamokas (daugiau mažiau), o fizikos kursą pats absoliučiai ėjau (nes turėjom tragišką mokytoją). Vienuoliktoj klasėj mes neturėjom matematikos mokytojos, o fizikos mokymasis irgi buvo ne koks, nes atrodė kad dar toli tie egzaminai. Tad viską mokiausi 12kl. Realiai visą teoriją galima per du mėnesius išmokti o per dvi savaites pasikartoti.

Palinkėjimas būsimiems abiturientams paprastas - nusiraminkit, sedėkit ir mokykites:)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:12:10 | Nuoroda

VU taikomoji fizika 19.16 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 11:32:57 | Nuoroda

Sveiki:)

įstojau į taikomąją fiziką (kb 19.16). Kadangi dar nesutikau čia tokių pačių, tai aš už bendrą fakulteto chatą skype:D nick - koprophagous 

Žinutė parašyta: 2009-07-28 16:00:52 | Nuoroda

Manau visi už:)

Tikiuosi visi čia važiuos į fuxų stovyklą? 

Žinutė parašyta: 2009-08-29 23:23:05 | Nuoroda

Kadangi pagr. dalykas man buvo FIZIKA, tai patarsiu tiems, kad nori/ketina laikyti šį egzaminą - visgi knygos mokyklos fizikos kurse tai gan problematiškas dalykas... Pagrindinė knygutė, kurią reikia įsigyti (kurios kartais atrodydavo užteks visai egzo programai išmokt) tai Vaidoto Mockaus "Fizikos žynynas moksleiviams" - šviesiai žalia, nedidelė, stora. Joje bus visi konspektai, formulės ir trumpas, bet aiškus teorijos išaiškinimas. Super daiktas!! Bendram mokymuisi pagal mokyklos kursą/žinių gilinimui siūlau nesipis*i su naujais vadovėliais arba knygom vienai temai nagrinėti (mechanikai ir molekulinei fizikai pamenu buvo išleistos atskiros knygos kol mokiausi paskutinius metus) - beveik visi absoliutus bevertis briedas skirtas pinigam užsikalti. Vienintėlis dar kažkiek neblogas yra R. Rozgos "Fizikos Įvadas" (toks bordinis/rūžavas), bet be jo galima laisvai apseiti. Tikriausiai geriausia ką galima rasti mokymuisi yra seni (~1987 metų) B. Buchovcevo ir G. Miakiševo vadovėliai. Jų yra du geriausi - vienas 10-11kl., o kitas 12kl. Visos temos labai gerai išaiškintos (išskyrus mechaniką), tik verta pasitikrinti kai kuriuos dalykus su dabartinėm teorijom (pvz. kairių/dešinių rankų taisykles ir pan.).

Uždaviniams spręsti buvo neseniai išleisti du LABAI geri uždavinynai - B. Jakavonienės ir K. Lipskio "Pasirengimo baigiamiesiems egzaminams medžiaga" (dvi dalys). Vienas žydras, kitas tamsiai mėlynas - abu su smėlio laikrodžiu ant viršelio. Juose parodyta kaip spręsti beveik visus įmanomus mokyklos kurso uždavinius ir dar dafigą uždavinių patiems kankintis. Jie šiaip sunkesni yra nei egzaminuose duoda, bet juos nėra sunku įsikirsti po tiek pateiktų pavyzdžių - o juos įsikirtus egzamino uždaviniai atrodo kaip baika. 

Žinutė parašyta: 2009-08-30 16:47:18 | Nuoroda

Man asmeniškai ir daugumai pažįstamų užteko mokyklos literatūros. Turėjau papildomai tik V. Mockaus tokią geltoną nedidelę knygelę kartojimuisi. Dar vieną Pekarsko tokią (mėlyna tokia) skaitydavau, bet joje labai neaiškiai viskas parašyta man buvo. Geriau apsirūpinti uždavinynais egzaminui:)