Vartotojo Bevielis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:22:43 | Nuoroda

 Šiek tiek jaudinuosi dėl istorijos rezultato. Padariau daugybę klaidų. :/

Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:22:45 | Nuoroda

 Baisoka laukti to egzamino rezultato. :]

Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:25:26 | Nuoroda
crystallle rašė:

Daug baisiau negu pats egzaminas!!! ... :S

 Sutinku...

Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:50:12 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 tureciau gauti virs 85 jei vertintojai nesuklydo, laukiam rezultatu...

 O tu suklysti negalėjai? Artistė.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:08:54 | Nuoroda
Edgaras rašė:

Uzjauciu ingridele :D Sitaip nepasiseke :DD Jauciu vertintojai papirkti buvo ir buvo neobjektyvus :D

 Edgarai, gavai 100? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:37:34 | Nuoroda

 Nežinau, eit jau į mokyklą ar dar laukti...

Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:54:25 | Nuoroda
Armina5 rašė:

 Neik! be 16h gali neit, tie rezultatai atsiras be 15:55 geriausiu atvėju :D

 Mane tai erzina NEC'o tokie darbeliai. Praneštų normaliai datas, valandas, kada bus sukelti abiturientų rezultatai ir viskas būtų aišku. O čia dabar patys mokiniai privalo skambinti ir aiškintis kas, kur, kaip.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 14:57:53 | Nuoroda
Armina5 rašė:

 Jo jo, mane irgi nervina. Reik eit iki tos mokyklos. galėtų ką nors paprasčiau sugalvot, vis dėlto 21 amžius jau :D

 Geriausia būtų, jei rezultatus talpintų lamabpo.lt svetainėje. Būtų labai patogu...

Žinutė parašyta: 2010-06-24 02:45:26 | Nuoroda
Erika rašė:

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

 Kiek aš suprantu, tai reikia rašyti bet kokią kalbą. Visgi tu privalai ją mokėti bent jau GERAI, nes ji bus dėstoma jau normaliu lygiu, o ne pradmenys. Dažniausiai yra rašoma pirmoji užsienio kalba, mokytasi vidurinėje/gimnazijoje. Spėju, daugiausia yra anglų k., vokiečių k., prancūzų k. ar rusų k.

Žinutė parašyta: 2010-06-24 15:18:03 | Nuoroda
Erika rašė:
Bevielis rašė:
Erika rašė:

Čia klausia, kiek metų ir mėnesių sudaro tavo darbo stažą (dirbant oficialiai). O dėl kalbos, tai kalusia, kokia bus tavo užsienio kalba studijų metu. Na, kaip mokykloje būdavo galima rinktis iš rusų kalbos ir anglų :) Bent jau aš taip suprantu :)

 Kiek aš suprantu, tai reikia rašyti bet kokią kalbą. Visgi tu privalai ją mokėti bent jau GERAI, nes ji bus dėstoma jau normaliu lygiu, o ne pradmenys. Dažniausiai yra rašoma pirmoji užsienio kalba, mokytasi vidurinėje/gimnazijoje. Spėju, daugiausia yra anglų k., vokiečių k., prancūzų k. ar rusų k.

 Argi aš sakiau ne taip pat?

 Tiesiog pakomentavau viską plačiau. :D

Žinutė parašyta: 2010-06-28 11:38:55 | Nuoroda

 Gavau 24% ir, manau, kad tai yra pakankamai gerai, nes mokiausi IT A lygyje (hipertekstas ir multimedija), tačiau pagal VBE programą ir egzamino matricą, tai jau B lygis. Nebuvau užsibrėžęs kažkokios linijos, todėl džiaugiuosi gautu įvertinimu.

O kas dėl tų 98%, tai siūlyčiau rimtai pasvarstyti, ar verta. Jei esi užtikrinta dėl 100%, tai pirmyn, bet jei dvejoji, tai nerašyk apeliacijos, nes gali balas kristi žemyn arba, žinoma, likti toks pat.

Žinutė parašyta: 2010-06-28 11:40:22 | Nuoroda
bambukaz rašė:
amfa rašė:
gyntass rašė:

informatikos ir matematikos jau siandien, ar cia tik gandai kokie?

 Kad informatikos rezultatai siandien, tai negandai.

As jau savo zinau

 informatikos jau trečiadieni buvo žinomas :D

 Bet, kad ten kažkokia sumaištis mokykloje buvo. Vieni dirba, kiti jau baigia darbą.

Žinutė parašyta: 2010-06-28 12:14:14 | Nuoroda
Himalaya rašė:

nesupratau, ką tik pažįstama sakė,kad ką tik atėjo pas juos rezultatai

 Greičiausiai kalba apie lietuvių (valstybinės) kalbos VBE rezultatą.

Žinutė parašyta: 2010-06-28 23:54:47 | Nuoroda
NONcom rašė:
Nepavyzdinga rašė:

tik nuejus i mokykla imanoma suzinoti?? nera galimybiu nueit :(

 paskambink auklėtojai, pavaduotojai, raštinei.. pasakys :) Norėjau paklausti: abiturientai, nesisapnuoja jums egzaminų rezultatai? :D nes man sapnuojasi. :D Ir kuo jie arčiau, tuo dažniau :DD

 Apskritai, tai visai negalvoju apie egzaminus ir jų rezultatus, bet kaip tik naktis, taip sapnai apie mokyklą, egzaminus ir sušiktus balus. Tiesa, kartą susapnavau, kad lietuvių gavau šimtą, bet čia utopija. :D

Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:36:45 | Nuoroda

 Žmonės, nepanikuokit. Juk dar tik rytoj reikės eit į mokyklą, tad džiaukimės vasara, kuri šiomis dienomis išties lepina. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:37:11 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Cha,o su apeliacijom gudriai padarė,atrodo,tik rugsėjį galima gaut savo darbą:D

 Taip ir anksčiau buvo. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:38:16 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Jelefant rašė:

nerodo ir man. O kur isviso turi rodyt?

 Pasikartosiu :), rodys nuo 2010-07-13

 Kartok tu nekartojęs, vis tiek kai kuriems niekada neateina į galvą patiems pasiskaityti ar bent jau atsiversi ankstesnį forumo lapą. ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:39:25 | Nuoroda

 Jau jūs čia tikrai perdėjot su tais taškais ir procentais. Prisiminkit, kad ne visi tą anglų kalbą taip moka, kad tokia kartelė būtų.

Žinutė parašyta: 2010-06-30 11:42:17 | Nuoroda
Jelefant rašė:

Skaites as ir zinau, tiesiog atsakau tam komentatoriui kuris primygtinai prase pasiziureti. Nereik cia is saves gudruoliu statyt

 Niekas ir nelaiko savęs gudruoliu. Tiesiog atsibodo matyti tą pačią situaciją visuose forumuose. Atsiranda gi tokių žmonių, kurie nieko susirasti patys nesugeba ir reikia viską aiškinti po tris kartus. Aš taikiai!

Žinutė parašyta: 2010-06-30 11:44:41 | Nuoroda

 Bent jau pas mus, tai ir dalyko mokytojas sužino rezultatus.