Vartotojo Kaprizas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:27:44 | Nuoroda

Istorija 84 matke 84 o lietuviu 90, balas gaunas 19,04, tai taip iseina kad i vu ekonomika istot be prosvaisciu, o kaip su mru? Gal iseitu vf?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:38:39 | Nuoroda

O as manau kad vertinimas mokykloje yra svarbus dalykas. Neverkiau del pazymiu ir nemaldavau nes jei dirbi to niekada neprireiks. Nemegstu sudmaliu pasiputeliu kurie nieko nedare gauna 10 ir mano esa geresni uz ta kuris idejes pastangu gavo ta pati 10. Jei tas sudmalys pastoviai bega ir pamoku ir po to kariauja su mokytojais noredamas irodyti koks jis protingas ir kad jam nereikia daryti nei nd nei ka tai gali is vis is ten iseiti. Neturejimas valios stabiliai dirbti, tinginyste netgi galeciau sakyti jokio darbdavio nezavi ir manau tikrai pasirinktu ta, kuris NORI ir STENGIASI o ne ta kuris zaidzia zaidima pasiseks arba ne. O tu tikruju siknalaiziu neisgelbes geresnis pazymys, nes egzas vis tik yra egzas...Turiu klasioku kuriu pazymiai geresni nei mano bet ejo laikyt mokyklinius o mano istorijos matkes ir lt vbe vidurkis 86%, va tau ir islindo visos zinios...

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:46:53 | Nuoroda

Norejau paklausti apie korupcija zunalistikoje, girdejau kad ten ileidzia tik "savus" kad daugelis tesia vos ne seimos tradicija ir t.t. aisku jeigu turi galva ir gerai pavarai per pokalbi tai viskas aisku, bet siaip kokia jusu nuomone?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:27:37 | Nuoroda

Istorija 84 matke 84 ir lt 90, visada norejau i ISM ekonomika ir politika bet tiek pinigu neturiu... Tada svajojau apie vu ekonomika bet kai mano balas 19,04 tai matau istot ten drambliuko svajones, tai gal tada i mru finansu ekonomikaiseitu? :(

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:27:52 | Nuoroda

Istorija 84 matke 84 ir lt 90, visada norejau i ISM ekonomika ir politika bet tiek pinigu neturiu... Tada svajojau apie vu ekonomika bet kai mano balas 19,04 tai matau istot ten drambliuko svajones, tai gal tada i mru finansu ekonomikaiseitu? :(