Vartotojo LaMere pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

 Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

  Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

   Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:01:13 | Nuoroda

    Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:05:13 | Nuoroda

Pabandysiu atsakyti į klausimą dėl rusų kalbos. Kiek man žinoma, kad gali mokytis rusų kalba, nes mano grupiokė mokėsi, bet nežinauu ar kasmet susidaro mobilios grupės(tam tikras skaičius žmonių ir ar tai būtina). Šiemet kuravau pirmakursius, tai mano grupėje buvo panelė, kuri mokosi prancūzų kalbą, tai manau jokių problemų nebus, jei nori mokytis rusų kalbą.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:26:10 | Nuoroda

Rusų kalba tikrai dėsto fakultete ji įrašyta į tvarkaraščius(kaip ir vokiečių ar prancūzų).

kedras.mif.vu.lt/tvark/?type=skaito&dnr=393 Rusų kalbos dėstytojos tvarkarštis, jis būna sudarytas , kad visiems būtų patogu, nes susirenka iš įvairių specialybių.