Vartotojo minimoo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 11:02:25 | Nuoroda

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:11:35 | Nuoroda
Lenocka rašė:
minimoo rašė:

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

 Tai jeigu tavo dokumentus bei prasyma uzregistravo, ir gavau ta lapuka, registracijos pazyma, su savo pasirinkimais bei egzmainu balais surasytais, tai nereikia daugiau nieko nesti. Lauki rezultatau =)

 dave lapa su pasirinkimais, bet be balu :D bet tai yra prasymo registravimo numeris..

vienu zodziu teks ir man toj kilometrinej eilej stoveti..:)

aciu ,Tau Lenocka :)))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:28:01 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:37:42 | Nuoroda
Lenocka rašė:
minimoo rašė:
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

 O tu pabandyk svetaineje www.lamabpo.lt prisijungti : kaireje puseje yra tokia skiltis : Tvarkarascio redagavimas, ar kazkas panasaus. Ten prisijunk ir ten bus uzrasyta ar tavo prasyma suzregistuotas ar ne, pas mane raso, kad uzregistruotas =)

 

joa, raso, kad uzregistrutas ir ten visi balai ir viskas... :)))

labai labai aciu :)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-02 22:41:54 | Nuoroda

kosmetologija! :}

Žinutė parašyta: 2009-08-02 22:48:19 | Nuoroda

sveikutes ;)

o jus visos i dienines studijas?

 

Žinutė parašyta: 2009-08-17 18:33:22 | Nuoroda

na, o kur gi vakarinukes? :))))