Vartotojo cloudmaker pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-31 15:46:02 | Nuoroda

svarstau galimybę stot į psichologiją, bet, prisiklausius mamų ir tėčių, darosi baisu :D nes atseit neperspektyvu, niekam nereikia psichologų, negi nori sėdėt ir klausyt žmonių bėdavojimų. aišku, žinau, kad nebūtina sėdėt užsidarius kabinete, kad yra kelios magistrantūros atšakos, bet vis tiek... :/

tai ar galit kas nors pasakyt: perspektyvu ar ne?

žinoma, reikia studijuot tai, kas įdomu, bet neabejoju, jog rasčiau ir kitą dominančią specialybę... :D

Žinutė parašyta: 2011-01-31 15:50:04 | Nuoroda

visad manydavau, kad va, aš čia gabi matematikoj, per egzą viskas bus gerai, nėra ko bijot, bet kai pradėjom spręst iš tų oranžinių knygučių tai supratau, kad nė velnio aš nieko neprisimenu ir kad reikia dar gerai pasikankint, norint gaut gerą įvertinimą. gerai bent tiek, kad mūsų matkės mokytoja labai stipriai paruošt moka (na, savo sūnus paruošė taip, jog gavo 96 ir 97 % :D), tereikia pa2iai stengtis.

o niekas nesprendžiat iš geltonos Mockaus knygutės, kur uždaviniai pagal seną egzamino sistemą, yra atsakymai gale, o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

Žinutė parašyta: 2011-02-01 20:11:51 | Nuoroda

taip, žinau, jog būtinai reikia baigti magistrantūrą :)

o kur konkrečiau dirba baigusieji pedagoginę psichologiją?

Žinutė parašyta: 2011-02-01 20:14:14 | Nuoroda
JustinasK rašė:
cloudmaker rašė:

visad manydavau, kad va, aš čia gabi matematikoj, per egzą viskas bus gerai, nėra ko bijot, bet kai pradėjom spręst iš tų oranžinių knygučių tai supratau, kad nė velnio aš nieko neprisimenu ir kad reikia dar gerai pasikankint, norint gaut gerą įvertinimą. gerai bent tiek, kad mūsų matkės mokytoja labai stipriai paruošt moka (na, savo sūnus paruošė taip, jog gavo 96 ir 97 % :D), tereikia pa2iai stengtis.

o niekas nesprendžiat iš geltonos Mockaus knygutės, kur uždaviniai pagal seną egzamino sistemą, yra atsakymai gale, o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 Aš sprendžiuosi šiek tiek iš jos:) Tokia ne iš lengviausių, bet tikrai geriau eina nei ta naujausia Mockaus ;D

 och, ji ne geltona, o tokia rusva, skirta autoriaus darbo dešimtmečiui paminėti. tikiuosi, apie tą pačią kalbam? :D

pusbrolis sakė jeigu išspręsiu jos bent pusę tai virš 80% garantuota :D bet nelabai aš linkus tikėt, todėl stengsiuos viską išsiaiškint jei tik spėsiu :D

Žinutė parašyta: 2011-02-01 20:21:04 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

taip, žinau, jog būtinai reikia baigti magistrantūrą :)

o kur konkrečiau dirba baigusieji pedagoginę psichologiją?

 ir dar klausimėlis: kur galima dirbti baigus kitas magistro studijas? organizacinę, klinikinę psichologijas, ...?

Žinutė parašyta: 2011-02-02 20:51:35 | Nuoroda

matematika rules, o ne sucks :D

Žinutė parašyta: 2011-06-04 19:57:38 | Nuoroda

 matematikai pastaruoju metu po 5-6 valandas per dieną. gaš, jau net galvą skauda, šiandien mokiaus 3 valandas, bet NORIU dar ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-04 23:35:18 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
cloudmaker rašė:

 matematikai pastaruoju metu po 5-6 valandas per dieną. gaš, jau net galvą skauda, šiandien mokiaus 3 valandas, bet NORIU dar ;DDD

 NORI? o jergau, čia jau diagnozė :(

 būtent, kad noriu :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 11:40:27 | Nuoroda
asxxx rašė:

Stai norejau paklausti..
Nusipirkau zurnala ,,Kur Stoti?" ir ten prie VU Psichologijos paskutinis pakviestas i NL VF buvo su konkursiniu balu : 15,14.

Tai kur tie visi 90+?

 va būtent, mes su drauge irgi žiūrėjom ir nustebom dėl to paties.

ir šiaip labai balai visų kritę, bet sunku patikėt, kad tiek klaidų pridaryta žurnale būtų...

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:37:52 | Nuoroda

 o čia ne pieva, kad jeigu baigei mokyklą su pagyrimu, stojant į psichologiją VDU, prie konkursinio balo tau prideda dar 2 balus? skaičiavau balą balų skaičiuoklėj šito psl ir pamačiau šitą naujieną, nesinori tikėt  

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:32:27 | Nuoroda

 86%

gerai, bet šiaip ir šūdas, nes praeitais metais mergina, praradus 8 taškus, gavo 95%, o aš praradau 9 taškus per žioplas klaidas ir še tau  

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:22:40 | Nuoroda
pasitaiko rašė:
doubtful rašė:
 
skaiciuoja bala tavo naudai :-)

čia šimtu proc? jei laikiau anglų, o istos turiu pažymį, kuris blogesnis nei anglų, vis tiek paskaičiuotų anglų ir egzą ir pažymį?

 ima anglų egzą ir istorijos pažymį arba atvirkščiai. vieno egzą, kito pažymį. to paties dalyko imt ir egzo įvertinimo, ir metinio pažymio negali  

Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:16:01 | Nuoroda

 sveiki, koks mažiausias balas buvo pernai stojant į psichologiją VF?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:49:56 | Nuoroda

 aš irgi į VDU stosiu, galvojau apie VU, bet atsiliepimai apie VDU geresni šitoj srity, todėl... 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:10:41 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
cloudmaker rašė:

 aš irgi į VDU stosiu, galvojau apie VU, bet atsiliepimai apie VDU geresni šitoj srity, todėl... 

 Tau su tokiais balais be problemų i VDU ;D

 džiugu girdėt    o koks mažiausias balas vf buvo praeitais metais? 16,x ?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 20:55:42 | Nuoroda

 o kažin psichologam yra perspektyvų rast normalų darbą? nes, kiek žinau, - nelabai lyg ir 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:18:54 | Nuoroda

 aha, apie magistrą žinau  o tada? ar galimybių daug?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 10:46:23 | Nuoroda

 taaaip, svarbiausia studijuoti tai, kas tau tikrai patinka 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:04:11 | Nuoroda

 nagi nagi, kas iš jūsų būsimi psichologai? 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:45:01 | Nuoroda
raciuke rašė:
cloudmaker rašė:

 nagi nagi, kas iš jūsų būsimi psichologai? 

laba diena :D ogi aš prisidedu prie būsimų psichologų B-) bet kažkaip čia mūsų retos gretos. :D

 aha, pastebėjau visam forume gal kokius maximum 4 :D

kaip aš rytojaus nelaukiu, esu linkus susimaut paprastose situacijose