Vartotojo Eimantas S. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:33:59 | Nuoroda

 Sveiki, busimieji istorikai :D Istojau ir as, tik gaila kad i mokama vieta... Konkursinis balas mano 18.02 Pritruko 0.2 balo iki nemokamos vietos... :(

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:52:56 | Nuoroda
Mr. Tarakonas rašė:
Bajoras3 rašė:
Mr. Tarakonas rašė:

 As irgi istojau :D gal galit pasakyti kuo tikites istorija buti? Kaip del ateities, ir t.t :D

 Sveikas. As irgi i iste. 8-) Del ateities patariu nesukti galvos ir dziauktis gyvenimu. :-)

 Nu man yra kodel sukti galva, nes turiu pasiulyma studijuoti Politics and European studies Anglijoje :D

 As tai nesuku galvos :) Plati humanitarine specialybe, placios magistranturos studiju galimybes, baigus gali but nuo istorijos mokytojo iki kokio politikos analitiko arba dirbt kokiam istorijos tyrimu centre, kaip sakoma: zajabys :D Labai dziaugiuos kad istojau ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-23 08:06:26 | Nuoroda

 Ash i VU Istorija ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:42:56 | Nuoroda
Nashonarusuto(Muf Muf) rašė:
Eimantas S. rašė:

 Sveiki, busimieji istorikai :D Istojau ir as, tik gaila kad i mokama vieta... Konkursinis balas mano 18.02 Pritruko 0.2 balo iki nemokamos vietos... :(

 Čia rimtai 18,04 pereinamas buvo? Kur tokios žinios? :D Mano kaip tik 18,04..

 Man sese sake, jog kazkur mate kad kazoks ciuvas su 18.04 i nemokama istojo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:43:50 | Nuoroda

 Sorry uz double message, bet mano skype: Diferiancialas ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:22:46 | Nuoroda
Diadri rašė:

Kam čia egzai lengvi buvo?! šitam tūkstantėliui, kitam kur po forumą malas?!  Sorry bet kai ateini į istorijos egzą ir pamatai kad nei vieno sumauto karo nebuvo į kuriuos daugiausia laiko gilinausi tai nervai ūžia, o LT tai iš vis kažkokie fenomenai, užtikrintai parašiau ir gavau tortą į veidą

 Va čia ir buvo tavo klaida, dėl tos pačios priežasties mano draugas praeitais metais 47 gavo iš egzo. Aš irgi ne per daugiausiai iš istorijos gavęs esu, 71 tik, bet užtat studijuoju VU istoriją ir esu labai patenkintas :) Į viską reikia gilintis, į viską, mielieji. O ne maždaug "perskaičiau svarbiausius mūšius ir datas, gavau 35, kaltinkime švietimo sistemą" ...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:28:11 | Nuoroda

 Pats ką tik baigiau istorijos pirmą kursą, tad jei būsimiesiems istorikams ko reikės - klauskit, nesidrovėkit ;) Tie, kas įstojo į istoriją, - sveikinu, ir gal galite parašyti savo konkursinius balus ir finansavimo tipą ?  Draugui reikia konsultacijos, dėkui :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:31:19 | Nuoroda

 Tik jau nekniskit proto su savo fizikom ir "atsarginiais variantais" :DD Juoką keliat. Kiekvienas eina ten, kur jam patinka.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:47:11 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Eimantas S. rašė:

 Tik jau nekniskit proto su savo fizikom ir "atsarginiais variantais" :DD Juoką keliat. Kiekvienas eina ten, kur jam patinka.

 o kur tu dirbsi, baiges istorija? yra du pagrindiniai variantai:

1. pagal specialybe

2. ne pagal specialybe

kaip manai, ar tikrai dirbsi istoriku? ar tavo darbas bus kazkam reikalingas ar realiai naudingas? ar daug teko matyti istoriku vakansiju darbo skelbimuose?

 

Aš nemastau pagal nuo sovietų laikų išlikusius stereotipus ;) Maždaug "pabaigiau vidurinę, įstojau į univierą, turiu bakalaurą, varau dirbt ". Istorija - puikus šuolis į Europos sąjungos studijas arba tarptautinių santykių studijas Vilniaus universiteto tarptautinių santykių institute. Istorija tave gyvenimo išmoko, išmoko į viską kritiškai žiūrėt, o ne mechaniškai "turiu duomenis - reikia rezultato". Reikia ir apie ateitį pagalvot kažkiek :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:07:05 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Eimantas S. rašė:
Aš nemastau pagal nuo sovietų laikų išlikusius stereotipus ;) Maždaug "pabaigiau vidurinę, įstojau į univierą, turiu bakalaurą, varau dirbt ". Istorija - puikus šuolis į Europos sąjungos studijas arba tarptautinių santykių studijas Vilniaus universiteto tarptautinių santykių institute. Istorija tave gyvenimo išmoko, išmoko į viską kritiškai žiūrėt, o ne mechaniškai "turiu duomenis - reikia rezultato". Reikia ir apie ateitį pagalvot kažkiek :)

 matai, tu pats sutinki, kad baigus 4 m. istorijos studijas, tu negalesi niekur dirbti, o privalesi vel studijuot eile metu kazkoki vandeni kazkokiam institute. "Europos sąjungos studijas" - omg, wtf?

anksciau sakydavo, kad gyvenimo ismoko tarnyba armijoj. dabar, ziurekit, jau istorija. kaip, blt, puiku.

 Nu as ir stojau su tikslu gaut magistra arba doktorantura kazkokioje diplomatineje srityje. Noriu pasakyt tik tiek, kad nereikia kiekvienos studiju programos iskarto nuvertint, tipo negalesi PO BAKALAURO dirbt, etc. Kiekviena studiju programa turi savo pliusu ir minusu :) O apie Europos sajungos studijas geriau nesnekek, nes matau, kad nelabai ka ten ir zinai :/ Aplenkia tas tavo fizikas diiiiideliu zingsniu i prieki :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:57:57 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Eimantas S. rašė:
Nu as ir stojau su tikslu gaut magistra arba doktorantura kazkokioje diplomatineje srityje. Noriu pasakyt tik tiek, kad nereikia kiekvienos studiju programos iskarto nuvertint, tipo negalesi PO BAKALAURO dirbt, etc. Kiekviena studiju programa turi savo pliusu ir minusu :) O apie Europos sajungos studijas geriau nesnekek, nes matau, kad nelabai ka ten ir zinai :/ Aplenkia tas tavo fizikas diiiiideliu zingsniu i prieki :)

taigi magistranturos studiju programa, kuri vadinasi "ES studijos", aplenkia fizikos krypties magistranturos studiju programas dideliu zingsniu i prieki? originalu. bet idomiausias dalykas yra tas, kad tokios studiju programos, kaip "Europos sajungos studijos" VU TSPMI apskritai neegzistuoja. stai "Europos studijos" yra, sutinku. bet tik ne "ES studijos". taigi tai tu geriau nesnekek, nes nelabai ka ten ir zinai, blt.

 Va del to man fizikai ir nepatinka :) Esme suprask, zmogau, esme, o ne prie zodziu kabinekis :)) Bet ne apie tai tema, tai gal nebenusisnekekim viesai ir pokalbi i privata perkelkim jei taip jau nori pasilazdavot su visais savo "bl" ?

Klausima turiu. Draugas praeitais metais istojo ir mete mokslus, siemet bande stoti velgi, tik i kita univiera ir specialybe. Dabar jis nera gaves jokio el. laisko savo paste ar zinutes lamabpo sistemoje. Tai reikia daryti prielaida, kad jis niekur neistojo ?