Vartotojo _eglaite_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:39:51 | Nuoroda

Sveiki :) As irgi istojau i kulturos vadyba,nemokama. Balas buvo 17,32.

Tikiuosi turesim ir kelis berniokus-grupiokus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:14:08 | Nuoroda

Sveikos,

 

Taip mes turesim net 5 bachuriukus.Tikekimes,kad jie bus saunus.Taip pat mum pasiseke,nes priduodant dokumentus nereikia laukti zveriskos eiles,kuria laukia ekonomistai ir verslo vadybininkai.Sutaupom laiko :) Todel drasiai iskart leiskites zemyn ir laukite ten,jus pakvies :)

O del fuxu stovyklos jie kas ka suzinosit butinai praneskit :)

Beja,ant iejimo duru yra iskabinti sarasai kelintu numeriu istojote :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:15:10 | Nuoroda
viktorijaa.m rašė:

 Sveikos merginos, nors labai gaila, kad tik merginos:)) As esu Viktorija ir taip pat cia istojau, mano balas 17,32, patekau i vf tai del to ir labai dziaugiaus, nes labiau norejau i vgtu kurybines industrijas:) As dar labai dziaugiuos, kad fakultetas senamiesti, gera aplinka, pati esu kauniete ir galiu pasakyti, kad senamiestis po biski gyveja, per mokslo metus dar geriau bus:) Salia VDA, tad aplinkui menininkai,teigiami zmones, del to labai smagu:) Jei reiks kokios pagalbos ar ka, tai sakykit, ka galesiu meginsiu padet:)

 

 

O geras ! As irgi labaiu norejau i kurybines industrijas,bet nepavyko.Sutapimas,nes mano balas irgi toks pat :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:08:32 | Nuoroda

Tai turbut visi dar dokumentu pridavimu susirupine,o del fuxu dar negalvoja.O nezinai nuo kada galima registruotis? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 20:57:36 | Nuoroda

As palnuoju :) Su Monika,kuri irgi istojo :)