Vartotojo lunite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:59:43 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau i ekonomika

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:03:15 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau i ekonomika

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:23:12 | Nuoroda

Sveiki, idomu butu suzinoti kur planuojate gyventi istojusieji arba galvojantys kad pateksit i vakarini?

Žinutė parašyta: 2009-07-25 18:10:14 | Nuoroda

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:18:39 | Nuoroda
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:40:21 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:
lunite rašė:
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

 O kaip del pacios studiju kokybes, ir kelinta prasideda paskaitos kada baigiasi?

 sake paskaitos ir destytojai absoliuciai tie patys, o paskaitos buna nuo 6 iki 21,15, kartais jei speja ta pati kursa isejt kaip ir dieniniai tai paleidzia 20,30...vakariniam yra ismestos paskaitos kuriu visai nereikia tokiu kaip kuno kultura, o kursas visas tas pats :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:48:22 | Nuoroda

anksciau buvo, bet panasiu paskaitu kaip ji, kurios net nereikalingos  zodziu visa programa nuo A iki Z visa ta pati :)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:40:31 | Nuoroda

o kas vaziuoja i pirma?

Žinutė parašyta: 2009-07-30 14:55:02 | Nuoroda

as taip pat noreciau pabendrauti, mano skype: lunite1990