Vartotojo aistyy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:22:50 | Nuoroda

as ir istojau :) i vf. tai susipazinkim :}}

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:35:08 | Nuoroda

Ar siais metais bus stovykla? ir ar kas varys? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:18:42 | Nuoroda

aš ir įstojau :)) sveiki ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:29:26 | Nuoroda

sveiki,

ieškau kambariokės/ių nuomotis butą Kaune. Liūdna nebus, mokytis bus galima :) Kreipkitės email: . Arba skype: aistutea .Pati būsima pirmakursė ktu studentė. Butuką esu išsinuomavusi vieno kambario, kad nelinkčiau ant ledo, tačiau norisi daugiau erdvės. Ir draugija - linksma , ir pinigėlių susitaupys :)
Jei kam įdomu: mokysiuos socialinių mokslų fakultete.

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:32:54 | Nuoroda

Beje būtų galima gyventi ir vieno kambario bute. Tačiau manasis(nuomotas) labai nedidukas :) bet viskas įmanoma. P.s. kaina jo 350lt + mokesčiai. Gyvenant dviese būtų labai pigu. Domina visokie variantai. Siūlome :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 14:01:49 | Nuoroda

geriau rašykite į : . Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:34:18 | Nuoroda

gal kas neturi kur gyventi? Ir norėtų išsinuomoti butuką kartu :} jei taip, rašykite man. Suteiksiu daugiau info apie save ar planus dėl buto. Taip pat jau turiu išsinuomavusi(užsirezervavusi) 1kamb butuką. lauksiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:35:23 | Nuoroda

gal kas neturi kur gyventi? Ir norėtų išsinuomoti butuką kartu :} jei taip, rašykite man. Suteiksiu daugiau info apie save ar planus dėl buto. Taip pat jau turiu išsinuomavusi(užsirezervavusi) 1kamb butuką. lauksiu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 20:57:47 | Nuoroda

skype:  aistutea   ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:40:21 | Nuoroda

Pavargau. Jei dar atsiras kokia panele , tai siūlau nuomotis tą vieno kambario butą. Nes užstatą palikau, sutartį pasirašyti rekia mėnesio pradžioje. kaina būtų žiemos metu apie 250lt/asmeniui. Rudens metu manau bus pigiau.. 350lt+ patarnavimai / : 2.

Kambariukas 17kv.m(atrodo). su viena lova, tačiau dvi spintas išnešus(šeiminkė leido)laisvai  atsiras vietos dar vienai lovai, (savo lovą žadu veštis iš namų). Kambariuke taip pat yra ne mažas tv su kabeline, kurios jei nereikia galima atsijungti.  staliukas ir sekcija. sienos perdažytos (geltona spalva), neseniai įdėti plastikiniai langai.

Yra virtuvėlė. Joje yra skalbimo mašina(nauja visiškai),  vonia ir wc kartu.

Šeimininkė labai gera atrodo, už mano ar mūsų gautus pinigėlius tvarko namus. artimiausi planai: įdėti plastikinį langą i virtuvę ir sutvarkyti vonios kambarį(remontas ten nepakenks:)) bus jaukiau gyventi. Nors butukas visai jaukus. Kolidoriuke yra tokia niša, kurioje yra spinta, ten tilps visi mūsų rūbai. ir šiaip spintelių visokių yra daug, net gal perdaug, tad galima šiek tiek ir išnešti :)

Butas yra Dainavoje, Krėvės pr. Namas priklauso bendrijai , tai didelis +  žiemos metu, nes šildymas bus pigesnis. Beje šeimininkė žada padaryti nuolaidą žiemos metu. Jei tik leis galimybės.

Pro langą matosi miškelis ar parkelis, gražus vaizdas, graži aplinka.

Kaimynai ramūs, bet prieš balius nieko blogo neturi :)

Apie mane info jei reiia galite gauti skype: aistutea arba e-mail. Galėsiu duoti ir foto, ir visą gyvenimo aprašymą.

taip pat neatmetu galimybės susirasti 2kamb butą ir gyventi dviese arba tryse. Tačiau, kad nelikčiau ant ledo išsinuomosiu šita butuką, o paskui kaip jau gyvenimas parodys :)

Pagarbiai, Aistė.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:41:39 | Nuoroda

dar kambariuke yra minkšta dalis. t..y. du foteliai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 14:00:05 | Nuoroda

Dar pataisau, kad būtų aiškiau dėl pirmos dalies.

Kaina vienam asmeniui 175lt + patarnavimai. (normali buto kaina:350lt+patarnavimai)

mokesčiai labai maži, taip išeina, kad žiemą kaina asmeniui su mokesčiai būtų apie 250lt, gal truputėli daugiau. Bet jei padarys nuolaidą, tai tikrai neviršys tos sumos.

Kiek žinau tokia kaina panaši yra ir barake. Tačiau čia gausite pilną laisvę, miegosite ramiai, galėsite pareiti namo kada norite :) nereikės dalintis maistu, daiktais ir daug kitų pliusų.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-27 14:01:55 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/27847/1/#post_607421   ;}}

Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:01:40 | Nuoroda

papildymas:

butukas tikrai nera naujos statybos ir jame NERA nauju baldu. taciau nereikia tiketis uz 350lt.. + buta galima pasidaryti jauku, galima atsivesti savo baldu ar dar kazka sumastyti.

Baldai seni. Bet studentauti vaziuojame, o ne prabangoje gyventi

Žinutė parašyta: 2009-08-05 20:45:43 | Nuoroda

Kambariokė rasta :)

Jei yra norinčių susipažinti, visada prašom, rašykit ;}