Vartotojo RytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:57:55 | Nuoroda

mane tokia bÄ—da taip pat kankina. bet man blogiau. Aš noriu i kita universiteta.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:01:40 | Nuoroda

Sv eika. Mano situacija tokia pati kaip ir tavo. Tik aš įstojau i valstybÄ—s finansuojama. TodÄ—l taip pat bijau prarasti tai ka jau turiu. taigi jeigu kas galite patarkite. prašau. aš noriu klaipÄ—dos universitetÄ….

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:09:06 | Nuoroda

pinigus reikia sumokÄ—ti banke. ir atsinešti kvitÄ… kad sumokÄ—jai. reikia atestato, jo priedo. paso arba asmens tapatybÄ—s kortelÄ—s( ka turi). atsinešk 3 fotonuotraukas. vienuose universitetuose reikia 1 o kituose net 3. taigi geriau apsidrausti. jei nori gauti bendrabutį reikia iš tÄ—vų darbovietÄ—s 3 paskutinių mÄ—nesių pajamų (algos) toks a4 formato popierius, žodžiu nieka ypatinga. dar reikia gyvenamosios vietos deklaracijos, ir šeimos sudÄ—ties. deklaracija ir šeimos sudÄ—tį gausi tik savo miesto ar kaimo savivaldybÄ—je. NÄ—ra už ka už išsamiÄ… informacijÄ…. tikiuosi padÄ—jau.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 19:13:28 | Nuoroda

na tu ir kvailas (a) kaip galima tokių elementarių dalykų nežinot. Patariu paklaust savo moÄiutÄ—s ir ta daugiau žino. nÄ—ra už kÄ…. arba kokio penktoko. jis tikrai žino. ne taip kaip tu

 

Žinutė parašyta: 2009-07-30 20:48:28 | Nuoroda

Sveiki. Aš įsojau į vpu matematikÄ… ir infirmatikÄ…. kas dar ten įstojote parašykit