Vartotojo Inga;] pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-25 16:37:23 | Nuoroda

Sveiki ;) na, ne pirmakurse esu. Ekonomikoj jau antrus metus busiu :] bet jei turit kokiu klausimu, galit klausit - pasakysiu, ka zinosiu. Arba parasyt mail'a ()

Žinutė parašyta: 2009-07-25 19:08:23 | Nuoroda

Svfeiki ;) padesiu Eiviltui atsakinet i jusu klausimus ;D pasakysiu viska, ka zinau :]  

Žinutė parašyta: 2009-07-25 22:47:04 | Nuoroda
lunite rašė:
PanevezioArmada rašė:
lunite rašė:
Vichy* rašė:
lunite rašė:

as taip i esu garantuota kad i vakarini pakliusiu, bet kaip pradejau galvoti tai labai daug pliusu tame radau dar ypac pakalbejus su VU studentais, taip kad labai nepergyvenkit :) jei kas nori pabendrauti tai mano one:

 nu ir pasidalink kokie tie pliusai nes as irgi turbut i vakarini, ir kremtuosi del to labai..

 nu as galvoju bent jau pradzioj eiti i bendrabuti jeigu ji gausiu..tai ryte kai visi stoves eileje prie dusu as galesiu miegoti, paskuj dauguma juk isejs o as netrukdomai galesiu mokytis ir valgyti pasidaryti... bus ramybe, nu bent jau as tajp manau

 O kaip del pacios studiju kokybes, ir kelinta prasideda paskaitos kada baigiasi?

 sake paskaitos ir destytojai absoliuciai tie patys, o paskaitos buna nuo 6 iki 21,15, kartais jei speja ta pati kursa isejt kaip ir dieniniai tai paleidzia 20,30...vakariniam yra ismestos paskaitos kuriu visai nereikia tokiu kaip kuno kultura, o kursas visas tas pats :)

 kuno kulturos net ir dieniniams nera ;p