Vartotojo Kuratore pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:48:04 | Nuoroda

Sveiki busimieji pirmakursiai :)

Visu pirma, sveikinu istojus i VU Ekonomikos fakulteta, Jusu tikrai laukia smagus ir idomus metai.

Seis mokslo metai busiu vakariniu kuratore, todel jei turit kokiu klausimu del vakariniu ar ir dieniniu studiju rasykit man i emaila: [email protected] butinai atrasysiu.

O taip pat raginu visus registruotis i Fuxu stovyklas!  ( www.efsa.lt/stovykla arba kai nesit dokumentus uzeiti i atstovybe pirmam aukste,salia iejimo) Tai puiki proga ne tik susipazinti su paciu VU bet ir su busimais grupiokais ar kursiokais. O taip pat patirti daug nuostabiu akimirku! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:50:51 | Nuoroda

P.S. Visi kurie zino kad bus vakariniam arba kai jau zinosit irgi parasykit, smagu butu tureti Jusu kontaktus ir organizuoti vakarinuku susipazinimo meetu's!

 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:54:48 | Nuoroda

Sveiki busimieji pirmakursiai :)

Visu pirma, sveikinu istojus i VU Ekonomikos fakulteta, Jusu tikrai laukia smagus ir idomus metai.

Seis mokslo metai busiu vakariniu kuratore, todel jei turit kokiu klausimu del vakariniu ar ir dieniniu studiju( rasykit ir kas i dienini istojo jei turit klausimu) rasykit man i emaila: [email protected] butinai atrasysiu.

O taip pat raginu visus registruotis i Fuxu stovyklas! ( www.efsa.lt/stovykla arba kai nesit dokumentus uzeiti i atstovybe pirmam aukste,salia iejimo) Tai puiki proga ne tik susipazinti su paciu VU bet ir su busimais grupiokais ar kursiokais. O taip pat patirti daug nuostabiu akimirku! :)

P.S. Visi kurie zino kad bus vakariniam arba kai jau zinosit irgi parasykit, smagu butu tureti Jusu kontaktus ir organizuoti vakarinuku susipazinimo meetu's!

Žinutė parašyta: 2009-07-27 16:33:28 | Nuoroda

Sveiki,

Sveikinu istojus i VU. seis metais busiu vakariniu vadybininku kuratore, tai smagu jei vakarinukai man parasytumet i emaila; . fainai butu  susipazinti.

Jei seip turit klausimu rasykit, nebutinai vakariniai.