Vartotojo Never_meant_to_belong pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-29 15:10:29 | Nuoroda

Sveiki visiemas, prisijungiu prie bendrakursių)

man labai įdomu būtų sužinot, koks jūsų konkursinis balas buvo dtojant, noriu palygint))) 

Žinutė parašyta: 2009-08-02 23:17:55 | Nuoroda

Na mano kadangi antra užsienio kalba buvo vokiečių A lygiu, 10 turėjau, ir egzai gan neblogi, tai susidarė 18,98 konkursinis 

Žinutė parašyta: 2009-08-04 21:17:24 | Nuoroda

Beje, dėl stofkės - kai ėjau dokumentų formint, tai atstovybėj Filfako pasakė, kad atsiųs šią savaitę e-mailą ir reik spėt ataskyt, kad varai, nes vietų mažiau, negu norinčiųjų...Tai va kol kas nieko aš negavau, tai ir nežinau, ar varysiu, bet planuoju, registravausi. O tu kaip?

mano skype:

amaaazing 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 20:23:43 | Nuoroda

Mane irgi tai labai domina)

Pati įstojau į VU vokiečių folologiją ir tikrai nenoriu, kad vien panos ten būtų :(

nes jei vien mergos - gyvatynas ten bus, o su vyrais draugaut geriau man sekasi, na ir ne tik draugaut, be abejo :DDD 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-11 20:27:19 | Nuoroda

VU

Vokiečių filologija

VF

Egzai:

lietuvių 85

anglų 97

istorija 52

konkursinis balas - 18,98

Žinutė parašyta: 2009-08-17 14:40:18 | Nuoroda

Laba diena)))

Aš įstojau į vokiečių, na bet mūsų labai mažai, tad ir forume tylu kaip rūsy, tad nusprendžiau čia parašyt - visgi į stofkę kartu varom:)  

Beje, tikrai labai įdomu, ar bus bent kiek vaikinų fakę? :DDDDD

Žinutė parašyta: 2009-08-18 13:33:13 | Nuoroda

Atsiranda gi dar tokių žmonių xDD

Jei man į akis paskaytų tokią nesąmonę, manau, kad net trenkčiau į veidelį - už savo draugus, kurie įstojo į kolegijas.

Žinutė parašyta: 2009-08-20 22:59:14 | Nuoroda

Man įdomu, ar ši elitinė pupytė perskaitė visus čia jai skirtus geriausius linkėjimus))) 

Iš tikrųjų, aš jaučiuosi žiauriai pamaloninta - kaip gi, toks žmogus kaip pati Gerbiamoji Elitinė Ponė Pupytė priskyrė ir mane prie šalies elitos! Manau, jai reikėtų išduot premiją! O pinigus premijai paimti iš NEelitinėms aukštosiosm mokykloms stipėndijoms skirtų lėšų !

Tikriausiai, persistengiau ironizuodama, bet kažkodėl vis negaliu apsiramint po to, ką perskaičiau čia. Tokie žmonės...Aš net nusikaltėliui kalėjime tokios slaugės nepalinkėčiau. 

Na, bet geriau be visų tų rimtų nesąmonių paprasčiausiai pasijuokti ir pamiršti šią elitinę vištelę, na bet vis tiek įdomu būtų pamatyt, kas per toks žmogus)))

 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-23 20:18:51 | Nuoroda

ENFP

"...Šį charakterio tipą turi tik apie 5 procentai visų žmonių..."

įdomiai, įdomiai...Ir tikrai daug tiesos aprašyme)

Žinutė parašyta: 2009-08-23 20:21:28 | Nuoroda

Ir dar:

Rekomenduojami partneriai: INFJ ir INTJ tipai

Yra tokių? Draugaukit už mane ;D 

Žinutė parašyta: 2009-08-23 20:23:03 | Nuoroda

KaŽkaip aš persistengiau ir per daug prirašiau visko, blogiausia - kad čia negalima neii trint, nei net redaguot savo žinučių (jei neklystų)

norėjau pasakyt *už manęs))) 

Žinutė parašyta: 2009-08-24 12:47:16 | Nuoroda
pingpong rašė:
Never_meant_to_belong rašė:

Laba diena)))

Aš įstojau į vokiečių, na bet mūsų labai mažai, tad ir forume tylu kaip rūsy, tad nusprendžiau čia parašyt - visgi į stofkę kartu varom:)  

Beje, tikrai labai įdomu, ar bus bent kiek vaikinų fakę? :DDDDD

 tai aisku, prisijunk, mes mielu noru priimame kiekviena, nes megstam kalbeti  ;)

na, kiek teko girdet, tai lt filologijoj bus vienas vaikinas, o i kitas filologijas ju daugiau turetu priguzeti galbut ;D :D :D :D bus matyt fuxu stofkej ir rugsejo 1a :D

 Mmm, vienas vaikinas - jam tai rojus bus, jaučiu))) Aš stofkės laukiu jau nesulaukiu, ir noriu, ir jaudinuos kažkiek, na bet tikiu viskas ten bus super)))

Žinutė parašyta: 2009-08-24 12:52:10 | Nuoroda
Ragutis rašė:
Manau, su šitais procentais labai didelė paklaida :). INTJ rašo, kad tik 2% JAV, bet Lietuvoj nemažai tokių yra ;DD

 Na tikriausiai, JAV tai ten visiškai kitokie žmonės. 

O dėl aprašymo tai mane nustebino būtent smukmenų tikslumas. 

Žinutė parašyta: 2009-08-24 23:25:10 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Kas dėl lietuvių filologijos, tai nežinau, tačiau bent jau į anglų filologiją įstojo 4 vaikinai, o taip pat 1 į lietuvių - ispanų ;) 

 Man tai įdomu, kiek į vokiečių))) nes man būtent ten 4 metus "gyvent"=)

Žinutė parašyta: 2009-08-25 22:46:53 | Nuoroda
Ragutis rašė:
Never_meant_to_belong rašė:
Ragutis rašė:
Manau, su šitais procentais labai didelė paklaida :). INTJ rašo, kad tik 2% JAV, bet Lietuvoj nemažai tokių yra ;DD

 Na tikriausiai, JAV tai ten visiškai kitokie žmonės. 

O dėl aprašymo tai mane nustebino būtent smukmenų tikslumas. 

 Gal sužinojai ką nors nauja? :)

 Naujo tikriausiai ne, bet pastebėti tokie dalykai, kurių apie mane aplinkiniai net nenutuokia)))

Žinutė parašyta: 2009-08-26 18:34:44 | Nuoroda
eveeve rašė:

Sveikos ;) ar yra siame tarpe vokieciu filologiu?

 Yra :)

Kažkaip žiūriu mažoka mūsų)

O tu į stofkę varai ryt?