Vartotojo giege pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-31 16:37:39 | Nuoroda
tirkai smagu pagaliau bent jau pora zmoniu rast kurie i ta pacia duobe pateko...(kajp mane draugai is ktu guodzia) :D:D butu nk pabendraut ir susipazint..:) mano skype giedrutea.,. o one ir dar..gal kasnors zinot apie rugsejo pirmosios svente? :) praitais metais sake po hales pirmakurisiai gavo combo cluba :))) gal ir nk butu a? :DDD
Žinutė parašyta: 2009-07-31 16:39:24 | Nuoroda
ir dar.. :DD kas i fuxu stovykla? :)))
Žinutė parašyta: 2009-08-01 09:39:30 | Nuoroda
as ir i fuxus lexiu :)) laukiu nesulaukiu ;DDD is ezerelio..tox miestelis..:)) o del lsp...tj..dar nk negavau...i emeila dar nk neatsiunte,, :??
Žinutė parašyta: 2009-08-01 15:53:49 | Nuoroda
:DDD hey o negirdejot sias metais pirmakursiam kluba uzsakys rugsejo 1? tjp unreal butu..susipazint juk.. :DD i hale varysit? :) aj ta nr ir as gavau..man ir sake per pora sav.. :) tj dar tik vn praejo... :) bendramincius tj tikrai smagu rast.,..va pasikalbi ir nors netjp baisu pradet new life :DD
Žinutė parašyta: 2009-08-01 16:03:26 | Nuoroda
sweiki...kzkp man nlb aisku su tom stipendijom..istojau i ktu vf...bet nk nzn ar gausiu ja ar ne.. :? kokius dokus reik susitvarkyt ir kajp suzinot? :D jauciuosi visiskai zalia.. :DDDD
Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:05:57 | Nuoroda
MojaPana rašė:

Kai buvau priduot visu dokumentu, klausiau kaip del stipendiju. Tai man sake dabar nesuk galvos mazdaug ir kai ateisi rugseji jau studijuot tai ir susitvarkysi :) Jei kam issamiau paaiskino tai praneskit :D

 

o tu i koki univera nesei dokus? :)
Žinutė parašyta: 2009-08-02 10:14:15 | Nuoroda
koki esam toki :DD visiems neiixi :D vieneim faini kitiem durni galim atrodyt ir pan :DD aj del tu baraku...keik zn tj kajp ir visur..vien jau pav viska pasako..:( nors gal ir buciau ejus nes nesinorori vazinet..bet gal geriau laikuj begant butuka 2 kambariu 4 arba 3 kambariu 6 issinuomuot..ir kajnos mazesnes ir linxiau :)))
Žinutė parašyta: 2009-08-06 00:11:08 | Nuoroda
pabusiu gera ir ispesiu tuos kas dar nezinot.. :P pirmomis dienomis keik girdejau(garantiju neduodu) :DDD bus uzsienio kalbu patikros.. :p na kad i lygius suskirstytu testukaj ar kzk pan.. :DD vat..good naujienos nuo pirmu dienu :DD
Žinutė parašyta: 2009-08-06 11:34:21 | Nuoroda
sweiki, ieskojau pan temos bet tik pernai metu radau..o juk sias viskas keitesi..kas ka zn apie stipendijas? jas dar gausim? ir pagal kokius kriterijus? :)
Žinutė parašyta: 2009-08-09 11:44:59 | Nuoroda
uxx...tik ne matke.,. :S :DD tj kad cia retai kas ka papildo tj sunku bus sugaudyt :DDD bet galima bandyt. :)