Vartotojo _dalius_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-02 15:32:13 | Nuoroda

Sveiki kolegos,  :)

Istojau i Telekomunikaciju fizika ir elektronika (KB 21.52), tai dabar draugu ieskau. :D

Jeigu ka - skype dalius_0

Žinutė parašyta: 2009-08-03 13:35:09 | Nuoroda

Idomi diskusija cia jusu: busimi filosofai nagrineja savo pasirinktos specialybes epistemini statusa ir autoritetu vaidmeni joje...

As, jokiu budu nepeikdamas jusu pasirinkimo, noreciau suzinoti kodel stojote butent i filosofija? Mano nuomone toks issilavinimas vertas labai mazai be tam tikru pagrindu kuriame  nors "tiksliajame" moksle, tokiame kaip fizika, chemija ar biologija, bei mokslinio metodo ismanymo ir bent rudimentinio supratimo apie visas minetu mokslu sakas, suteikiancio apciuopiama konteksta ivairios filosofines metafizikos neapciuopiamybei, neleidzianti pamirsti realybes ir beprasmiskai gilintis i grynai dirbtinai sukurtus konstruktus ir hipotezes.

Man tai idomu, nes pats kaskada galvojau pasirinkti toki gyvenimo kelia, taciau del minetu priezasciu nusprendziau kad toks mano pasirinkimas ribotu galimybes igytas filosofines zinias pritaikyti praktiniame gyvenime, kas, galu gale, man yra viso saves tobulinimo tikslas.