Vartotojo TuNeViena pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-24 19:27:25 | Nuoroda

Sveiki, nesinori kurti naujos temos, tad tikiuosi, kad ši bent kiek prigis.

Taigi, labai noriu studijuoti psichologiją. Kadangi Kaunas traukia labiau, už Vilnių, tai rinksiuosi VDU. Būtų labai įdomu pakalbėti su bendraminčiais.  

Dar domina ir studijuojančių nuomonės: ar patinka? Nenusivylėte? Kokiais balais istojote? Kaip ten su tuo tvarkaraščių susidarymu?

Aš pati dabar pradėjau svarstyti, ar laikyti istorijos egzaminą.  Kaip manote, ar geriau apsidrausti, ar mėginti su anglų k., lietuvių k. ir matematika?

Žinutė parašyta: 2010-02-11 11:20:54 | Nuoroda
zhaki rašė:

sveika <TuNeViena >  as taip pat dvejoju ka daryti del istorijos egzamino.. zinai, pasiskaiciavau kad bent minimaliai ji islaikius (1%) yra geiau negu metinio tureti 10. O jei neislaikai tiesiog raso kaip nelaikyta isviso. Tai manau pabandyti visai verta butu, niekas per galva juk neduos =)

Sveika :) Juk rašyti reikės tris egzaminus ir 1 metinį pažymį. Tai net jei ir laikysi 4 egzaminus, turėsi pasirinkti, ar anglų ar istorijos egzamino balą rašyti, jei pasirinksi, tarkim, anglų, tai tada pažymį rašysi istorijos ir atvirkščiai. :) Aš jau nusprendžiau nelaikyti istorijos. Nebematau prasmės. :) Pirmu numeriu rašysiu psichologiją, labai tikiuosi, kad įstosiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:32:53 | Nuoroda

Sveiki, na gal dar atsiras norinčių čia studijuoti? :) zhaki, kaip išlaikei egzaminus? Nepakeitei nuomonės, čia stosi? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:25:40 | Nuoroda

Tie, kurie įstojo, koks jūsų KB?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:09:26 | Nuoroda

Sveiki, kokie jūsų KB? Aš beprotiškai norėjau čia, bet neįstojau..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:26:52 | Nuoroda
oniponi rašė:
TuNeViena rašė:

Sveiki, kokie jūsų KB? Aš beprotiškai norėjau čia, bet neįstojau..

 Maniškis 18.80. 

Gaila, kad Tau nepasisekė. : ( Gal dar pavyks antro etapo metu?

 Oho, aukštas išties. Sveikinu.  Labai bandysiu antru etapu, gal kas atsisakys kvietimo. Mano svajonė čia buvo. Įdomu, koks minimalus balas.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:13:45 | Nuoroda
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:50:58 | Nuoroda
oniponi rašė:
TuNeViena rašė:
oniponi rašė:

 O koks taviškis? 

Bandyk visais įmanomais būdais -- nebeturi, ką prarasti, o ir turėsi progą dar kartą įsitikinti, ar tikrai TO nori. Kai viską lengva ranka pasieki, tai ir eini nesusimąstydamas, o štai kai susiduri su sunkumais, iš naujo viską pasveri... Ech, lengva man kalbėt, kai pati įstojau.

 Mano 16,94. Šiaip keista, kad kai VDU parašai pirmu nr nebėra to, kad prideda 0,2 balo, nes anksčiau taip buvo, tada mano virš 17 būtų buvęs.. Tikrai žinau, kad noriu TO. Jau seniai tai žinau, vadovėlius jau psichologijos skaityti buvau pradėjusi, garantuota buvau, kad pavyks.. Na, bet reikia bandyti dar.

 Kiek žinau, viena panelė su 17.80 neįstojo. KB labai daug šoktelėjo, lyginant su praėjusiais metais. :/ 

Vienokiu ar kitokiu būdu vis tiek įsmuksi pas mus -- dar du etapai prieš akis. Nori būtinai į VDU? Regis, į KU ir VPU lengviau įstoti.

 Aš į VDU noriu. Melsiuosi kiekvieną dieną, kad kaip nors pavyktų. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:01:52 | Nuoroda
oniponi rašė:

 O gal kas nors žinot, koks VU ir MRU buvo? Įdomumo dėlei.

VU - 19,26

MRU - 18,02

Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:07:59 | Nuoroda

Įstojau trečiojo etapo metu į valstybės finansuojamą vietą!  Tikrai, ko čia taip tylu? :)