Vartotojo dulaja pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:10:10 | Nuoroda

Labas, as jau turiu kambari seskinej ir ieskau su kuo bendrai pasidalinti nuoma, labai pigiai gautusi apie 200lt. menesiui su viskuo ir tai maximum, taigi jeigu susidomejai atrasyk i foruma sita, paskui aptarsim viska :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 15:11:19 | Nuoroda

nu ir jei ka, tai riomeris visai netoli nuo seskines :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:39:57 | Nuoroda

likely as is seskines, gali pas mane nuomotis:D skype dulaja1

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:41:39 | Nuoroda

Labas, laume, rasyk dulaja1 i skype, papasakosiu :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:43:40 | Nuoroda

is visur ten vaziuoja kiek zinau...as i vda stojau. ne su metalu mano sfera, bet. zinau paskui sunku zmonems darba surast, tokia ta musu zeme, menui vietos nelieka. geriau stoti i vadybas:D

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:54:27 | Nuoroda

as tai i tapyba ten stojau, nznau, labai kvaila, tiesiog, akademija ta ir reiskia, kad tave orientuoja butent i ta sfera, taigi daugiau praktikos.bet deja, sita akademija tokia populiari, visi ja taip giria, kad daug ir stojanciuju, visai nesutinku su ta nuomone, kad stoja genijai, jokie ne genijai, zmones daugiau dirba, vien kad ten stoji esi talentingas, nesidomi bulvarinem specialybem. vyksta ivairus kursai, konkreciau reiketu pasidometi pacioje vda, jeigu domina galiu pasakyt kazka, jie daug kainuoja, bet yra tikrai naudingi, vargina ir .t.t. bet toks tas menas, man tai nebudavo sunku labai. nznau, didele ten konkurencija, zmones juk laisveja, norisi jiems to meno, galvoja, kad istoje gales taskytis dazais ir nieko neveikti, bus menininkai, bet taip nera.pirmiausia siulyciau susivokti savyje ar tikrai norit tokios specialybes ir ar is to gausite materialines naudos, kad ir kaip baisiai cia parasiau :)  be to, dauguma pabaigusiu vaiksto kaip svieta pardave...manau, jei ten jau istoji, turetum but nuostabus ir labai stengtis, daryt parodas, paisyt, kurt ir stengtis. apskritai koks gi cia menas lt, nesuprantu vapse is kur dar noras stot i tokias spec. esat menininkai tai ir bukit, kam jum diplomas, dirbkit kaika kita, o laisvalaikiu issitaskykit, ot :)

Žinutė parašyta: 2009-08-10 16:55:20 | Nuoroda

dailetyra gal ir nieko beje, bet manau yra kur pigiau kainuoja, be vda. ai nznau norit kaiko paklaust rasykit :D