Vartotojo moncex1991 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-27 15:50:21 | Nuoroda

sveiki . kadangi istorijos egzamino nelabai zadu laikyti, tai kilo klausimai gal turite kokios literaturos susijusios su biologija, chemija, matematika?? aciu

Žinutė parašyta: 2009-08-27 16:01:46 | Nuoroda

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

Žinutė parašyta: 2009-08-27 16:07:07 | Nuoroda

deivizs: pas mane lygiai tos pacios problemos ir tie patys busimi egzaminai.  pati nezinau kaip reikes susidelioti viska, kad ir speciau ir gerai isiminciau besimokydama. aciu uz patarimus

Žinutė parašyta: 2009-08-29 19:00:15 | Nuoroda
Nettaiya rašė:
Deivizs rašė:
moncex1991 rašė:

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

 Mano egzaminai.. Anglu man irgi gerai sekasi, bet nusprendziau nelaikyti. kam taip apsikrauti su 5 egzminais, tuo labiau, kad egzaminai issidesto kas antra dieną.

 laikiau šiemet 5egzaminus, išprotėt neišprotėjau, reuzultatais irgi džiaugiuos, beto niekada neaišku kas bus vėliau, gal tau tos anglų reikės? Pati galvojau apie aplinkosaugą ar tiesiog chemiją, tačiau studijuosiu ekonomiką ir tai sau leidžiu vien todėl, kad laikiau anglų egzaminą...

 as panasiai mastau kaip nattaiya . ka gali zinot ko reiks, ypac kai dar neapsisprendus, kiek ziurejau matieka su anglu daug kur reikia, biologija/chemija - medicina ir t.t. tikiuos neapsikrausiu ziuresim kaip gyvenimas parodys aciu visiems atsakiusiems . deivizs: kur istojai, jei ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2009-08-29 19:07:25 | Nuoroda

deivizs: pritariu

Žinutė parašyta: 2009-08-29 19:10:33 | Nuoroda
bright_night rašė:

as irgi laikysiu tokius pacius egzus, tik dar neapsisprendziau ar anglu laikyti ar ne

 ta pati beda , ziuresiu del anglu. ei gal cia dar yra kitu, kurie tokius egzus laikys?

Žinutė parašyta: 2010-01-15 14:22:22 | Nuoroda

Sveiki visi pastebejau, kad dalinates medziaga. norejau paklaust, gal kas zino kur internete galima butu rasti anglu kalbos iskaitos temu ankstesniu metu? visu nerandu ir taip, kad vienoje vietoje butu. gal kas galite padeti? o jeigu turite pas save tj atsiuskite i mano pasta: lauksiu. aciu lb

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:03:27 | Nuoroda

sveiki busimieji kolegos , as Monika. Noriu su visais susipazinti juk vis del to valgysim ta pacia duona KMU :DD rasykit man skype moncex1991, pastu ar per facebook ;) (rasite pagal pavarde)