Vartotojo KISS4U pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-07 17:37:43 | Nuoroda

sveiki visi
tai va anglų egzo pačio nebijau, bet jau va įskaita, tai negaliu net pagalvot geriau raštu tik ne žodžiu dažnai aplanko mintys, o gal n laikyt, bet tada susiimu ir veju lauk tokias mintis

Žinutė parašyta: 2010-04-16 17:15:06 | Nuoroda

Lietuvių kalbos įskaita praėjo neblogai gavau 9, nors žinoma norėjosi 10 bet va laukia sunkiasia dalis anglų kalbos įskaita

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:45:30 | Nuoroda

Sveiki visi!
Yra toks dalykas, kad dvyliktokai mokykloje per paskutinį skambutį apdovanoja mokytojus, gal turite kokių pasiūlymų, kokias nominacijas būtų galima skirti? pvz. metų frazė, metų gestas ir t.t.
Ačiū ;)
Laukiu pasisakymų ;)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:16:28 | Nuoroda

mes tai va švęsim va liepos 16d. užsisakėm muzikantus sodybą. manau bus smagu :)
o su tais atkėlinėjimais tai taipir gaunas, mum ir turėjo būt liepos 17d, bet atsikėlėm diena anksčiau, nes nebuvo laisvų sodybų ;DDD bet į rankas tai jau manau atestatus turėtume gaut, o ne popieriukus kažkokius ;D aj va mum tai išeina mestis mokiniui 100Lt + po 50 nuo vieno šeimos nario :) o į tą 100lt tai ir dovanos ir viskas ten įeina :)

Žinutė parašyta: 2010-06-21 16:17:34 | Nuoroda

taip rezultatai bus tik liepos 1d :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 17:41:01 | Nuoroda

rašiau ir aš šią spec. bet būtų tikrai įdomu išgirsi studijuojančių nuomonę. kas ir kaip ten? ar pabaigus šią spec. yra galimybė įsidarbinti ir pan. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:12:04 | Nuoroda

1. įstaigų ir įmonių administravimas
6.verslo vadyba
9. turizmo ir viešbučių vadyba
10. prekybos vadyba
toki mano planai stojant į KK ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:36:38 | Nuoroda

rašiau 3 numeriu. girdėjau lyyg ir nieko :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 19:37:46 | Nuoroda

galėtų daugiau pasisakyti  žmonių kas planuoja stot, kas jau mokosi :) kuo daugiau info bus tuo geriau ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:20:58 | Nuoroda
Avietytte rašė:

Mano tai tesei, turizmas ir viesbuciai ir verslo vadyba. realiausia istoti i teise, bet jau geriau jokia teise nei kolegijoj. bet kad niekur daugiau neistosiu, ot velnias :( 

 tai kad tavo rezultatai sakyčiau labai patenkinami ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:56:54 | Nuoroda
kasara rašė:

 kas gali paaiskinti si sakini:

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

as supratau, kad pasirasiusi sutarti su aukštąja mokykla į vnf, dar galiu dalyvauti antrame etape ir galiu pakiūti į vf, ir atsisakyti (nutraukti sutartį) vnf.

 supratai manau gerai ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:49:07 | Nuoroda

arba neįstojau, arba dar reikia laukt  nesamonė ta LAMA gaidynas kažkoks

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:00:02 | Nuoroda
Dolly rašė:

sveiki, ar niekam nebuvo problemų dėl prisijungino? man neleidžia ir rašo nesąmones . tipo bandau apeiti slaptažodžius. žodžiu.;P

 man taip buvo, bet dabar viskas jau gerai eina prisijungt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:01:41 | Nuoroda
pringle rašė:

Rasysiu prasymus stoti tik i tas specialybes, i kokias noriu :) Nematau tikslo stoti ten, kur netraukia. Tokiu atveju geriau metus laiko savanoriaut ar dirbt.

 Pritariu, kam stoti ten kur tu visai nenori ir save kankinti su mintim viskas bus gerai.

Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:06:50 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

visi cia tik kalba apie norus, juokinga net. norint gyventi pagal norus turi but ir galimybes. as ir pvz noriu po pasauli pakeliaut bet nera finansu. taip pat ir su studijom. jei nori studijuot pagal norus reikia arba lb lb lb gerai mokytis arba turet pinigu(durniai ima paskolas). tai gi tie patarimai stokit pagal norus durnai skamba, reik realiai mastyt.

 nematau nieko durno imti paskolą. pati planuoju ją pasiimt, nes mokytis noriu ir nepatekau į vf. pabaigsiu pirmą kursą važiuosiu per vasarą užsidirbti pinigų, gražinsiu paskolą ir dar susimokėsiu už ateinančius metus, nematau tame problemų. kai nori gyvenime kažko pasiekti, tai reikia stengtis dėl to, o ne sėdėt rankas sudėjus ir dejuoti kaip sunku, tik durniai ima paskolas. niekam nėra lengva, bet galima pasistengti, kad bent kiek palenvėtų.

Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:35:57 | Nuoroda
cantslowdown rašė:
KISS4U rašė:
cantslowdown rašė:

visi cia tik kalba apie norus, juokinga net. norint gyventi pagal norus turi but ir galimybes. as ir pvz noriu po pasauli pakeliaut bet nera finansu. taip pat ir su studijom. jei nori studijuot pagal norus reikia arba lb lb lb gerai mokytis arba turet pinigu(durniai ima paskolas). tai gi tie patarimai stokit pagal norus durnai skamba, reik realiai mastyt.

 nematau nieko durno imti paskolą. pati planuoju ją pasiimt, nes mokytis noriu ir nepatekau į vf. pabaigsiu pirmą kursą važiuosiu per vasarą užsidirbti pinigų, gražinsiu paskolą ir dar susimokėsiu už ateinančius metus, nematau tame problemų. kai nori gyvenime kažko pasiekti, tai reikia stengtis dėl to, o ne sėdėt rankas sudėjus ir dejuoti kaip sunku, tik durniai ima paskolas. niekam nėra lengva, bet galima pasistengti, kad bent kiek palenvėtų.

 ok, tavo nuomone tokia, gerbiu, bet ko cia vaziuoji? kas tau leidzia manyt  kad as ar kiti sedi rankas sudeje? apskritai teko bendrauti su zmonem kurie pasieme paskolas ir jau po metu gailisi pasieme. beto niekas negarantuoja kad pasiseks studijose ar nuvaziuot uzsieny uzsidirbt pinigu. aisku kas nerizikuoja tas negera sampano. bet mano nuomone tokia kad netokiam amziui reikia imti paskolas ir apsikraut sau gyvenima.

ant tavęs nieks nevažiuoja, aš kalbėjau apskritai apie visus, kurie daugiau kalba, negu daro. kiekvienas turim savo nuomonę ir visada ginsim ją, taip jau yra. o kitas dalykas kiekvieno žmogaus gyvenimiškas subrendimas pasireiškia skirtingu metu, ir viena(s) jau būdamas 18m gali elgtis ir mastyti, suktis gyvenime taip, kaip kita(s) būnant 30m pasirodys daug labiau nesubrendus(-ęs), nei ta(s) 18m. ir tik mes patys galime nuspręsti ar darome teisingus sprendimus ar neklystame, ar viską gerai apgalvojome prieš darant kažką lemtingo mūsų gyvenime.

Žinutė parašyta: 2010-08-02 13:43:13 | Nuoroda
hm... rašė:
 perskaicius komentarus, tai pasirode, kad labai jau dideles asmenybes kaip ne kurie jauciasi baige mokykla.laisvai filosofuoja kada kas suauga ir kada kas kaip masto, kas gerai ir kas blogai... net juokinga pasidare.

 nesijaučiu didelė asmenybė, tiesiog turiu savo nuomonę ir požiūrį į gyvenimą. o jei tau ima juokas, tai juokis, man tai nuo to nei skauda nei ką.

Žinutė parašyta: 2010-08-05 13:49:29 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:

Klausykit, galit siųst mane dabar na**ui, jei durną arba neseniai aptartą klausimą užduodu, bet visgi paklausiu: Ar tiesa, jog norėdamas dalyvauti papildomame priėmime, turi būt nepasirašęs lyg šiol jokios sutarties su univeru, nei vf nei vnf? Nes tai užeinu į savo Lamą  ir matau, jog galiu pildyt vėl prašymą... Bet ar tikrai galiu? Šiuo metu esu pasirašiusi vnf sutartį.

 gali pretenduoti į vf vietą.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 16:59:22 | Nuoroda
laurencija3 rašė:

įstaigų ir įmonių administravimą :)

 labas, būsim grupiokės, aš  ten pat :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 17:00:26 | Nuoroda
Edvissss rašė:

Įstaigų ir įmonių administravimas ;]

 būsim grupiokai :)