Vartotojo GiedrÄ—Dr pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:47:47 | Nuoroda

aš tai labai norÄ—Äiau įstot, labai jau atsibodo ieškot info apie įstojimÄ…... nebeaišku kÄ… 2010 metais bereikš tas manualinis patikrinimas..., nebeaišku ar bÅ«tinas chemijos egzas, ar bus galima pasirinkt tarp matiekos ir chemijos.... kalbu apie Utenos kolegijÄ…...

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:53:49 | Nuoroda

aš tai labai norÄ—Äiau įstot, labai jau atsibodo ieškot info apie įstojimÄ…... nebeaišku kÄ… 2010 metais bereikš tas manualinis patikrinimas..., nebeaišku ar bÅ«tinas chemijos egzas, ar bus galima pasirinkt tarp matiekos ir chemijos.... kalbu apie Utenos kolegijÄ…...

Žinutė parašyta: 2010-02-22 21:59:21 | Nuoroda

( KĘSTUTIS, sesÄ—s vardu esu prisijungÄ™s :D )aš tai namie pats drožinÄ—ju tuos dantis, visai patinka, neblogai sekasi, manualiniui egzaminui vienÄ… pasirinktinai tereikia mokÄ—t išdrožt (kiek žinau), tik abejoju ar eis įstoti dÄ—l egzaminų rezultatų, nes tikrai gerų reikia... sako lengviau įstot utenoj, ten 03.05 - 03.30 vyks pasirengimo manualiniam egzaminui kursai... O Kaune manualinis egzaminas nieko nebereiškia tik atskiria jau mokanÄius kažkiek, nuo visai žalių...

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:36:15 | Nuoroda

na labas,, jeigu kas nors jau dalinas informacija bÅ«Äiau labai dÄ—kinga jei ir man atsiÅ«stumÄ—t 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:45:01 | Nuoroda

kokius literatūros kontekstus planuojat įterpt į kalbą?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:02:29 | Nuoroda

kaip sekÄ—si kalbÄ—t? kokias klaidas darÄ—t?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:54:14 | Nuoroda

na sÄ—kmÄ—s tikrai prireiks apie kÄ… kalbÄ—jo?  iškalbÄ—jot 5 min?

Žinutė parašyta: 2012-01-29 20:53:45 | Nuoroda

 Sveiki visi :) galvoju stoti į biomedicinos diagnostikÄ… [KK], bÅ«tų malonu susipažinti su studijuojanÄiais [ir sužinot kokiais balais įstojot, kaip sekas ir pns] :)

Žinutė parašyta: 2012-02-03 18:26:50 | Nuoroda

 na aš kiek domÄ—jausi i nemokama praÄ—jusiais metai įstojo mažiausiu balu 15,44 ar kažkas pns ;)  mane tas ir sudomino, kad dirbama labaratorijoj praktiškai taip, o ne tai, kad sausa teorija. o labaratorijoj kaip sekas nÄ—ra labai sunku? kaip su chemija? :)

Žinutė parašyta: 2012-02-15 23:34:16 | Nuoroda

 Neklysti ;)  Baigus biomedicininÄ—s diagnostikos studijų programÄ… studijas galima tÄ™sti pagal aukštojo mokslo biomedicinos mokslų studijų srities, visuomenÄ—s sveikatos studijų krypties programas. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 12:51:56 | Nuoroda

 Sveiki busi bendrakursiai ir kolegos:) biologijos rezultatai mane nuliÅ«dino galvojau, kad žymei geriau bus, bet kÄ… jau padarysi, kaip yra taip ;D  noriu stot į KK biomedicinos diagnostika, ten laisvai patenku, todÄ—l jauÄiu į univerÄ… net nerašysiu :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 15:20:30 | Nuoroda
Jovi. rašÄ—:

Sveiki, aš taip pat galvoju apie KK. Tiesiog negaliu apsisprest ar odontologine priežiura ar burnos higiena rinktis. Balai tinka. Gal kas galÄ—tu patart? :) 

labuka, Jovi, aš tai rinkÄiausi burnos higiena. Odontologine priežiÅ«ra baigÄ™s dirbi tik kaip odontologo padÄ—jÄ—jas ar šiaip švietÄ—jas šiais klausymais, burnos higiena daugiau prisilieti prie darbo ir manyÄiau didesnÄ— perspektyva, nes kuo tuoliau tuo daugiau žmonÄ—s rÅ«pinasi savo išvaizda. ManyÄiau turÄ—tum daugiau pasidomÄ—t ir priimt sprendimÄ…, kuris tau asmeniškai arÄiau širdies :))

Žinutė parašyta: 2012-07-26 16:23:45 | Nuoroda
Vida11 rašÄ—:

Labas. Mastau apie biomedicinine diagnostika arba farmakotechnika.. Kuria iš siu dvieju spec. patartumet?

 labuka, aš ir rinkausi tarp tų dviejų specialybių 1 nr įrašiau biomedicinos diagnostika 3nr farmatotechnikÄ…. FarmatotechnikÄ… nustumiau žemiau todÄ—l, kad  šiai specialybei yra panaikintos išlyginamosios studijos:))  ir šiaip biomedicinos diagnostika arÄiau širdies ;D

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:13:06 | Nuoroda

Sveikinu tuos, kuriems pasisekÄ— ir linkiu sÄ—kmÄ—s tiems, kurie dalyvaus antram etape. :) Na o aš kaip ir norÄ—jau įstojau į KK biomedicinos diagnostika :)  [kb 17.56 ]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:21:35 | Nuoroda

aš eisiu į barakÄ… gyvent, taip, kad jeigu atsirastų norinÄių susipažint [fb GiedrÄ— DrungilaitÄ—]  :)