Vartotojo pankiuks pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-03 23:22:53 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti gal kas studijuoja VGTU kūrybines industrijas? Būtų labai įdomu (kas yra įstoję) sužinoti kokie buvo egzaminų (lietuvių, anglų kalbos, istorijos) rezultatai? Paatviraukite :} Dėkui

Žinutė parašyta: 2009-11-04 15:51:05 | Nuoroda

Sveiki, idomu butu suzinoti kas istojo i kurybines industrijas kokie buvo egzaminu rezultatai ;) aciu

Žinutė parašyta: 2010-02-09 21:25:24 | Nuoroda

Man irgi toks klausimas iskilo-jei noriu stot i menine specialybe manes reikalauja stojamojo egzamino(0,7) ir lietuviu k. egzamino(0,2)taip pat ir metinio pazymio is uzsienio kalbos(0,1).Cia apskritai,ir universitetai,ir kolegijos.Is paztamu isgirdau,kad norint stot i kolegijas reikalingas ir dailes egzaminas.Ar tai tiesa?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:03:16 | Nuoroda

Sveiki. Mane taip pat domina sita specialybe. Dolly - stojamasis taip pat bus(siauliuose - 28-29dienomis), kaip ir visoms meninems specialybems. Is tiesu esu girdejus daugybe geru atsiliepimu, taigi tikiuosi jei ne vilnius - istosiu i kauna :> nors istiesu tai tikrai gaila, kad naujuju mediju menas,butent tokia specialybe, yra kaune.. :/

Žinutė parašyta: 2010-09-22 20:12:53 | Nuoroda

Sveiki

O gal kas yra istoje i audiovizualini ar naujuju mediju mena..? zodziu i tas studijas kur fotkinama, kuriami filmukai ir pan? :) 

Domina kokie butent siai specialybei yra pats tinkamiausias kompas. kurie kompai butu patogesni montavimui, kurimui.. :) ?