Vartotojo Boonusas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-01 20:03:09 | Nuoroda

Sveiki, esu moksleivis iš Klaipėdos mokausi 10 klasėje (2 gimnazinėje). Artėja lygių pasirinkimas 11-tai klasei ir net nenutuokiu ką maždaug rinktis ir į ką orentuotis. Taigi norėčiau sulaukti patarimų ir pasidalinimo patartimi :), nes šioj srity esu visai žalias. 

Kalbant apie mėgiamus ir besisekančius dalykus, tai ateitį norėčiau sieti su anglų kalba. Puikiai sekasi ir lietuvių kalba. Abi kalbas gerai moku, bet 2 užsienio kalba - rusų yra man problema. Turbūt išvis žinau tiek žodžių, kad ant pirštų būtų imanoma suskaičiuoti.  Kaip girdėjau matematika net neverta imti B lygio-nors su ja man fifty fifty :) . Dar mėgstu biologiją, geografiją iš bėdos fiziką. Istorija sekasi gan prastai, nes tyngiu ją mokintis. Chemija panašiai kaip ir fizika.

Būsiu labai dėkingas už jūsų pasisakymus :)

Ir va kokių dalykų reikia norint studijuoti užsienio verslo vadybą. Ir vopšie kaip atrodo tas visas blankas kurį reikės pildyt. Kaip ten reikalai bus su vaikiškais dalykais (dailė, sportas) ir kokių dalyų bus galima atsisakyti. Ir dar karta būsiu labai dėkingas jei apšviesit būsima lyderį. :D

Žinutė parašyta: 2009-12-02 20:36:53 | Nuoroda

Dekui.

Žinutė parašyta: 2010-05-06 14:49:12 | Nuoroda

Sveiki, dabar esu 10 klaseje ir pasirinkau siuos dalykus mokytis kitais metais:

Lietuvių kalba (A)

Anglų kalba (A)

Istorija (A)

Informacinės technologijos (A)

Matematika (B)

Rusų kalba (B)

Kaip manot ar daug kur galima įstoti su šiais dalykais? (Svajoju studijuot žurnalistika)

Ar verta laikyti matematikos egzamina, jei turėjai jį B lygiu, o A lygio temas sprendei pas korepetitorių?

Kuris dalykas naudingesnis B lygiu (neskaitant savo interesų) Biologija ar Chemija?

Ačiū.

 

 
Žinutė parašyta: 2010-05-28 20:37:07 | Nuoroda

Bus tik pirmos dienos kurios tau nereikalingos.


 
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:30:51 | Nuoroda

A lygiu - lietuviu, anglu, matematika, istorija, informatika

B lygiu - rusu, biologija, sokiai, kuno kultura