Vartotojo katÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-17 12:05:27 | Nuoroda

 


 

Laikau ir aš chemijÄ… ;S Nors šiaip jauÄiuos pamokose tvirtai, uždavinius sekas geriausiai sprÄ™st, bet žiÅ«riu kad egzamine labai daug ir tos teorijos.. O jos kaip tik aš nelabai moku ;D Bet yra kur tobulÄ—t :)).

O kur jus kiti žadat stot? visi su chemija?

Žinutė parašyta: 2010-01-17 22:25:09 | Nuoroda
O man organinė visai nieko, kažkaip sueina.. Va žinau kad tikrai reikės isimt visus tuos reagentus ir reakciju požymius, manau kad egzamine tas tikrai bus..
 
Gal kas i VU stosit? 
Žinutė parašyta: 2010-01-19 20:06:59 | Nuoroda

 

Jau kurį laikÄ… buvau apsisprendus VU imt 1,nr. biochemija 2 -chemija, bet dabar vis labiau dvejoju, bijau kad reikÄ—s pastoviai prie knygų biochemijoj sÄ—dÄ—t. tad dabar mÄ…stau , gal butu visai įdomu Restauravimo ir konservavimo chemija. Gal kas daugiau apie šiÄ… specialybÄ™ žinot? Gal iš pažįstamų kas studijuoja?


 
Žinutė parašyta: 2010-02-12 18:22:54 | Nuoroda

 

 

Biochemija kolkas gali studijuoti tik VU, jei šiemet patvirtins - tai ir VDU.

Pati norÄ—jau ten stot, skaiÄiau labai teigiamų atisliepimų apie studijų kokybÄ™, kitur net užsieny tokio gero bakalauro neparuošia kaip VU.

Pagrindiniai dalykai turÄ—tų bÅ«ti Chemija ir Matematija ( biologija ir fizika nÄ—ra bÅ«tina, taÄiau į studijų programÄ… įeina, tad manau bÅ«tų protinga pasiimti bent B lygį.)

Kiek pasakojo litexpo parodoje studijos įdomios, taÄiau įstot ( ypaÄ Ä¯  nemokamÄ… vietÄ…) nÄ—ra lengva . Beto turi domÄ—tis daugiau biologine chemija, tai ne vien tiksliukų mokslas.

Visa info Äia tik apie VU, VDU programos dar neskaiÄiau, nesidomÄ—jau.

Žinutė parašyta: 2010-02-22 17:38:12 | Nuoroda

 

 

Konservavimo ir restauravimo chemija VU :))

gal yra bendraminÄių?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:33:49 | Nuoroda

 

 
Laikau Lietuvių, matematiką, anglų, istoriją ir chemiją :)
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:18:28 | Nuoroda

 

 

ar yra šiemet planuojanÄių stoti į VU chemijos fakultetÄ…? kuriÄ… specialybÄ™ rašysite 1 numeriu?

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:47:41 | Nuoroda

O niekas nežada į konservavimo ir retauravimo chemija stot?

Kažkaip niekur negirdÄ—jau iš Äia kad kas stotų ;D tikiuos nebuÄiau viena ;D

 
Žinutė parašyta: 2010-07-06 01:36:44 | Nuoroda

 

 

Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Į kurią labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunanÄių ten stipendijas?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:58:55 | Nuoroda

97 chemijos :))) Å¾iauriai džiaugiuos :)))))

Žinutė parašyta: 2010-07-08 09:28:09 | Nuoroda
ji112 rašÄ—:
katÄ— rašÄ—:

97 chemijos :))) Å¾iauriai džiaugiuos :)))))

 svekinu, lankei kazka papildomai chemijos? :))

 

Ne :) pakako kiek pati pastangų idÄ—jau :)


 
Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:07:04 | Nuoroda
fadeless rašÄ—:

 Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Ä® kuriÄ… labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunanÄių ten stipendijas?

Tikrai labai dideli skirtumai :) pabandyk pasiskaityti Äia paÄiÄ… studijų programÄ… www.chf.vu.lt/studijos/stojantiesiems.php , manau tikrai paaiškÄ—s. O kur labiau verta stoti priklauso nuo tavo paÄios požiÅ«rio kas yra verta, kadangi kiekvienas renkasi pagal save :) Tiesiog VISIEMS patariu prieš stojant gerai pasiskaityti dalyko studijų programÄ… t.y. pažiÅ«rÄ—ti kÄ… mokysies tuos keturis metus, nesvarbu kaip patraukliai skamba specialybÄ—s pavadinimas ar kaip vilioja paÄio universiteto vardas :) 

 

Tai va, kad iš tų aprašymų labiausiai noriu į konservavimo ir restauravimo chemijÄ…, bet visi bando mane atkalbÄ—ti kad rinkÄiausi biochemija, į ja nemokamÄ… turÄ—Äiau irgi įstot. Tai ieškau minusų pirmajam variantui, kad atkristu, bet nerandu, matyt teks pasilikt su juo :D


 
Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:10:32 | Nuoroda

Aš orientuodamasi į savo brolį ( kuris irgi yra studentas) tai turÄ—Äiau gauti apie 700lt Äia su viskuom. Manau užteksiu, bet kokiu atveju , teks verstis kad užtektų, man bÅ«tų nelabai malonu dar papildomai prašyt pinigų...

Bet va kÄ… reiks daryt su drabužiais, tai net neįsivaizduoju :DD aš tokia, kaip ir maniake, reiks bandyt slopint savo užgaidas :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:02:20 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
katÄ— rašÄ—:

Aš orientuodamasi į savo brolį ( kuris irgi yra studentas) tai turÄ—Äiau gauti apie 700lt Äia su viskuom. Manau užteksiu, bet kokiu atveju , teks verstis kad užtektų, man bÅ«tų nelabai malonu dar papildomai prašyt pinigų...

Bet va kÄ… reiks daryt su drabužiais, tai net neįsivaizduoju :DD aš tokia, kaip ir maniake, reiks bandyt slopint savo užgaidas :D

 o barake gyvensi?

 

 

Taip ;D Kažkaip net pati noriu barake gyvent, bent porą kursų..

O tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-17 14:47:05 | Nuoroda

 

 

Konservavimo ir restauravimo chemija VU vf

Biochemija VU vf

Chemija VU vf

Tarptautinis turizmo verslas VU TVM vf

Tarptautinis verslas ir komunikacija (Vilniuje)  anglų kalba vf

 

Žinau, atrodo juokingai, bet aš net neabejoju kad įstosiu į pirmÄ…ja specialybÄ™. PaskutinÄ—s dvi apskritai iš lempos šoviau, šiaip kad pilnesnis prašymas atrodytų ;D

 

Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:56:25 | Nuoroda

 

 

Gal žinot, kaip ten yra dÄ—l sutarÄių pasirašymo.

Lamabpo rašo kad reikia į univerÄ… atsinešti asmens doc, atestatÄ… ir kitus priedus bei foto nuotraukÄ…. Niekaip neradau info dÄ—l 120lt įmokos. Ar jin mokama po sutarties pasirašymo, ar prieš?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:04:59 | Nuoroda

 

 

Aš taip pat truputį dÄ—l savÄ™s bijau, nes ten kur noriu stot - tik 4 žmonÄ—s (įskaitant mane) pirmu numeriu rašÄ— ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:08:52 | Nuoroda

 

 

Gal žinot ar yra bÅ«tina nespalvota foto, ar galima ir spalvota nešti?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:06:51 | Nuoroda

 

 

Mano brolis studijuoja šiÄ… specialybÄ™, jis jau 3 kursÄ… baigÄ—.

Bent jau man jo studijos atrodo labai idomios, dÄ—stytojai jo kiek sakÄ— tikrai geri o ir paskaitos labai idomios.. ŠÄ¯ dalykÄ… kaip minÄ—jo studijuoji iš malonumo, o ne ieškodamas perspektyvų, tad jeigu kas pastoviai nerimauja, kad baigus negaus darbo - galbÅ«t ir nevertÄ—tų šios srities rinktis, bet ieškoti kažko konkretesnio.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:02:36 | Nuoroda

 

 

Ar yra kas bent į VU chemijos fakultetÄ… įstojo?

KonkreÄiai konservavimo ir restauravimo chemija?