Vartotojo karodo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:00:44 | Nuoroda

Niekada gyvenime nekaliau, atsirinkinėjau informaciją,kuri  man buvo įdomi- buvo įdomu mokytis, niekada neišeidavo mažiau 8.. gavau 54%..    Kai kurios panos,kurios mokėsi 10-tukais, gavo 30- 24% čia normalu? O didžiausi beraščiai  gavo daugiau.  AR ČIA YRA NORMALU?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:07:35 | Nuoroda


Tomis
Rašyti privačią žinutę

Žinutė parašyta: Šiandien 00:04:51 | Nuoroda | Cituoti

Čia loterija...

Aš tai džiaugiuosi, kad mano mokyklos panos ,ale, kuriuos pastoviai gaudavo po 10, išėjo metiniuose 10, susimovė egzamine : )

Vo čia tai teisybė... Egzaminas parodo, kad mokytojams nereikėt vertinti mokinių pagal pavardes :)

 

 

O tie kurie nei apsiskaitę,nei be klaidų rašyt nemoka normalu,kad gavo 90?:D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:10:33 | Nuoroda

Būtent,kad nekalbu apie tokius,kurie tiesiog dūrą stumdavo. Faktas,kad visi kažkada stūmė, tingėjo ir pan. bet kalba apie tokius,kurie tiesiog degradavę, kurie į savaitę kartą į pamoką ateina.. čia viskas normaliai?:D Man tai nelabai.  Aišku,būna žmonių,kuriem nereikia mokytis, jie viską moka, bet apie tokius kalba,kad jiem reikia mokytis ir dar labai daug, o egzamino rezultatai net neatitinka jo mentaliteto lygio..

Žinutė parašyta: 2011-05-24 22:03:19 | Nuoroda

 Apie VDU nežinau, bet MRU viešasis administravimas - liuks :)

Žinutė parašyta: 2011-05-24 22:11:32 | Nuoroda
Cukryte rašė:

 Laba:) Man labai reikia informacijos apie kineziterapijos studijas. Esu 11, pasirinkus biologija, chemija A lygiu. Noriu paklausti ar reikia psichologijos, informatikos,filosofijos( ne egzaminu, bet siaip pamoku?)

 Nereikia, jeigu laikysi chemijos egzaminą žiūrės tik tai į matematikos pažymį :)

Žinutė parašyta: 2011-05-24 22:14:27 | Nuoroda
ertinga rašė:

labas visiems. noreciau paklaust, stojant i viesaji administravima, kokiu stojamuju balu reikia? 

 žiūrint ar taikai į VF ar ne?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:26:00 | Nuoroda

 jeigu nori tokios specialybės, patarčiau rinktis MRU - viešąjį administravimą.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:30:28 | Nuoroda
Gretukas222 rašė:

O užsienio kalba butinai turi buti anglu ar galima istoti ir su rusu egzaminu?;

 Galima įstoti ir su rusų kalbos valstybiniu egzaminu. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:36:18 | Nuoroda

 na iš kitos pusės, gerai pasvarstykite, ar geriau nemokėti už mokslą ir studijuoti nelabai mėgtsmą dalyką[pvz. kurį rašėt tik kokioj 7toj vietoj] ar mokėt už mokslą ir mokytis tai,kas tau patinka ir kuo tu tikrai galėsi verstis gyvenime. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:55:27 | Nuoroda

 Jeigu į mokamą įstosi į visas Tavo išvardintas specialybes.

Soc. darbas ir viešasis administravimas - balai bus tikrai aukšti į Vf vietas, o dėl politikos nieko negalime pasakyti,nes tik pirmais metais bus ši specialybė universitete.

Galiu pasakyti,kad viešasis administravimas - įdomi specialybė, labai plati, yra visko - politikos, sociologijos,  vadybos, šiek tiek ekonomikos. Įdomi specialybė, įdomūs dėstytojai, geras universitetas. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:52:29 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
karodo rašė:

 na iš kitos pusės, gerai pasvarstykite, ar geriau nemokėti už mokslą ir studijuoti nelabai mėgtsmą dalyką[pvz. kurį rašėt tik kokioj 7toj vietoj] ar mokėt už mokslą ir mokytis tai,kas tau patinka ir kuo tu tikrai galėsi verstis gyvenime. :)

 nemanau kad verta rašyti labai nemėgstamus dalykus išvis į tą sąrašą. arba rašyti visas specialybes kurioms turi atitinkamu egzainus.

 Na būna ir tokių atvejų, kai tiesiog žmonės stoja,kad studijuotų ir surašo specialybių galybę, nes vistiek reikia kažkur mokytis toliau, tai man atrodo,kad kiekvienas turi porą labiausiai siekiamų specialybių, o kitos bus iš bėdos geros [ čia žinoma tai netinka prisiekusiams teisininkams ir medikams, nes jie tik tai įsikandę nuo penktos klasės dažniausiai] 

Žinutė parašyta: 2011-06-17 02:01:02 | Nuoroda
noreciau rašė:

kas gali atsakyti į mano klausimą : ketinu stoti i lžūu miškininkysę , ir norintiems stoti į universitetą reikia išlaikyti minimum 3 valstybinius egzaminus, aš tarkim išlaikau  istorija,matematika,lietuviu ir biologija . taciau i miskininkyste reikia lietuviu chemijos ir biologijos, kadangi as nelaikes chemijos ir neturiu jos metinio pazymio mn uzskaitys kaip 2 valstybinius ? ir negalėsiu pretenduoti į sia studiju krypti universitete ? ar skaitosi kad esu ir matematika su istorija islaikes taciau ju nereikia.. paaiskinkite 

 gali pretenduoti, tiesiog skaičiuojant balą, vietoj chemijos egzamino bus nulis, automatiškai tavo balas labai nukris ir manyčiau pretenduosi tik į vnf vietą.. Bet čia tik mano spėjimas dėl vnf

Žinutė parašyta: 2011-06-25 00:53:07 | Nuoroda
Seltiksas rašė:

Kaip manot koks siemet balas turetu minimalus svyruoti i mokamas vietas viesojo administravimo? 

 į mokamas vietas? Na į vf šiek tiek gali kilti balas, nes sumažėjo krepšelių skaičius, bet į vnf balas turėtų išlikti panašus.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 02:36:05 | Nuoroda
Augustė rašė:
Alyva rašė:

Jeigu aš pirmame ture rašiau VF ir VNF. O gaunu VNF vietą. Jos atsisakau ir dalyvaujų antrame ture dėl VF. Ar man VNF vieta išliks? Ar aš vėl galiu VNF vietą gauti?

Gal kie no nors pažįstami yra dalyvavę papildomame priėmime? Kaip ten viskas vyksta? Kokios tikimybės dėl VF ir VNF?

 Man irgi įdomu. Pirmenybe teikiu vnf, nes mažesnė konkurencija bus.

 

Na šiaip lyg ir išlieka, tik prisiminkit,kad ne visi universitetai dalyvauja antrame/trečiame ture. Kai kurie univerai užsipildo studentų skaičius per pirmą stojimą ir nebedaro papildomų stojimų net ir į mokamas vietas.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 02:39:54 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

kur geriau viesasis administravimas, VDU ar KTU? :D

 

VDU kiek girdėju politikos ir istorijos kursas/

KTU irgi yra nemažai politikos, ekonomikos.

MRU ir KU - rekomenduočiau. Yra vadyba, yra viešasis administravimas, ekonomikos ir politikos žymiai mažiau. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:16:13 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
log222 rašė:

socialinis darbas : bendravimas su zmonemis yvairus jei jis nores priimt tavo pagalba tai gerai, bet jei durniuos tai problmu tikrai daug .sy darba dirba pazystama is tiesu labai sunku ir atlyginimas ne isgeruju.

 o koka tas atlyginimas?? minimumas? nes ir as apie soc darba galvoju,sociologija arba soc pedagogika..bet jau pradedu gailetis nes kazkas sake kad ten ir aukstoji matematika ir anglu reikes mokintis kas man lb nesisekdavo..ir logika bus,na zodziu atsizvelgiant i tai gal tada isvis kazka pasirinkt tarkim administravima koki ar finansus? kad jau tos aukstosios matematikos neisvengsiu..nes sisip tik del to sociologijos mokslus rinkaus kad isvenkt tokiu kaip anglu ar ausktoji matematika bet jei jau ar taip ar taip ja tenka mokytis tai gal tada tikrai verta pasirinkt perspektyvesne specialybe..

 SOCIOLOGIJOS mokslus rinkaisi,kas išvengtum tokių kaip anglų ir aukštoji matematika????  

Kažką tu čia, nepyk,bet nusišneki. Sociologijoje eina matematika pirmu numeriu. Sociologija ir socialiniai mokslai - du atskiri dalykai.. 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 15:47:20 | Nuoroda

 

Tik nepamirškit,kad MRU nedalyvauja antrame ir trečiame ture, MRU dalyvauja tik per pirmą stojimą t.y. 26d. Riomeris susirenka visus būsimus riomeriukus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:47:28 | Nuoroda

 Prisiminkite,kad MRU nedalyvauja ANTRAME ETAPE, nepadarykit klaidos :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:54:40 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:
guillermo rašė:

1 VU 612I10004 0620 teisė vf NL 17.62 17.62 kvietimas, NL
 

WOOOOHOOOOOOOOO. ĮSTOJAU. VU TEISE AŠ ATEINU DDDDDDDDDDDDDDD

 Aš neįstojau su 18 konkursiniu :/

 Čia kažkokia nesąmonė, patarčiau per anksti neapsidžiaugti ir neliūdėti..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:56:50 | Nuoroda
coresty rašė:

tipo antram jau tik i  kitus univerus gali, i mru jau ne ?

 

 Tikrai taip, MRU dalyvauja tik pirmame etape, antrame etape ir paskutiniame MRU nebepriima studentų, taigi nepražiopsokit. Studijų kainos nėra kosminės, tai manau geriau mokėti už moksla porą tūkstančių negu mokytis tai,kas nelabai patinka :)