Vartotojo CiaCia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-30 17:45:52 | Nuoroda

Sveiki :)

Va šiaip visada norėjau studijuoti istoriją (dabar 12kl), bet pastaraisiais metais kažkaip nemanau, kad tai man. Ir radau šią studijų kryptį, bet dar nieko labai apie tai nežinau. Traukia tai, kad siejasi ir su kalbomis ir kultūra ir istorija, literatūra. Bent taip aprašas skelbia, kyla klausimas kaip yra iš tiesų ir kaip pačios studijos vyksta. Kiek supratau, reikaling labai aukšti balai, ar ne? Gal kas galėtų pasidalint žiniomis/patritimi studijuojant klasikinę filologiją :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:58:22 | Nuoroda

Šiaip be proto nemėgstu tokių barnių, ypač internete, ir žmonių, kurie save iškelia pamindami kitą, bet void made my day   Pati 76 gavau, galėjau geriau - negavau, oh well. Skaudu tik buvo dėl žmonių, kurie tikrai verti buvo 100, o gavo 60. Ir pikta dėl tų, kurie mokykloj dirbo atmestinai, nieko apie literatūrą nežino, tik faktus ir gavo virš 90. Tuo pačiu laba džiaugėsi dėl savęs ir nusisuko nuo tų, kurie gavo mažiau. Bet eh, ir žemi rezultatai kartais motyvuoja labiau, nei amžina sėkmė.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:42:39 | Nuoroda

Pf! Mes liepos 12 švenčiam. Bus vakaras, o šeštadienį oficiali dalis :/ Visiška nesąmonė, bet nec'as uždraudė net be priedo atestatus spausdint, sakė mokytojai visaip bandė, bet niekaip kitai neišeina tik per dvi dienas viską suskirstyt. Šūdas, bet ai, jau pyktis praėjo, tik ta vakarinė dalis tokia kaip ir betikslė..

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:47:37 | Nuoroda

Rašiau pirmu numeriu visgi. Kiek prisibijau krūvio, nes aš tokia...visada randu laiko pailsėti :D Bet bijau stoti ten, kur nenoriu, nes žinau, kad nelankysiu paskaitų, mokyklos patirtis - visokios chemijos žudė ir tikrai nelankiau :D

Kas dėl ateities, jei studijuojant taip baisiai perspektyvų nesimatys, magistrą galima ką nors praktiškesnio pasirinkt. Nors, jei paaiškės, kad neblogai sekasi, aš visai nesupykčiau kokia dėstytoja būti, likti universitetinėj aplinkoj. Tai va.

Šiaip kažkas užklausė dėl vaikinų, tai kiek mačiau, jų tikrai retai bebūna, iš esmės mane tai kiek gąsdina, vištynas :D No offence. Bet harmoninga aplinka, kai yra tiek vaikinų, tiek merginų, niekam nepakenkė. Bet nieko, filologės fizikus turi :D

Ryt laukiam istorijos rezultatų, jei ten nieko gero, so long klasikine, hallo germanistika.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:01:13 | Nuoroda
živilė rašė:
CiaCia rašė:
 
Ryt laukiam istorijos rezultatų, jei ten nieko gero, so long klasikine, hallo germanistika.

 Aha, man irgi rytoj viskas sprendziasi, tik as darysiu atvirksciai: jei istorija prastai, atsisveikinu su filosofija ir ateinu cia :)

 Ar aš naiviai tikiuosi, kad klasikinėj vėlensniuose kursuose bus filosofijos? Antikos filosofų aišku, bet aš tikiuosi. Man ji saikingai labai patinka, kai per daug į ją gilinies kažkaip tampa beprasmė :P

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:04:15 | Nuoroda

Ne beprasmė, kiek nusišnekėjau. Kažkaip man tada žodžiai praranda prasmę..nesvarbu. Nesakau, kad i filosofiją stot yra kažkas kvailo ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 03:32:14 | Nuoroda

Aš noriu išsamiai :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:01:20 | Nuoroda

I'm coming instead :D 97 istorijos, jei anglu iki 50 istempiu, tai bus neblogai, siaip daugiau 60 tikiuosi anglu, Ai, bet ramu dabar. Zivile, sveikinu su filosofija!

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:15:36 | Nuoroda
Bū rašė:

Woooooho. Dar istorijos mokytoja zyzdavo, kad neišlaikysiu ir gėdos pridarysiu... In her face!

 

 Haha, man panašiai. Nors nesakė, kad neišlaikysiu, bet amžinai burbėjo, varė ant manęs kiek galėdama, pažymius mažino ;D Gaila nemačiau jos po rezultatų, įdomi būtų reakcija. Bet sveikinimai Bū ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:31:09 | Nuoroda

Nebus tau gyvenimo su klasikine

Šiaip ir ten bandysiu stot, tikriausiai įstosiu, jei nepavešiu, tai po metų išeisiu, no biggie :D Bet visos filologijos atima daug laiko, jei mokaisi.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 21:59:09 | Nuoroda

O kur prieš tai studijavai? Jei ne per landus klausimas.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:30:49 | Nuoroda

Hm, o kaip atmosfera filosofijoj? Tiksliau..kaip žmonės? Aš labai skeptiškai žiūriu, nes matau, kas iš pažįstamų panelių stoja, tai taip ir galvoji "ką tut en veiksi". Anyway, o kaip su lietuvių filologija? Kas netiko? Stok į klasikinę :D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:43:06 | Nuoroda

P.s. mano manynu, ir dailėtyra, ir filosofija yra lygiai taip pat "neperspektyvu" . Žiūrint tuo kampu, kad darbo nieks po nosim nepakiš ar laikrašty skelbimai nesimėtys. Taip kad geriau rinktis tai, kas pačiam mieliau mokytis.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:46:35 | Nuoroda

Jetau tie metiniai ne tiek daug lemia, kas gerai išlaikė egzus net nezyskit, įstosit ir be jo. Bandykit vis vien manau ;) Bus ramiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 16:28:15 | Nuoroda

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:38:36 | Nuoroda

Nu tai sukilkit tada :D

Vis vien manau, nebus taip, kad visi stojantys turės geo metinį pažymį, juk ne visi žinojo, kad jo reikia =)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:30:59 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:56:59 | Nuoroda

:D aš d-light'o skardinę išgėriau, laaabai greitai suėjo. Žiūriu visi abitureintai geralioja :D Man ryt išleistuvės, atsigriebsiu ten :D

Eikit eitki visi į parduotuvę, kad alaus, kas obuolių, kol dar ne vėlu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:09:46 | Nuoroda

Ai aš kažkaip niekad labai ir nesinervinau, tik jau stovint mokykloj ;D O dėl anglų nežinau.. mažiau 60 nesitikiu, o man tiek užteks stojimams, taip kad ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:28:00 | Nuoroda

Grįžk į filosofiją. Nelabai matau dėl ko turėtum dvejoti. Ir vu nesulyginsi su vda =) Sėkmės ir dėkui už atsakymus, aš kiek linkus kamantinėt. ehehe