Vartotojo moniforlife pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-09 17:33:53 | Nuoroda

sveiki. aš čia ne į temą. Bet gal kas turit 2007 metų anglų VBE vertinimo instrukciją ar atsakymus?

Žinutė parašyta: 2010-03-10 17:41:41 | Nuoroda

sveiki. gal kas žinot, kur galima būtų gauti ankstesnių metų (2002-2005) anglų vbe garso įrašus?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 21:01:16 | Nuoroda

sveki.gal kas nors pasirinkot apie lietuvių novelistikoje vaizduojamas asmenybę brandinačias jauno žmogaus patirtis?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 21:11:37 | Nuoroda
Smeterling rašė:

kaip ruosiates rastingumui?

 aš tai asmeniškai nesiruošiu. eisiu tiesiog va bank. nes juk nesirašo į atestatą, jei neišlaikai

Žinutė parašyta: 2010-06-07 11:39:38 | Nuoroda

ei žmonės, gal žinot kur tas vertinimo instrukciojas rast. sakė mokytoja, kad jau lietuvių ir istoijos yra. bet niekur nerandu

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:55:26 | Nuoroda

sveiki. na nelabai apsidžiaugiau, kad čia įstojau, bet teks turbūt studijuot. tai vat galim susipažinti mano skype  monika.balciunaite.lt   .

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:54:29 | Nuoroda

 sveiki. užėjau pasižiūrėti ką būsimi studentai planuoja. Aš vpu studijuoju pirmame kurse, anglų filologiją. jei kas stosit, galit klausiti, kas domina :) . tik visiem dėl motyvacinio norėčiau patarti. nesvarbu, kad užtenka ir nulio į vf įstoti, tai neatlikit tų užduočių atmestinai. pasistenkit bent užpildyti daugiau nei pusė skirtos vietos. nes , pvz. aš, su ta mintim ir ėjau, kad koks skirtumas kaip atlikt, tai beveik pustuščius lapus ir atidaviau. o tai man lėmė stipendijos negavimą. taip kad pasistenkit bent vieną baliuką išplėšt, nepatingėkit pasėdėt ir pakurti ;). o stipendija 400 lt tai visai ir jaučiasi kišenėjė :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:22:48 | Nuoroda

 del motyvacinio. kazkas anksciau buvo parases tuos klausimus, i kuriuos reikia atsakyti motyvaciniame, tai vat tiem klausimam ir pasiruoskit mazdaug po a4 formato lapus. antra kart neketinu eiti i ta motyvacini tai ir negalvoju, ka rasyciau. as visiskai mokytojos pasaukimo nejauciau. o tiesiog reiktu is sios pozicijos paziureti ir rasyti ka tu manai. :) del to, ka studijuoju. viskas labai priklauso nuo destytojo, koki gausi. yra labai sauniu, bet keleta destytoju ir nevisai. as gavau puikius destytojus ( kalbant apie anglu dalykus) , tad ir paskaitos buvo idomios ir , info atzvilgiu, kokybiskos. na apie laisva laika, tai kaip pasakius. daugiau jo, nes paskaitos tiek ilgai netrunka. bet kita vertus, labai primena mokykla, nes: nuolatiniai atsiskaitymai, pristatymu ruosimai ar siaip kokie dalykai uz ka gauni pazymi. svarbu tai, kad pas mus gan sunku, kol lankai paskaitas, taciau lengva per sesija, kai reikia laikyti egzaminus. kadangi daugelis paskaitu yra seminarai( mazose grupese), o srautiniu labai nedaug ( bendrieji studiju dalykai), egzaminui ruostis daug nereikia, nes tai tiesiog tavo ziniu, praktiniu igudziu gautu per seminarus, patikrinimas. kitaip sakant, ka uzsidejai ant kupros, ta ir nesiesi tolimesnei ateiciai. o bendruju dalyku egzaminams ruosimasis buna tiesiog vienadienis kalimas, kas dazniausiai ilgai galvoje neissilaiko. tai vat taip va :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:23:16 | Nuoroda
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:24:54 | Nuoroda
adisv90 rašė:

 Ar stojant į anglų filologija ir kita užsienio kalba (prancūzų, rusų arba vokiečių) reikia laikyti motyvacinį testą?

Kur ir kada pasirinkti antrąją norimą studijuoti kalbą šioje spec?

 reikia. kita užsienio kalba bus tik trečiam kurse, arb a antram, jeigu imsi specializaciją. t.y. ją mokysiesi  išsamiau ( daugiau paskaitų)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 23:01:29 | Nuoroda
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

 ko gero. nesigilinau. aš ten  gal ir pagal balus netoli antros pusės buvau, nes mano buvo 16 kažkur.  o kaip tu išlaiakai egzus, tai nereiškia, kad nebus ką ten veikt. daug buvo ir aukštais balais sustojusių,. tačiau š malė, nk gero i nepešė. pvz aš galvojau, kad čia taip sunku bus, galvojau tokiais egzais prie paskutinių ir tysiuos. tai ir mokiausi daug. o po pirmo pusmečio antra pagal vidurkį buvau iš viso kurso. taip kad jei ir  sustoji su gerauis egzų balais, tai nk neveikt vistiek neišeis, kad gerą rezultatą turėtum

 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 11:36:11 | Nuoroda
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

 ko gero. nesigilinau. aš ten  gal ir pagal balus netoli antros pusės buvau, nes mano buvo 16 kažkur.  o kaip tu išlaiakai egzus, tai nereiškia, kad nebus ką ten veikt. daug buvo ir aukštais balais sustojusių,. tačiau š malė, nk gero i nepešė. pvz aš galvojau, kad čia taip sunku bus, galvojau tokiais egzais prie paskutinių ir tysiuos. tai ir mokiausi daug. o po pirmo pusmečio antra pagal vidurkį buvau iš viso kurso. taip kad jei ir  sustoji su gerauis egzų balais, tai nk neveikt vistiek neišeis, kad gerą rezultatą turėtum

 

 as del to nieko ir nesakau:)  esu tas zmogus,kuris is saves spaudzia maksimuma ir nezadu sau istojus sh malt:) o gera rezultata norisi tureti ir del saves, ir del stipendijos , ir, kad nereiktu moketi uz moksla :) jei noreciau sh malt, stociau i profke;) plius manau,kad zmogus savo specialybe turi ismanyti gerai ir siekti aukstumu,kad ir toj profkej.Todel negalima ziureti atmestinai i tai is ko tu zadi valgyti duona. Na jei nesunku ir netingi papasakok daugiau :) nesupratau ar tu pati anglu filologija studijuoji ar ka kita? Ir dar girdejau toki ganda,kad praktikos ne per daugiausiai,ar cia yra tiesos ar ispustas burbulas? Ir kaip destytojai?

 taip anglų filologiją. praktikos per akis. pirmas kursas- dvi sav, 2 - 4sav., 3- 6s., 4-8s. šiais metais davė dviem savaitėm per daug darbo, tai kitiemet neturėtų tiek daug užduočių būt.  p dėstytojų visokių yra. dauguma lb šaunūs, bet teko girdėt., kad ir keli nekokie yra.  tai čia jau laimės dalykas, kokius dėstytojus gausi.  bet čia jau, jei, kai įstosi, bus aktualu

Žinutė parašyta: 2011-06-13 11:37:56 | Nuoroda
adisv90 rašė:
moniforlife rašė:
adisv90 rašė:

 Ar stojant į anglų filologija ir kita užsienio kalba (prancūzų, rusų arba vokiečių) reikia laikyti motyvacinį testą?

Kur ir kada pasirinkti antrąją norimą studijuoti kalbą šioje spec?

 reikia. kita užsienio kalba bus tik trečiam kurse, arb a antram, jeigu imsi specializaciją. t.y. ją mokysiesi  išsamiau ( daugiau paskaitų)

 Ne, nereikia. Pridėjau šią specialybę į sąrašą ir neatsirado registracija motyvaciniui testui.

 na nebent čia naujai kas pasikeitė, nes kai jau pas mus rašė tą naują spec, vistiek reikėjo rašyti anglų filologijos nr. 

Žinutė parašyta: 2011-06-13 13:10:10 | Nuoroda
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:
moniforlife rašė:
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

na 15 tureti nera sunku manau :) egzus gali ir labai vidutiniskai islaikyti ir tiek turesi :D bent as kai mazdaug primeciau vienu is blogesniu variantu kiek tureciau gauti,man vistiek virs 15buvo:) (na blogiausias variantas tai egzu neislaikymas:D)  o plius jei dar is motyvacinio prisidesi tai isvis nera ka veikt istoti tuomet :) o  balas turbut kilo del tu skatinamuju stipendiju :D kazkaip nezinau jei tokie stojamieji tai visi ne "moksliukai" sustoja buti pedagogais,tai ko jie gali ismokinti kitus...nes jei gauni is motyvacinio tuos 2 balus ir pvz.kaip tu sakei minimumas vienais metais buvo 13,tai egzaminu rezultatai turejo but labai silpni....

 ko gero. nesigilinau. aš ten  gal ir pagal balus netoli antros pusės buvau, nes mano buvo 16 kažkur.  o kaip tu išlaiakai egzus, tai nereiškia, kad nebus ką ten veikt. daug buvo ir aukštais balais sustojusių,. tačiau š malė, nk gero i nepešė. pvz aš galvojau, kad čia taip sunku bus, galvojau tokiais egzais prie paskutinių ir tysiuos. tai ir mokiausi daug. o po pirmo pusmečio antra pagal vidurkį buvau iš viso kurso. taip kad jei ir  sustoji su gerauis egzų balais, tai nk neveikt vistiek neišeis, kad gerą rezultatą turėtum

 

 as del to nieko ir nesakau:)  esu tas zmogus,kuris is saves spaudzia maksimuma ir nezadu sau istojus sh malt:) o gera rezultata norisi tureti ir del saves, ir del stipendijos , ir, kad nereiktu moketi uz moksla :) jei noreciau sh malt, stociau i profke;) plius manau,kad zmogus savo specialybe turi ismanyti gerai ir siekti aukstumu,kad ir toj profkej.Todel negalima ziureti atmestinai i tai is ko tu zadi valgyti duona. Na jei nesunku ir netingi papasakok daugiau :) nesupratau ar tu pati anglu filologija studijuoji ar ka kita? Ir dar girdejau toki ganda,kad praktikos ne per daugiausiai,ar cia yra tiesos ar ispustas burbulas? Ir kaip destytojai?

 taip anglų filologiją. praktikos per akis. pirmas kursas- dvi sav, 2 - 4sav., 3- 6s., 4-8s. šiais metais davė dviem savaitėm per daug darbo, tai kitiemet neturėtų tiek daug užduočių būt.  p dėstytojų visokių yra. dauguma lb šaunūs, bet teko girdėt., kad ir keli nekokie yra.  tai čia jau laimės dalykas, kokius dėstytojus gausi.  bet čia jau, jei, kai įstosi, bus aktualu

 Na viskas idomu :) nes greiciausiai ir istosiu i vpu.Na dekui uz naudinga informacija.

 nėr už ką :)