Vartotojo Spurgele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-18 11:37:30 | Nuoroda

Sveikos panelės. Norėjau užduoti klausimuką. Aš įstojau į kauno kolegiją akušerijos specialybę. Tik vėliau pastebėjau, jog šios studijos atsirado ir kmu. Gal galite pasakyti kokia šių studijų kaina vienam semestrui?Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-08-19 12:08:43 | Nuoroda
Vik... rašė:

gal kas i akuserija?

 Labuka, aš

Žinutė parašyta: 2010-08-19 12:33:48 | Nuoroda

Sveiki, gal galie atsakyti į tokį klausimuką: kokia turėtų būti nuotrauka? Ar tinka fotografuojant savo fotoaparatu ar reikia eiti į fotostudiją ir nusifotografuoti. Žinau kvailas klausimas...

Žinutė parašyta: 2010-08-19 12:34:36 | Nuoroda

Aš irgi su jumis

Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:29:21 | Nuoroda

kai važiavau pasirašyti sutartį sakė, jog nuotrauka turi būti pasinė, na pasinės dydžio kiek supratau. Fotostudijoj paklausiau, sako, kad pasinės foto būna labai didelis veidas ir nieko daugiau nesimato, o tos paprastos veidas mažesnis ir matosi šiek tik žemiau pečių..bet jeigu tavo netiko iš fotostudijos tada aš nebežinau visai ką daryti..

Žinutė parašyta: 2010-08-20 10:07:46 | Nuoroda
tristesse rašė:
Spurgele rašė:

kai važiavau pasirašyti sutartį sakė, jog nuotrauka turi būti pasinė, na pasinės dydžio kiek supratau. Fotostudijoj paklausiau, sako, kad pasinės foto būna labai didelis veidas ir nieko daugiau nesimato, o tos paprastos veidas mažesnis ir matosi šiek tik žemiau pečių..bet jeigu tavo netiko iš fotostudijos tada aš nebežinau visai ką daryti..

 nueik ir sakyk pazymejimui nuotrauka ir paprasyk kad i diska ikeltu viskas bus gerai ten man tiko :) iskirpau picasa nuotrauka viena biski  sonus apkirpau ir tiko 

 Aš taip ir sakiau, kad pažymėjimui, bet dsarbuotoja nežinojo kokio formato reikia, todėl ir sakė susižinoti ir tada padarys, todėl jūsų ir klausiu. Dėkui, jau į klausimą atsakei, padarysiu tą patį ir aš su Picasa