Vartotojo meshkelka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:08:46 | Nuoroda

Matematika,Lietuviu,Biologija ir Chemija...

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:25:33 | Nuoroda

as siek tiek dar dvejojanti...

labai noriu medicinke,bet nezinau ka rinktis,ar vilniu,kuriame pati gyvenu,ar vaizuot i kauna...kazkaip programa studiju traukia kauno,tas ciklinis mokymasis,probleminis mokymas...beto didesni sansai istoti i KMU,siek tiek baido,kad jungiasi su veterinarijos akademija,ar nepakenks diplomui...

o  siaip mano pazymiai nera geri,pas mus labai jau gaili geru pazymiu,,,turiu 7,8 ir panasiai... o egzus ruosiuos islaikyti vidutiniskai,aisku stengiuos,bet manau is egzaminu tureciau po 80% gaut,jei nei vf,tai i  mokama ,tiesiog daugiau neisivaizduoju ka dar noreciau studijuoti,gal dar ir odontologija prirasysiu,ir farmacija,o jei jau niekur neistociau tai gal molekuline biologija...ai zodziu as pasimetus,einu mokytis :)

Žinutė parašyta: 2010-03-15 22:41:45 | Nuoroda

as irgi pasirinkau apie oimpiadas,konkursus,gi daug informacijos,ka panaudoti,is asmeniniu patirciu

Žinutė parašyta: 2010-03-15 22:43:16 | Nuoroda

na chemija man visai idomu,kai lankau papildomai ,mokytojas sudomina ,ir tikrai geriau ismanau,todel ir sakau farmacija rasyciau nebent i paskutines vietas,nes labai noriu i medicina..

Žinutė parašyta: 2010-03-17 20:38:31 | Nuoroda

na pas mane bagazas menkas biologiniu ziniu,niekaip neiseina visu skirtu tasku gaut ... :(

mums bandomasis buvo siaubingai sunkus,mokytoja pati galvojo,vien testine dalis buvo sunkiai iveikiama... tai siek tiek priverte susimastyt ir kibti i mokslus... :(