Vartotojo padauzelya pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-24 19:18:02 | Nuoroda

Sveiki, gal yra kas pasirinke poteme "kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams? Argumentuokite." Gal bendradarbiaujame kartu? :) 

Žinutė parašyta: 2010-03-25 16:49:14 | Nuoroda
grečius rašė:
padauzelya rašė:

Sveiki, gal yra kas pasirinke poteme "kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams? Argumentuokite." Gal bendradarbiaujame kartu? :) 

 aš aš aš!

 Jau pradejai gal rasyti? :) Gal per skype susirasom kokiu minteliu turim? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-26 18:05:57 | Nuoroda
Justina` rašė:
padauzelya rašė:
grečius rašė:
padauzelya rašė:

Sveiki, gal yra kas pasirinke poteme "kuri kalba turi buti gimtoji lietuviu emigrantu vaikams? Argumentuokite." Gal bendradarbiaujame kartu? :) 

 aš aš aš!

 

Gal jau pradejai kanors ruostis? :)

 Jau pradejai gal rasyti? :) Gal per skype susirasom kokiu minteliu turim? :)

 as as as :DD

 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:11:44 | Nuoroda

Aš aš aš!!! :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:38:01 | Nuoroda

Man taip pat :) tik labai jau cia musu mazai kazko :D su kokiu balu istojai? :) i vf? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:53:01 | Nuoroda

Neaukstu 13,32 :) bet svarbu istojau :D Pirmu numeriu rasei ane? :) tai pirmadieni vaziuosi dokumentus priduoti? :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:05:34 | Nuoroda

Taip patekau i vf :) rasiau taip pat pirmu numeriu... Nu jo kiek teko girdeti, kad studijos nera lengvos, tai truputuka man jau baisu darosi :D Na, o pirmadieni neteks susitikti, nes as susitvarkiau viska sestadieni :D O tu kaip maciau ne is Kauno ane? :)  

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:44:16 | Nuoroda

Kaip dziugu, kad  musu cia daugeja :)) vat baisu man, kad gali buti labai jau sunku, o ypac fizika ir matematika :(

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:53:54 | Nuoroda

Mane tai jau visi prigasdino :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:02:18 | Nuoroda
Vikut rašė:
padauzelya rašė:

Taip patekau i vf :) rasiau taip pat pirmu numeriu... Nu jo kiek teko girdeti, kad studijos nera lengvos, tai truputuka man jau baisu darosi :D Na, o pirmadieni neteks susitikti, nes as susitvarkiau viska sestadieni :D O tu kaip maciau ne is Kauno ane? :)  

jo as ne is taip jau ir arti :) 250 km nuo Kauno :)

 O jau susitvarkei siandien dokumentus? :) Bendrabuty gyventi ruosiesi? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:07:00 | Nuoroda
Vikut rašė:

jo siandien susitvarkiau :) jei gausiu vieta bendrabutyje tai gyvensiu :) noriu pajust studentiska gyvenima :)

 Nu jo bendrabutyje turetu buti smagu :D Ateisiu aplankyt ir pabut pas tave jame :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:07:41 | Nuoroda
Justukem rašė:

nebijokit,suprantu jusu jauduli,nes pries metus pati toky jauciau,bet net nepastebejau kaip metai prabego:) sunkiausia yra su informatika,sita suprasit visi,nes destytojas yra kirviu kirvis,gyvenime nepamirsit jo,o jis jusu :DDD o visa kita priklauso nuo jusu na ir nuo destytoju kokie paklius,+ kad kolius galima bent 3 kart perrasyt :)

 Nu gal kaip nors pavyks issilaikyti ir mum :D