Vartotojo Taip pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-29 17:19:14 | Nuoroda

potemė: Laisvalaikis su knyga – pigus ir neįkainojamas.

Tokią pačią pasirinkusieji - PM.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 16:30:37 | Nuoroda

Kalbėjot jau kasnors?

kokios potemės buvo?

Žinutė parašyta: 2010-04-21 13:27:23 | Nuoroda

Šiandien kalbėjau. 9A bilietas. Nesitikėjau tokio grafiko... Bet gavau 10 :)))

Žinutė parašyta: 2010-04-27 13:21:35 | Nuoroda

Mes irgi pagal Raudonį.

Žinutė parašyta: 2010-04-27 13:24:30 | Nuoroda

Kaip danai praktikuoji aiškiaregystę?

Žinutė parašyta: 2010-05-01 13:14:09 | Nuoroda
sanemis rašė:

 <...> iš vis norisi suplėšyti tą egzą :D <...>

 !!! :D

Žinutė parašyta: 2010-05-04 17:46:23 | Nuoroda
sanemis rašė:

 jau taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip nemėgstu tirpumo uždavinių, man jie tokie šlykštūs, tikiuosi neįdės į egzaminą 

 Juokauji? Jie patys normaliausi kokie tik gali bebūt. O, kad jie pasitaikytų egzamine.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 12:20:14 | Nuoroda
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 jau taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip nemėgstu tirpumo uždavinių, man jie tokie šlykštūs, tikiuosi neįdės į egzaminą 

 Juokauji? Jie patys normaliausi kokie tik gali bebūt. O, kad jie pasitaikytų egzamine.

 Sako mokytoja, kad čia labai lengvi ir bla bla, ir uždavė man juos savarankiškai išmokti - ar aš kvailas , ar ką - nesuprantu visiškai jų.... 

 O uždavinius 'su plokštelėm' moki?

Žinutė parašyta: 2010-05-05 12:23:23 | Nuoroda
nemano rašė:

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

 Maironio ir Salomėjos Nėries valstybiniam lietuviųkalbos egzamine labai nesitikėk, nes labai abejotina ar jie paklius.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 15:22:34 | Nuoroda

Tau gal ir nėra kas veikti, na o man tai gan sunku į juos įsijaust. O dėl sunkumo, tai tirpumo uždaviniai - vienas juokas. Bet čia vėlgi, ko gero, galioja taisyklė "kiekvienam savaip".

Žinutė parašyta: 2010-05-13 20:48:20 | Nuoroda

Nerašykit tokių postų, atrodot kaip depresiškai suluošinti visoje galimybių skalėje.

Žinutė parašyta: 2010-05-14 19:47:17 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tu gal egzaminų nelaikai ir nejauti emocinio nestabilumo ar galvos susprogimo jausmo? :D

 Šiuo momentu nejaučiu jokio emocinio diskomforto dėl egzaminų.

Žinutė parašyta: 2010-05-19 18:31:34 | Nuoroda

O tai vokiečių egzaminas šeštadienį vyks ar kaip?

Žinutė parašyta: 2010-05-28 16:47:36 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

Žinutė parašyta: 2010-05-28 23:25:32 | Nuoroda
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

 Savas :) Nors neįtikėtina, bet iš tavo rašysenos jaučiasi :)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 11:47:12 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

O as nelabai suprantu, kodel mokykloj "pirmuno' riba yra 9, o aukstojoj-8 :O bet gal ir teisingai, mokykloje 8 gaut isvis nereikalauja praktiskai jokio pasiruosimo.
 

Nezinau, gal jusu mokyklose ir raso pazymius atsizvelgiant i mokinio asaras, pas mus gi to nebuvo - kiek iseina, tiek ir turi.

Na, o aš nesuprantu, kodėl tu taip kategoriškai teigi, kad mokykloje 8 gaut išvis nereikalauja praktiškai jokio pasiruošimo. Gal tavo mokykloj ir nereikalauja, būna gi mokytojų pas kuriuos ir turėt 6 daug ką reiškia.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 15:18:17 | Nuoroda
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 Aš pernai prieš egzaminų dienas ypatingai gerai išsimiegodavau, beveik neatsibusdavau ir nepramiegojau.  Kad tik šiemet taip būtų. 

Nors kai prie mokyklos jau buvom susirinkę, biologijos mokytoja sakė, kad esu labai perbalęs, nors jaučiausi visai gerai, žinoma, jaudulys yra, bet natūralu tai :D 

 (Turiu savą variantą, bet pasitikslinu) Jei nepaslaptis, kokioj mokykloj mokeisi?

 Saulės gimnazijoje 

 Savas :) Nors neįtikėtina, bet iš tavo rašysenos jaučiasi :)

 Geras, o kažkas Saulinėje laiko vokiečių egzaminą? 

 Taip, aš. Viena iš visos mokyklos.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 19:28:34 | Nuoroda

O aš noriu Radausko.

Žinutė parašyta: 2010-06-02 10:17:14 | Nuoroda

Gal kas nors galėtų pakomentuoti, kaip tokius spręsti/suprasti? Nelabai juos moku, o jie dažni.

Kuri iš šių schemų vaizduoja redukcijos procesą?
A MnO4 –   →   Mn2+.
B NO2 –   →   NO3 –.
C H2 → 2H+.
D NH3 → NO.

Žinutė parašyta: 2010-06-02 13:41:55 | Nuoroda

Ačiū!