Vartotojo gabriele_palanga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:54:04 | Nuoroda

Labas ;) 

As irgi planuoju i psichologija stoti, aisku i  mokama, bet gal zinot ar butu imanoma istot i mokama su ne itin aukstais balais i MRU? i VU net nesvajoju, nes ten net jauciu gerai islaikius net i mokama neistociau :D

tai va, jei kas ka zinot, papasakokit placiau

Žinutė parašyta: 2010-05-04 19:27:53 | Nuoroda

nes manau, kad i nemokama neistosiu, nes nesimokau taip gerai, kad islaikyciau egzus nuo 70 iki 90% :) aisku, kai islaikysiu egzus, jei bus rezultatai normalus i nemokama rasysiu , bet as kazkodel abejoju :D

Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:56:20 | Nuoroda

hm. na cia sunku paaiskinti:) bet galeciau pradeti nuo to, kad man patiktu studijuoti psichologija, nes ten mokoma labai idomiu dalyku:) antra, baigus psichologijos mokslus, nebutinai tuir dirbti su zmoniu problemomis - labai platus darbo pasirinkimas, tarkim, tu gali dirbti policijos srityje - zmogus tardomas, o tu is jo veido mimiku speji ar jis meluoja ar ne, kas ir kaip, na ta prasme , kad tu pazysti zmogu studijuodamas psichologija, jo vidu ir t.t., nebutinai dirbti su jo problemomis, nors man visai patiktu :) cia kaip kiekvienam zmogui, pvz man nesuprantama kam zmones stoja i koki viesaji administravima ar pan. taip tau nesuprantama kodel kas nors nori i psichologija stot.:) aisku, paskutiniais metais tu psichologu atsirado kaip ir teisininku, visi kazkodel uzsinorejo nzn kodel. as tai seniai svajoju apie tai:) tai va :D

Žinutė parašyta: 2010-05-06 16:28:08 | Nuoroda

tai taip :) 

tai kas jau studijuoja MRU psichologija parasykit, papasakokit kaip ten:) ar nera siaubingai sunku mokytis sia specialybe ?:)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:12:18 | Nuoroda

labas. :)

gal galit man biski padeti, as nelabai gaudausi ... stosiu taip pat i MRU, bet tai pildyti ta lapa, kur surasai kur nori stoti, reikia poto , kai jau suzinai savo egzaminu rezultatus , jo ? nes kai nezinau savo rezultatu, nelabai suprantu kaip galima prasyma rasyt, nes kiti sake, kad galima jau dabar kazka rasyt ..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:43:53 | Nuoroda

LABAS VISIEM gal geriau ne i pasta rasykit, o per cia , kas nusimano, placiau papasakokit apie ta rasyma per lamabpo.lt, man nelabai patikima atrodo per interneta rasyt, ar tikrai nueis tie prasymai :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:31:16 | Nuoroda

labas busimos kursiokes :)