Vartotojo Gavarnie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 10:56:20 | Nuoroda

Sveiki (: jau nuo istorijos kommaaaaaa juoda. Rytoj reiks negalvoti apie rezultatą, o labai gilintis į užduotis, svarbiaus, kad nebūtų nepriklausomybės kovų ir parlamentarizmo. Linkiu visiems sėkmės  

Žinutė parašyta: 2010-06-03 12:22:50 | Nuoroda
kariaujantis rašė:
Gavarnie rašė:

Sveiki (: jau nuo istorijos kommaaaaaa juoda. Rytoj reiks negalvoti apie rezultatą, o labai gilintis į užduotis, svarbiaus, kad nebūtų nepriklausomybės kovų ir parlamentarizmo. Linkiu visiems sėkmės  

 eik tu, kad labai lengva nepriklausomybės kovos :) parlamentarizmas: pagrindinės reformos, steigiamasis seimas, I seimas, kuris buvo paleistas, II seimas, III seimas ir perversmas :)

 Nepriklausomybės kovų žemėlapis nepatink juodai (n)

va padariau kartojimą ir išsprendžiau porą egzų šiandien ryte (; o dabar į konsultaciją visu greičiu pirmyn (:

 

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:27:05 | Nuoroda

Susitikau savo lituanistę, kuri šiemet taiso interpretacijas, tai suskėlė, kad labai prasti darbai ir labai daug kas nuinterpretavo į pievas, ypač Savickį.  Be to nec'as prašovė, kad tokius sunkius tekstus davė interpretuoti, ypač Škėmą, dėl kurio nėra nusistovėjusi bendra nuomonė. O rašinius taisanti kolegė tarstelėjo, kad rašiniai pakankamai stiprūs ir argumentai dažniausiai iš istorinio konteksto (:

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:37:59 | Nuoroda

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:47:48 | Nuoroda
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

 va va ir man tas pats nezinau ka daryt noris is tu nervu verkti

 Reik rašyt apeliaciją, nes tikrai negali taip būt. Ir nieko nepralošim. Gal ten 82 turėjo būt.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:55:15 | Nuoroda
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

 va va ir man tas pats nezinau ka daryt noris is tu nervu verkti

 Reik rašyt apeliaciją, nes tikrai negali taip būt. Ir nieko nepralošim. Gal ten 82 turėjo būt.

 mano drauge kuri net nebaige rasyti interpretacijos mokyklos nelankydavo isejo 5 60% gavo nu negaliu kas per nasamone isprotesiu

 Pas mus lygiai taip pat. Žmonės nesurezgantys sakinio surinko trigubai daugiau nei aš. VIenas iš vis, kuris nevaikščiojo gavo 86.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:09:42 | Nuoroda

Tikrai sveikinu šimtukininkus. O nepatenkinti savo rezu, eisim rašyti apeliacijų.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:23:52 | Nuoroda
atene rašė:
_Algis_ rašė:
Gavarnie rašė:
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

 va va ir man tas pats nezinau ka daryt noris is tu nervu verkti

 Reik rašyt apeliaciją, nes tikrai negali taip būt. Ir nieko nepralošim. Gal ten 82 turėjo būt.

 mano drauge kuri net nebaige rasyti interpretacijos mokyklos nelankydavo isejo 5 60% gavo nu negaliu kas per nasamone isprotesiu

 Pas mus lygiai taip pat. Žmonės nesurezgantys sakinio surinko trigubai daugiau nei aš. VIenas iš vis, kuris nevaikščiojo gavo 86.

 Kad tau su skyryba truputi blogai, gal del to mazai surinkai?  Jei rimtai, tai visko gali but su tuo vertinimu, gi skaitet turbut ta straipsni, kur aprase lietuviu egzo vertintoju " ypatumus" ...

 zinokit daznai taip buna, kad tas kuris prasciau mokosi surenka daugiau, ir dazniausiai taip nutinka nes tas kuris gerai mokosi per daug stengiasi gerai parasyti bando ismastyti ka nors naujo, o tas kuris nlbj gerai mokos paraso viska kaip galvoja nepersistengdamas ir tiek, o to dazniausiai ir reikia:)

Kas čia su kableliais kabinėjas. nervai nelaiko, tai ir pameti vis. Anyway, suprasčiau, jei būčiau prastoj vidurinėj ar mokykloj su mokytojais, kurie nėra dirbantys egzų vertinime. Mokausi gimnazijoje pas egzų vertintoją, žmogų žinantį kaip ir su kuo valgoma. Plius su mok pašnekėjau. Visada nujausdavau kiek gausiu, o čia nesąmonė.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:45:09 | Nuoroda
WhoAmI rašė:

Tai žadat kas nors rašyt apeliacijas??

 Rašysiu būtinai. Jaučiu, kad tai ne mano balas.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:44:18 | Nuoroda

Apeliacijas priima iki liepos 9d. Iki 19d. tikrai nespės ištaisyti, pateikti rezų. Lamos tinklapy rašo, kad tie, kurie yra padavę apeliacijas, tai jų prašymų priėmimo terminas yra pratęsiamas iki liepos 22d. Vadinasi, į pirmąjį stojimą suspėsim. Visą tvarką, kaip ir su kuo ką rašyti, paaiškins mokyklos pavaduotoja ugdymui.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:07:55 | Nuoroda
void rašė:
BnLiFe rašė:

Man ištiesų keista. Čia daugelis virš 50% surinkę bando raminti tuos gavusius blogai, kad nedejuotų. Bet kai pasižiūri kaip netaisyklingai su klaidomis ir žargonais atsakinėja  - iškarto kyla keistas pamąstymas. Jeigu jau taip gerai gavot, negi egzamino dieną rašėt kruopščiai ir taip staiga dvipusį veidą atsukot ties "nekalto avinėlio" puikiai išmanančio lietuvių kalbą, tarmę, gramatiką, autorius ir visą sintaksę? Jei taip norėčiau paspausti ranką... Mano manymų šiemet išties kažkas buvo neįtikimo. Bent mano mokykloje vos keletas (turbūt ant pirštų suskaičiuoti galėčiau) gavo "savo" įvertinimą. Aš nedejuosiu kaip man apmaudu ar kažkas panašaus. Tiesa sakant man nerūpi lietuviška švietimo sistema, kuri nesupranta skaitančių, puoselėjančių, visapusiškai garsinančių lietuvių tautą žmonių, olimpiadose, renginiuose, kurie staiga egzamino kulminacijoje - neišlaiko. Man tiesiog gaila, kad NEC paleidžia pilnus, dar "nesupuvusius", lietuvos pakampiais nešmirinėjančius jaunuolius. Ką jie dabar darys? Verks? Toli gražu ne. Palauks likusiųjų rezultatų, kurie ir pasakys - ate ate Lietuvėle brangi, o gal ne?

P.S NEC čia buvo paminėjęs, kad galbūt kalta ne egzamino vertinimo sistema, o pati švietimo sistema. Tad norėjau paklausti, ar dirbate, kad ji būtų geresnė? Ar tie garsūs jūsų analizuojami testai turi kokią reikšmę? Ar buvo kada nors paviešinta žiniaskklaidoje - Nacionalininis Egzaminų Centras norėdamas pagerinti rezultatų objektyvumą siūlo taisyti švietimo sistemos klaidas...

 Trinkis tu galvą, pažiūrėk kiek neišlaikiusių ala nuskriaustųjų šimtukininkų rašančių su dviem-trim klaidom žodyje.

Mama mano taisė darbus, sakė tikrina 4 tikrintojai, paskutinis - kontrolinis NEC centro peržiūrėjimas, o be to antrasis ir trečiasis nemato kitų įvertinimų, pats mokiausi vidutiniškai, nors mama ir lietuvių kalbos mokytoja, tikrai man lietuvių kalba žavesio nekėlė, todėl didelio dėmesio nekreipiau į jos egzaminą.

O čia visi ala nuskriaustieji 3,14sa protą, nei jie gerai mokėsi nei ką, 3,14są protą ir apie neišlaikiusius olimpiadininkus, juokas man iš tokių, realiai gyvenime pamatyti, turbūt klasėje vos pramekena kąnors, o tikisi aukštumų, viskas puikiai įvertinta, kiek žinau iš kelių miestų mokinių, ir tikrai nemažai, visi kiek tikėjosi tiek ir gavo, viskas puikiai įvertinta, o jūs visi esate apgailėtini, neaišku iš kokio kaimo, savo kaimietiškom mintim apie karvės mėšlą ir pieną, ir norite šimtukų, baikit jūs juokus. 

Jenny ar kokia čia juokdarė buvo, gavo rezultatą kokį ir turėjo, nei ji ką moka , nei ką. Tikiuos daugeliui sumažins tuos balus per apeliacijas, taip jums ir reikia, nevykėliai.

Dėl ketvertukininkų išlaikiusių 90, taip pat sapalioja, jokių faktų nepateikia nei ko, baikit jus juokus, baikit hiperbolizuoti realybę, eikit įsimiegoti ir tada galite ruoštis stojimams į kolegijas, lameriai, nes šiais metais Universitetai atrinkinės geriausius todėl apart Konkursinio žadama sijoti žemiau 50ies išlaikiusių lietuvių, bei pagrindinio ala koeficientą didžiausią turintį dalyką.

NEVYKĖLIAI IR LIKS NEVYKĖLIAIS IR JIE VISĄLAIK VERKS, KAIP IR GYVENIME, DARBO NEIEŠKO IR SAKO ŠŪDŲ KRŪVA ČIA IR ŽLIUMBIA ANT VALDŽIOS. KOLEGIJOS JŪSŲ LAUKIA :D:D:D:D

 

 void, tikrai "vertas" esi savo balo. Kultūros gal išmok ir nevadink kitų kvailiais, žiūrėk, kad pačiam nereiktų apeliacijų teikti ir verkšlenti. Dar pažiūrėsim, kas didesnis kvailys liks. Matosi, kad mama mokytoja, tai jos mundurą gini. Ketvirtas vertintojas tikrina tik tada paiima 50 darbų iš 1000, tuomet įvyksta kontrolinis vertinimas. Dažniausiai didžiausią dalį  taiso du vertintojai. Gaila, kad nieks nežino kokia tikimybė, jog antras vertintojas nenurašo prieš tai buvusių taškų. Krūvos ketvertukininkų gavo daugiau nei 90, net nelankę pamokų ir vos surezgantys sakinį, tai kur logika ??? Juokinga, kai net už įskaitą gauna vos 4, o egzą išlaiko 95, o olimpiadininkai vos 30 tegauna.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:10:31 | Nuoroda
Manys rašė:

Tie, kurie yra  išties gabūs, parodys visą savo išmintį ateityje. Tad nereikia čia nervintis  dėl tokių rezultatų.  O tiems tinginiams,kuriems pasisekė tai siūlyčiau patylėti,nes juokingai atrodote. Skaitau kai kurių pasisakymus, tai elementarios rašybos klaidos akivaizdžiai matosi. Susidaro įspūdis,kad buvot pervertinti. O keliatės kaip kokie didžiausi literatai? Dėkokit sėkmei,kad jūsų darbus prataisė kaimo mokytojėlės. Jums pasisekė tai ir gerai,bet kam reikia dabar prieš visus pūstis? Jūsų vietoj sėdėčiau ir tylėčiau...

 Riebus pliusas už tokius žodžius. Įdomu, kaip sunkų krūvį paveš tie, kurie nieko nesimokę gavo aukštus balus. Gaila, kad nėra statistikos, kiek po pirmo kurso iškrenta būtent tokie studentai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:19:29 | Nuoroda
void rašė:
Rytovejas rašė:

to void

"aukšta kultūra" - tavo žemas lygis. Labai lengva visus sudirbti ir save iškelti į viršų. O tam pagrindo čia visai nėra.

Apie tavo kalbamus "antrarūšius" tai siūlyčiau mažiau čia kalbėti, nes jau į pievas grybauji, eksperte.

Pats matau tolerancija nepasižymite. Pavartotas žodis "antrarūšiai", iš tavęs atrodo kaip mažojo hitlerininko. Su tokiu mentalitetu tai tik slėptis.

"Labai lengva visus sudirbti ir save iškelti į viršų" , o taip, ką jūs čia visi per kelias temas ir darot, taip? Visi gavę gerus įvertinimus yra žeminami, o neišlaikę aukština save, tai kas čia kokio lygio? Tu neatskiri kultūros nuo lygio, ir tuo labiau nuo reakcijos, sėkmės tau, gyvenime, tau jos prireiks. Taip pat paaiškink savais žodžiais "mentalitetas", nu aš verkiu negaliu, juokus kelią, į savo rašliavą bruka žodžius kurie neatitinka minties, kurią norima išreikšti. Eisi atsiversi žodyną ir pa'paste'insi taip? Baik juokint. :) Mentalitetas taikomas žmonių grupei, kaip čia geriau pasakius - tautai, taip geriau, o ne pavieniui asmeniui, sėkmės zuiki ;D~*

 Dar viena Ingridėlė. Gal čia Ingridėlė transformavosi. Mentalitetą galima taikyti ir vienam žmogui, ir grupei žmonių ;P

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:08:14 | Nuoroda
mygatukas rašė:

Permečiau akim visą tą rašliavą ir pastebėjau vieną dalyką: nelabai suvokiat vertinimo sistemos.

Kad numatyt savo balą (ne taškų skaičių) reikia žinot kaip sekėsi visos Lietuvos laikiusiems. Tai neįmanoma. Dar sakot, kad jūsų vidurkis 9, dėl to turit gaut aukštą balą. 9 reiškia, kad jūs egzaminą apskritai išlaikysit.

Nežinau, kur jūs mokotės, bet jei mokytoja su patirtim, tai ji niekada nerekomenduos apeliacijos.

 Visi čia suvokia vertinimą, strūktūrą ir kitą briedą. Du metus intersyviai ruošiamės egzui. Bet sakant, jog metinis pažymys nėra rodiklis yra mažų mažiausiai kvaila. Tuomet išeina, kad paskutinių dviejų metų pažymiai nieko nerodo, net menkiausių mūsų žinių. Mokytoja su patirtimi 10metų taisanti egzus rekomendavo rašyt, nes nėr ką prarast. Itin maža tikimybė šiais metais, kad labai numažins.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 08:15:02 | Nuoroda

O ką manot apie Vilniaus Kolegiją Buhaterinės apskaitos ir VGTU transporto ekonomiką ? (: Gal yra besimokančių ir galėtų pasisakyti ? (:

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:23:14 | Nuoroda

Uf 74 išplėšiau (((; Surašiau viską kaip mokėjau, tiesą pasakius, net nesitikėjau tiek, nes maniau, kad nepasiseks.  Sveikinu visus gavusius 80+ (((:

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:25:49 | Nuoroda

52, taip per viduriuką (: Kažkaip bijau duot apeliaciją, bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Išsprendžiau visus, išskyrus paskutinį ir įrodymo su lietinėm. Kažkaip keista, kad tik tiek.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:57:01 | Nuoroda
void rašė:
Gavarnie rašė:

52, taip per viduriuką (: Kažkaip bijau duot apeliaciją, bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Išsprendžiau visus, išskyrus paskutinį ir įrodymo su lietinėm. Kažkaip keista, kad tik tiek.

 Nesąmonė, turbūt kitur klaidingai išsprendei daug ką.

 Kur nors gal ir privėliau klaidų, bet tikrai ne tiek. Net bilietai buvo sunkesni ir vis vien išspręsdavau. Nesakau, kad 100 turėjo būt, bet 70 tikrai tikėjaus.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 11:33:59 | Nuoroda

Su tom apeliacijom visiškas marazmas. Mūsų mokykloj buvo pateikta labai daug apeliacijų ir nei vienam nebuvo pakeisti balai nei lt, nei matkės, nei istos..... Tuomet kyla klausimas, kam tada yra duodama apeliacijos teisė, jei ji nėra patenkinama. Suprantu, kad man nepakeitė, bet visiems... Nec'as, matyt, pamatė kiek klaidų pridarė iš dekretinių grįžusios mokytojūkštės.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:04:40 | Nuoroda

Ainam Simpsonų pažiūrėt ((: niekur nepabėgs tie rezai