Vartotojo PRgamer pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:39:13 | Nuoroda

Sveiki, aš neapsisprendžiu stot į KTU ar į kokį Vilniaus univierą.

Žodžiu ieškau tos informacijos ir taip jos abstrakčiai parašytos... Ašmeniškai noriu kuo toliau eit nuo programavimo, patiktų administruot kokius tinklus ir pnš. kažkiek ir multmedia patinka, bet ne meniškos sielos esu :D . Su matieka nesusipykęs, fizika irgi, bet nepatinka man ji, tai kokias studijų programas pasiūlytumėt??

Žinutė parašyta: 2010-06-25 00:28:39 | Nuoroda

Jūs bent žinot rezus, kiti, tarp jų ir aš, laukiam pirmadienio :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:55:37 | Nuoroda
erdnija rašė:

Prašau, nestokit nieks į teisę... Labai prašau... aš turėjau iš lietuvių labai daug surinkt, kad bent kiek pakelčiau balą, nes iš istorijos tikiuosi labai mažai surinkti, nes toks jausmas, kad nieko nemokėjau. Tai, jei galit nestokit nieks į teisę...

 Jeigu jau prašai, nestosiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:06:47 | Nuoroda
karodo rašė:

Niekada gyvenime nekaliau, atsirinkinėjau informaciją,kuri  man buvo įdomi- buvo įdomu mokytis, niekada neišeidavo mažiau 8.. gavau 54%..    Kai kurios panos,kurios mokėsi 10-tukais, gavo 30- 24% čia normalu? O didžiausi beraščiai  gavo daugiau.  AR ČIA YRA NORMALU?

 Visiškai normalu, jeigu tie turėjo galvas ant pečių, bet per pamokas dūrą stumdavo. O tos 10-tukininkes gal islepintos savo mokytojų ir norėjo labai jau mandrai parašyt, kai tuo tarpu užtenka paprastai ir aiškiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:36:33 | Nuoroda

Nu kam jūs platinat kaip rast tą keltą, gi dabar dar tie srautai padidės.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:12:16 | Nuoroda

Savivaldybėje.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:55:10 | Nuoroda
Smeterling rašė:
ginne rašė:

 klausykit rimtas klausimas iskilo.ten LAMABPO raso, kad jeigu toj svetainej nesilankai ilgesni laika, tai tavo informacija kaskaip panaikina ar kaip ten...vnz ar cia nusisnekejau, ar is tikruju taip yra?..gal mano prasymo nepriims jei neatnaujinsiu to prisijungimo numerio ar kaip??? 

 man irgi idomu, kazkaip nepatikliai viskas atrodo

 Jeigu būni pradėjęs pildyt tada neištrina, bet jeigu tik užsiregistruoji, bet nieka neužpildai tada po 2 dienų berods ištrina.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 23:58:12 | Nuoroda
berenys rašė:

bet po to vel uzsiregistruoji ir gali padaryt ta prasyma ane?

 taip.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:11:51 | Nuoroda

Sveiki būsimi kolegos :D gal dar kas į KTU informatika įstojot? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-25 14:13:57 | Nuoroda
Torro rašė:

Ar jūsų nuotraukose fonas yra grynai baltas? Čia klausimas tiems, kam jau pradės gaminti.

 Taip