Vartotojo beverly09 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-25 11:52:37 | Nuoroda

Sveiki,

As pati ketinu bandyti stoti i KU choreografija, VPU ir VK sokio pedagogika.. ;) gal yra bendraminciu? butu saunu pasidalinti informacija ir ispudziais ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:42:41 | Nuoroda

As taip radau tik kur reikia savo duomenis suvesti.. ;) o konkreciai apie prasyma nieko... ;/ reik tiketis, kad artimiausiom dienom pasirodys;)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:21:30 | Nuoroda

Man taip pat smalsu, kada jis ivyks.. ;) niekur tiksliai nieko neraso.. ;/ ir vyks jis kiek girdejau ivairiuose miestuose...

Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:16:06 | Nuoroda
nerami rašė:

vyks nuo birzelio 18-liepos3d. klaipedo,vilniuj ir siauliuose,lamabpo viskas parasyta,tik nezinau kaip siam testui uzsiregistruot,gal ir per lamabpo

tai as irgi zinau lygiai tiek pat kaip ir tu.... ;/  todel ir neramu, kad negali normaliai visko surasyti.. ;) ieksojau kur butu galima prisiregistruoti bet neradau... ;/
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:40:06 | Nuoroda

As irgi katik nusiunciau prasymus.. ;) viskas labai paprasta ir patogu.. ;) man nemazai stojamuju reiks laikyti tai labai patiko, kad surasius savo prioritetus iskarto surase visus egzaminus, kur kas, kada.. :) ir pagaliau paliko aisku del motyvacinio testo.. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:41:33 | Nuoroda

Katik uzpildziau prasymus.. ;) ir viskas pasidare labai aisku.. ;) kai uzpildai, paspaudi ant laukelio egzaminai ir issmeta motyvacini testa, ten gali pasirinkti data, valanda ir kokiam mieste nori ji laikyti.. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:21:10 | Nuoroda

tiesiog uzsiregistruikite LAMA BPO programoje ;) nusiuskite prasymus ir automatiskai būsite priregistruoti ;) ten galėsit pasirinkti kur ir kada norėsit laikyti ta motyvacini testą ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:25:37 | Nuoroda

as kiek suprantu, tai kolegijos ir  universitetai gauna iskarto tuos prasymus ;) o del info suvedimo, tai man tas pats buvo. tada per naujo nuejau prie informacijos laukeliu ir visur paspaudziau issaugoti. ;) ir veliau viskas puikiai veikė;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:28:43 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 tai cia ir taip aisku ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:29:35 | Nuoroda
beverly09 rašė:
Caramel90 rašė:

 manęs taip pat prašo užpildyti kontaktinę, identifikacinę ir išsilaivinimo info, nors ji jau užpildyta :/

 tai cia ir taip aisku ;)

 ups.. netyciukas.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:35:00 | Nuoroda
Romantike rašė:
beverly09 rašė:

As irgi katik nusiunciau prasymus.. ;) viskas labai paprasta ir patogu.. ;) man nemazai stojamuju reiks laikyti tai labai patiko, kad surasius savo prioritetus iskarto surase visus egzaminus, kur kas, kada.. :) ir pagaliau paliko aisku del motyvacinio testo.. :D

 Va, o man ir neaisku del to motyvacinio testo? Kas tai per dalykas?

 Jį laikyti teks tiems, kurie šiais metais norės stoti i pedagogikos studijas.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:20:54 | Nuoroda

Kuku.... ;)) atsiraskit kas nors  !!!

Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:23:03 | Nuoroda
jammer rašė:
Audrutuke rašė:

Sveiki, galbut kazkas zadat stoti i daile ar su ja susijusias studijas. Susiduriaau su problema, galvojau stoti i Siauliu-taikomaja daile ir versla arba i Telsius-dailes ir technologijos pedagogika. Uzpildzius prasyma rodo,kad man stojamieji egzaminai vyks Vilniuje. Ar nuo siol visi stojamieji egzamina vyks Vilniuje? Gal nkas ir susidure su sia problema

 Tai taip, jei parašyta Vilniuj, reiškia ten ir bus, bet man neaišku tik dėl tų darbų peržiūros, nes jei aš pvz. stoju į gaminio dizainą Telšiuose ir į dizainą Vilniuj, tai parašyta, kad stojant į gaminio dizainą, peržiūra vyks telšiuose, o į dizainą Vilniuj yra 3 variantai, tai man įdomu, ar galima į abu stojant darbus vežt į Telšius?.

 Man irgi bus stojamieji tik i sokio pedagogika.. ;) tai bent as galiu pasirinkti ar vilniui laikyti ar telsiuose.. ;) pasidomekit labiau, nes manau, kad jus taip pat galit pasirinkti, kur jums patogiau

Žinutė parašyta: 2010-06-03 22:32:36 | Nuoroda
jammer rašė:

Man atrodo šitie dalykai skiriasi nuo dailės, plius ką tik vda priėmimo taisyklėse pasižiūrėjau, kad parašyta "su darbais prisistatyti savarankiškų darbų peržiūroje tame fakultete, kuriame yra vykdomos jo pasirinktos programos". Tai kaip ir aišku tada, nors ir labai nepatogiai išeina, kad reikės į du miestus važiuot.

 tikrai nepasiseke.. ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:02:16 | Nuoroda
Smeterling rašė:

sunku ten bus..oi sunku..

 Kodel taip sakai??:)

Žinutė parašyta: 2010-06-09 13:26:34 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Sveiki,turėjau pažįstamą,kuri ten baigės šios specialybės studijas.. Nieko spec sakė,bet su darbu striokas.. ir aplamai ten nlb lengva papulti,na svajonės yra svajonės,bet žvelkimė i realybę..

 :) drysciau papriestarauti,kad dabar sokejams kaip tik aukso amzius ir manau, kad nieko ypatingo yra tiems, kurie baige sia specialybe orentuotusi dirbti paprastoje mokykloje, taciau tiems kurie siekia kazko daugiau sis darbas yra tikrai idomus ir isskirtinis, negu sedeti visa savo karjera prie darbo stalo  ;) taip, nelengva ten papulti, bet nepameginus sirdi uzgraustu :) svajones yra tam, kad ju siekti :) taigi ir atsizvelgus i realybe, tikrai nezadu ju issizadeti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-09 13:28:23 | Nuoroda
Leti777 rašė:

Na as galvoju stoti i VIKO sokio pedagogika, bet dar tiksliai nezinau... noreciau daugiau info is tu kurie tai studijuoja.

 As parasiau ten prasyma, bet dedelio noro ten studijuoti neturiu, labiau trokstu i KU choreografija :)  VIKO pasirasiau tik atsarginiam variantui :) nuvaziuosiu i stojamuosius ir bus matyt kaip ten kas :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:35:02 | Nuoroda
saturna rašė:

na mergaites jeigu esate sokejos, kas ten gali buti sunkaus, cia juk ne fizikos egzaminas kuriam reikia ismokti kruva info, manau kad nebus labai sudetinga parodyti ka sugebate, o jau paskui ju reikalas spresti esam vertos ten mokytis ar ne ;)

 o tu kur rasysi?? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 11:20:36 | Nuoroda
saturna rašė:

na as kadangi jau viena kart stojau ir pataikiau ne ten kur reikia, tai si karta rasau tik ten kur noriu, pirmu numeriu parasiau vpu antru ku, kaip bus taip :) 

 taip taip, maciau tave egamine :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:53:50 | Nuoroda

Nu kas kur istojot?.. :)) as kaip ir svajojau, ku choreografija :D