Vartotojo Ginta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 12:31:24 | Nuoroda

Gal kas turite 2006-2007 metų chemijos valstybinių atsakymus? būčiau labai dėkinga. 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:13:28 | Nuoroda

Neliūdėkit,reikia gi toliau gyventi (; 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:52:40 | Nuoroda

Juk su laiku  ir ta valia išsiugdo (; aš bent taip manau.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:53:35 | Nuoroda

kažkaip pradedu bijoti bio egzamino ;/ 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:24:27 | Nuoroda
Mažūūte rašė:

tikriausiai neviena bijai ;) as irgi bijau. nemoku jos tvirtai. jauciausi stipriai chemijoje bet sis egzaminas suzlugde mane. O biologija eisiu laimes dalyku nes yra ko nemoku..kai mokais viena dalyka kitam jau sunku rast laiko

Panašiai ir aš ;]] atrodo mokėjau nemažai,bet baigiu jau viską primiršti.Ech..

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:52:11 | Nuoroda

ToOks vidutinis pasirodė,tikrai buvo tokių klausimų kur tikrai savais žodžiais buvo galima atsakyti ;] Net iš pačio egzamino išėjau su gera nuotaika ir šypsena ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:36:08 | Nuoroda

Niekaip nesuprantu.Iš kur žinoti ar išsiunčiau savo prašymą? :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:01:26 | Nuoroda

Blondiniškai pasijutau,bet dzin :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 11:04:48 | Nuoroda

Neišlaikiau,bet kažkaip dėl to nesėlvartauju :)  reikia gyventi toliau.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:34:53 | Nuoroda
Egle11 rašė:

Ginta kiek tasku surinkai?

 Net nežinau,nes kažkaip neskaičiavau.Žinau,kad labai nervinausi egzamino metu,gal dėl to neišlaikiau dar tokių žioplų klaidų padariau,net iš pačio egzamino išėjau tokia nervuota.Kažkaip ramiai reagavau,kaip pasakė auklėtojas,kad neišlaikiau,nes kažkaip nujaučiau :)

Žinutė parašyta: 2010-08-27 11:53:02 | Nuoroda

Gal kas galit pasiūlyti kaune chemijos korepetitorių? Man labai reiktų.

Žinutė parašyta: 2010-09-06 22:36:58 | Nuoroda

Sveiki gal galit pasiūlyti kaune chemijos korepetitorių?būčiau labai dėkinga.

Žinutė parašyta: 2010-10-02 19:00:07 | Nuoroda

Man ir patiko mokytis bio ;] manau dar priklauso kaip mokytojas dėsto,pas mus kaip pamenu mokykloje mokytoja įdomiai dėstydavo ir man patiko jos mokymas.Tiesiog po to per egzaminą atitaikydavai nemažai net tų senų temų,kurios buvo beveik užmirštos atsiminiau per patį egzaminą ;D prisiminus jau juokas kyla ;D geri buvo mokyklos laikai ;]

Žinutė parašyta: 2012-06-07 18:51:30 | Nuoroda

O gal žinot kas keisis 2013m?Aš planuoju perlaikyti egzaminus :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:27:45 | Nuoroda
repliux rašė:
Ginta rašė:

O gal žinot kas keisis 2013m?Aš planuoju perlaikyti egzaminus :)

 Nepavydžius, nes keisis viskas. Keičiasi chemijos ir biologijos egzamino programos, todėl šiek tiek kitoks bus egzaminų turinys. Lietuvių kalbos egzamine nebelieka teksto suvokimo, bus tik rašinys.

 Ką jau padarysi,kad žioplė esu ;DD Nors pagalvojus jau antras kartas kaip pakliūnu "Į bandomąjį triušį". Kaip sakyti vis tiek sieksiu savų tikslų,tikrai,kad kažkas čia keisis nemesiu gi dėl to kas mane traukia :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:37:34 | Nuoroda

Aš visai norėčiau,bet kartais viltis miršta,kad čia įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:39:31 | Nuoroda
Ginta rašė:

Aš visai norėčiau,bet kartais viltis miršta,kad čia įstosiu :)

 Dar norėjau pridėti nors mokausi profesinėje mokykloje slaugytojo padėjėjos darbą,tai vis tiek baimė neįstoti :D O šiaip kaip bus taip,tiesiog reikia mažiau nervintis :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:56:26 | Nuoroda
Indrė:) rašė:

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. Tačiau manau,kad tikrai įstosi. :)

 O jei ką kitais metais žadu perlaikyti egzaminus....Tik truputį baisu dėl tų programų pakeitimų,bet tikiuosi žiauriai nepasikeis :) Egzaminas kaip kokia loterija...tas pats manau ir sustojimu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 22:35:48 | Nuoroda
Kervy rašė:

 Turiu abi žalias knygutes, perversiu turbūt didesniąją nuo pradžių, peržiūrėsiu maderio schemas ir kelis egzaminus išsispręsiu.. tiksliau kiek jau ir spėsiu (: vertinimo instrukcijos gaila ne visos yra, nes darymas tik tam, kad daryt, naudos neduos. Svarbiausia susitikrint formuluotes.. dar iki šiol jos mane žudo. Viskas lyg ir žinoma, bet gan sunku perprast klausimą, suprast, kokio būtent atsakymo iš tavęs tikisi vertintojai. Nežinau, bet man kažkuo netgi teksto suvokimus primena biologijas egzamino trečioji dalis. Informacijos jom reikia minimaliai... Nors man niekad pirmoji ir antroji dalis problemų nekėlė, bet su formuluotėm dar iki šiol kovoju. Laiko jau beveik nebeliko, tad kaip ir praradau viltį gerai išlaikyt.

 Nenusiteik šitaip blogai prieš egzaminą tikrai naudos neduos,geriau žiūrėk truputį optimistiškiau ir su šypsena,patikėk manim gerą nuotaiką prieš egzaminą priveda į gerą pusę.Jau aš tuo esu įsitikinusi.O kai va bus ta lemiama egzamino diena tai eik su šypsena ir pasitikėk savimi.