Vartotojo Enrika.M. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 13:42:57 | Nuoroda

Einu kalbėti 10.50. Jaudinuosi, bet ką nors pakalbėsiu. Dėl ruošimosi, tai skaitinėju apie toleranciją, šeimą, gamtą. Ieškausi idėjų ir jas pasižymiu, nes bent jau aš, jeigu užsirašau, daug geriau atsimenu. Dar žiūrinėju emigracijos statistiką, nes reikia kalboje remtis faktais, o ne "Viena bobutė sakė..". O rytoj nuo 8h ryto sėdėsiu čia prisijungus ir lauksiu potėmių:D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:12:26 | Nuoroda

Kai buvo kalbėjimo bandomasis egzaminas, kalbėjau apie emigraciją, bet įžangą pasirašiau tokią bendrą temai žmogus ir aplinka. Mano įžanga: Kažkodėl visiems, kas išgirsta žodį aplinka, ji asocijuojasi su gamta. Tačiau aplinka nėra tas pats, kas vien tik gamta. tai yra labai plati sąvoka. Pats žodis aplinka, yra ką nors supanti erdvė arba gamtos reiškinių ir sąlygų visuma. Šiandien aš kalbėsiu apie ką nors supančią erdvę, o tas kas nors, bus žmogus, jeigu konkrečiau, norėčiau aptarti klausimą, kaip žmogui, gyvenančiam užsienyje, nenutolti nuo savo šaknų. (paskutinis sakinys skirtas pasakyti apie ką ruošiesi kalbėti). Nors čia gal tinka tada kai nekalbi apie gamtą. Na, bent jau aš nekalbėsiu apie gamtą, man visokie šiltnamio efektai ar tarša yra nelabai suvokiami dalykai. Todėl rinksiuosi labiau socialinę potėmę ir manau, kad tokia įžanga tiks:)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:33:40 | Nuoroda

Aš irgi emigracija.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:49:49 | Nuoroda

Pakalbėjau ir manau, kad man bus šakės:D Labai kažkaip susijaudinau ir pamiršau viską, ką buvau pasiruošus sakyt. Galvoj tuščia liko. Kažką burzdėjau, bet viskas sukosi apie tą patį dalyką. Ždž, nelabai, nelabai, bet bent jau ramu dbr:D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:54:19 | Nuoroda
kestas123 rašė:
Enrika.M. rašė:

Pakalbėjau ir manau, kad man bus šakės:D Labai kažkaip susijaudinau ir pamiršau viską, ką buvau pasiruošus sakyt. Galvoj tuščia liko. Kažką burzdėjau, bet viskas sukosi apie tą patį dalyką. Ždž, nelabai, nelabai, bet bent jau ramu dbr:D

 Nu jai is rasinio gavai 20+ is tu testu 30+ tai apie kalba gali ne negalvot vistiek gausi 10+ ir busi islaikiusi ;)

 Išlaikius tai aš jau seniai, bet norėjosi 10 gauti bendrą pažimį. Iš tų visų surinkau 80 balų, ir dbr jei 20 būtų tai būtų dešimtukas. Bet manau, kad bus mažiau balų iš kalbėjimo, tai teks tenkintis ir devynetu:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:38:27 | Nuoroda

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:02:28 | Nuoroda
Saule_* rašė:
Enrika.M. rašė:

Tai ar yra įstojusių? Būtų malonu susipažinti. Beje. Gal kas žino, kokio notaro patvirtinimo reikia, jeigu nesu Lietuvoje ir negrįšiu iki liepos 31d.?

 Sveika :) Aš įstojau :) Oj... žinok jau čia su notarais reikia tartis, protingesnio žmogaus klausti :) 

 Gal gali kontaktus kokius duoti? Norėtųsi pabendrauti.:) Arba gali mane per feisbuką pasikviesti, aš Enrika Misiūnaitė.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:39:59 | Nuoroda

Aš irgi vnf.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 13:06:47 | Nuoroda

Ar planuojate į pirmakursių stovyklą važiuoti? Ir beje, gal kas žino, kiek i viso į šią specialybę priėmė žmonių? Ir kiek iš nemokamai.