Vartotojo Aushra pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:13:55 | Nuoroda

sweiki visi :) ryt kalbu 9:40 . butu gerai, gauti otemes pries 9 visiems tai praverstu ;))p  ga galit ptarti kur tas statistikas rasti ?? man labiau reikia apie kertams medzius, uzterstuma... buciau labai dekinga. O siap tikiuosi pasitaikis kokia poteme apie  ekologines problemas ar gyvenima svetur ;))

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:29:41 | Nuoroda
Gabrielious rašė:
Aushra rašė:

sweiki visi :) ryt kalbu 9:40 . butu gerai, gauti otemes pries 9 visiems tai praverstu ;))p  ga galit ptarti kur tas statistikas rasti ?? man labiau reikia apie kertams medzius, uzterstuma... buciau labai dekinga. O siap tikiuosi pasitaikis kokia poteme apie  ekologines problemas ar gyvenima svetur ;))

 http://www.alfa.lt/straipsnis/156741/?Statistika..emigracija.is.Lietuvos.mazeja=2007-11-09_11-47

o apie misku kirtima zinau kad kasmet atograzu misku iskerta toki plota kaip baltijos saliu plotas.

 labai dekui uz informacija ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:50:52 | Nuoroda
Daumantas rašė:
Audrute*. rašė:
Daumantas rašė:

Gal kas nors žinot vertinimo skalę ? : )  Nuo kiek taškų, koks balas rašomas ?: )

 viskas ką tau reikia padaryt, kad surinktum visus taškus: neskaityk nuo sąsiuvinio, o žiūrėk į akis, kaktą, nenusukinėk žvilgsnio (per dažnai), nepiktnaudžiauk "ėėėėė", stenkis susintetint pasirašytą kalbą, jei jau remiesi savo žiniomis, o ne kažkuo konkrečiu, pabaigoje būtinai pateik įspūdingą, kažkieno kadanors pasakytą mintį. Taip padarysi įspūdį ir gausi daug daugiau taškų :)

 truputį ne taip supratai. ; ) turiu omeny aplamai visus Lietuvių PUPP taškus, t.y maksimumas 110t. Tai nuo kiek koks balas rašomas. : )

 pagal preitus mtus zinu kad 6 reikia nuo 56-66, 7-netui nuo67-77, 8-netui nuo78-88, 9-netui nuo 89-99,  10 nuo 100-110 , bet nezinau ar siemet bus taip pat duodami  taskai

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:51:04 | Nuoroda
Daumantas rašė:
Audrute*. rašė:
Daumantas rašė:

Gal kas nors žinot vertinimo skalę ? : )  Nuo kiek taškų, koks balas rašomas ?: )

 viskas ką tau reikia padaryt, kad surinktum visus taškus: neskaityk nuo sąsiuvinio, o žiūrėk į akis, kaktą, nenusukinėk žvilgsnio (per dažnai), nepiktnaudžiauk "ėėėėė", stenkis susintetint pasirašytą kalbą, jei jau remiesi savo žiniomis, o ne kažkuo konkrečiu, pabaigoje būtinai pateik įspūdingą, kažkieno kadanors pasakytą mintį. Taip padarysi įspūdį ir gausi daug daugiau taškų :)

 truputį ne taip supratai. ; ) turiu omeny aplamai visus Lietuvių PUPP taškus, t.y maksimumas 110t. Tai nuo kiek koks balas rašomas. : )

 pagal preitus mtus zinau kad 6 reikia nuo 56-66, 7-netui nuo67-77, 8-netui nuo78-88, 9-netui nuo 89-99,  10 nuo 100-110 , bet nezinau ar siemet bus taip pat duodami  taskai

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:20:16 | Nuoroda

Mano manymu tie kurie kalba apie  gamtos issugojima galetu iterpt vykdoms akcijas. pvz. Tarptautine zemes diena kovo 20. kaip svenet mokykloje ir pan.  ten dar darom 2010 gal dalyvavot. Dar geras pvyzdys tas, kad yra sukurtas filmas "Home" privercantis ne tik susimastyti, bet ir imtis veiksmu...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:28:53 | Nuoroda
Neringike rašė:

aš išviso nemanau, kad yra gerai ruoštis pagal vieną potemę. Aš prisiskaičiau informacijos ir šiandien 3 kartus po 20 min ruošiausi įvairiomis potemėmis ir pasakojau šaldytuvui :D visai neblogai gaunas. Bet kaži kaip bus kai vietoj šaldytuvo sėdės pikta rūsti mokytoja :/

O tu ir isivaizduok,kad ta rusti mokytoja yra tas pats saldytuvas,kuris siandien taves taip klausesi ;DDD gal bus lengviau ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:34:20 | Nuoroda
Panic* rašė:
cukree rašė:

Tai va ruosiuosiu as apie emigrantus kalbeti,kaip manot ar nedarau klaidos?Ir ar daug sansu,kad siemet bus kas nors susija su emigrantais? Pasidalinkit savo nuomonemis :))

 as irgi istraukiau info apie emigracija, galbut kas nors  bus tikiuosi, o labiau noreciau apie vaikus seimoje

 iš kur išsitraukei tos informacijos? :) galgeltum tsiusti?? mano el paštas  bučiau labai dėkinga :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:16:09 | Nuoroda
Karalyna rašė:
cukree rašė:
Aushra rašė:
Panic* rašė:
cukree rašė:

Tai va ruosiuosiu as apie emigrantus kalbeti,kaip manot ar nedarau klaidos?Ir ar daug sansu,kad siemet bus kas nors susija su emigrantais? Pasidalinkit savo nuomonemis :))

 as irgi istraukiau info apie emigracija, galbut kas nors  bus tikiuosi, o labiau noreciau apie vaikus seimoje

 iš kur išsitraukei tos informacijos? :) galgeltum tsiusti?? mano el paštas  bučiau labai dėkinga :)

 Tuojau imesiu :))

 Gal ir man galėtum?;D Iš anksto ačiū;>

[email protected]

 tuoau persiusu ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:42:49 | Nuoroda
Gretulee rašė:

Rinkis įvairią informaciją,t.y apie emigraciją,socialinius ryšius,gamtą,manau turėtu but panašios potemės,nes mano pastebėjimu palyginus kelių metų potėmes,jos visos yra tokios pat,tik kažkiek pakoreguoti pavadinimai,tačiau esmė išlieka ta pati

 gali but pansios, bet gali padaryt ir staigmenu kaip su rasomaj uzduotim buvo .. atrodo kiekvienais metais budavo laisko formos rasinys  ar kaip pasakius o siemet ir nebuvo ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:51:11 | Nuoroda

Gal  kas turit kokios informacijos apie "žaliuosius" ar "žaliųjų judėjimą"  ir galėtų atsiųsti? būčiau labai dėkinga  ;* 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:22:05 | Nuoroda

Sveiki :)* visiems cia turbut stresas ;DD ir puse musu sapnavo kalbejima ;DD

p.s. jei galetumet tai masine zinute as ir palikciau nr ;DDDD 863886481 (labas)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 08:44:21 | Nuoroda

Gal kas apie emigrcija turit. skype ausriukas1500 buciau dekinga

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:02:37 | Nuoroda

geriau but prieki atsakai ir rami galva neberik nervintis ;DDD siaip pasiemiau antra poteme apie interneta kazkias nesamones pakalbejau apie prekyba zmonemis kad jaunos merginos patiki simpatiskais vaikinais ir t.t ;DDDkrc susiveliau man sakes ;DDD  bet kaip kazkas sake bent jau rami ;D sekmes kas dar nekalbejo  :) nesijaudinkit perdaug ir viskas bus gerai :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:09:58 | Nuoroda
Neringike rašė:

Ištikro tai jėgiškai kai nežinai potemių. Ateini taip eksprontu papasakoji i vsio :D aš tai potemes sužinojau likus 5min iki pasiruošimo. Normaliai buvo :D

 jo labai jegiska kai sedi ir nezinai kuria is 5 pasirikti ;DDD

bet tos 20 min taip greit praleke ;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-01 12:15:58 | Nuoroda
varliukass rašė:

sveiki;} gal kas turi bent kiek pradzios,izangos is 'jaunimas nesunkiai uzmezga internetines pazintis'?

 kazkas buvo gera izanga parases.. paskityk pora puslapiu atgal ir rasi

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:21:22 | Nuoroda
ernyz rašė:

man rytoj reikes kalbet, o man sove klausimas, galima tema pakeist be mokytoju zinios? ;D

 tikrai ne, arb ten kazkaip reik eit per direktoriu rastus rasyt ir t.t. o seip jei pakeisi ir kalbes mokytojos manys kad ne tema kalbi ir negausi balu