Vartotojo Ievuvulka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:40:59 | Nuoroda

 Nors mano laikas tik 14:20, tikiuos rast potemes cia jau apie 9:30. Mano tema "mokslo pasiekimai musu gyvenime". Galbut kazkas jau numano kokios potemes galetu buti? Aciu is anksto:)

Žinutė parašyta: 2012-07-14 21:26:40 | Nuoroda

 Sveika. Ne tu viena nori studijuoti aplinkos apsaugos inzinerija. As renkuosi VGTU, bet stipriu argumentu kodel butent cia noriu mokytis neturiu, galbut todel, kad pati esu vilniete. O tu i VGTU ar KTU labiau linksti?

Žinutė parašyta: 2012-07-16 18:51:23 | Nuoroda

 Mano 18,94 balas. As fizikos nesimokiau paskutinius 2 metus, taciau visi drasina ir sako, kad teks pasimokyt, bet istvert imanoma, juolab yra islyginamosios paskaitos tiems, kurie nori pasigilint fizikos zinias. Kaip daugumoj specialybiu, sako, kad pirmus 2 metus reikia istempt, nes po to idomumai prasideda, specializuotos paskaitos ir t.t.

Pernai auksciausias balas buvo apie 18,7-18,8, kiek pamenu. Bet juk neaisku kaip siemet bus, vis kinta tos ribos. Tikiuosi, paneles, mums pasiseks ir visos tapsi kolegemis :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:24:25 | Nuoroda

 O kokius egzaminus laiket? Tik lietuviu, matematika, chemija ar dar koki? Nes as tik situos tris, tai suku galva, ka dar ir kokia i tvarka i sarasa surasyt, jei netycia nepakliuciau i aplinkosaugos inzinerija...:)