Vartotojo German pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:45:24 | Nuoroda

 Sveiki! Pagaliau radau kur galima pakalbėti apie lietuvių filologiją ir ispanų kalbą. Mane labai sudomino ši specialybė. Ypač paskaičius jos aprašyma. Šiaip esu suinteresuota į lietuvių kalbą, bet žiauriai man graži ispanų kalba. Man labai labai įdomu kokio lygio studijos čia? Ar labai sunku mokintis? Girdėjau kad VU reikia per naktis sėdėt ir mokintis... čia rimtai ar nelabai? ;))))) Nesakau kad noriu malti š... visus mokslo metus, bet tikrai nenoriu kankintis mokindamasi ispanu kalbą. Ai ir dar ar visi ten atėję su pagrindais ispanų? nes aš gyvenime jos nesimokius... Ir dar kaip su atsiskaitymais? Nereikia ten kas menesį labai sunkiai vargti? :) Ir tikrai labai sunku su anglų kalba? Nes jau būtų per daug anglų kalba, ispanų kalba..... Svajoju įstoti į nemokamą, bet tikrai nenorėčiau turėt skolų dėl to kad per sunku... LAbai laukiu nuomonių LAbai labai ačiū.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:52:08 | Nuoroda

Sveiki. Labai norėčiau paprašyti pagalbos, šiemet baigiu vidurinę ir esu susidomėjusi VPU lietuvių kalba vien del to, kad mėgstu kalbas ir žinau, kad baigus filologiją kitas kelias laisvas į žurnalistiką, aišku ir pedagogiką. Ti vat, norėjau paklausti tų kurie studijuoja Lt filologija, ar labai nuobodu? Šiaip man patinka lietuvių kalba, bet įdomu kokia ten mokymo specifika? ar sunku? Ar destytojai daug reikalauja?  Tiketis nemigos naktų?:)))  ačiū labai.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 10:05:49 | Nuoroda

Man ir labai grazi ispanu kalba ir dar lietuviu kalba patinka, del to ir manau kad butu svajoniu specialybe.Tai jei anglu kalba tik pirmam kurse tai super, nes tikrai manau per sunku butu visas tris kalbas nagrineti. Bet va paziurejau koks 2009 metais buvo konkursinis balas i nemokama tai labai aukstas ;// As tikrai nezadu islaikyt visu valstybiniu po 90, ypac istorija nesiseka. O Tavo auksti balai buvo stojant? Ar ten tas konkursinis toks ausktas tik pagasdint... nes jei ir siemet toks bus tai nezinau tada....

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:06:51 | Nuoroda

 As ir noriu i sia specialybe stot, bet taip pat nesuprantu kaip gali buti tokie auskti balai!!!! Nesamone kazkokia, cia reik visus egzus tada islaikyt 90%, as netikiu kad ir i mokama taip reikia.. pasikele VU :)))))) Neveltui puse isvaziuoja i uzsienius, nes LT sistema keistoka :) Idomu kur suzinot kiek siemet bus nemokamu vietu....

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:09:17 | Nuoroda

 Yra Pedagoginiam Universitete aktyviu studentu ar cia niekas nekalba!!!!!!! ;D na,, netikiu kad taip beviltiska.....

Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:37:23 | Nuoroda

Kaip manot imanoma i nemokama istot jei mano konkursinis balas nesiekia 17? :/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:12:17 | Nuoroda

Nu jau eilerasciu tai tikrai kurt nereikes ;DD