Vartotojo Gineix pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 21:44:00 | Nuoroda

o nezinot kaip vertins jei pvz atsakei i klausimas koks autoriaus poziuris neigiamas ar teigiamas neteisingai (tarkim neigiamas ir i sekanti klausimas del ko parasai teisingas priezastis) nors pirmas buvo neteisingas bet ar duos tasku uz antra teisingai atsakyta?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 22:02:35 | Nuoroda
sanemis rašė:
Gineix rašė:

o nezinot kaip vertins jei pvz atsakei i klausimas koks autoriaus poziuris neigiamas ar teigiamas neteisingai (tarkim neigiamas ir i sekanti klausimas del ko parasai teisingas priezastis) nors pirmas buvo neteisingas bet ar duos tasku uz antra teisingai atsakyta?

 tai jei klausimo pirma dalis atsakyta blogai, tai ir argumentas už ar prieš automatiškai yra blogas. 

 nu gerai o kaip matematikoj tarkim uzdavinys praso sudaryti skirstini ir apskaiciuoti matematine vilti jeigu susidarai blogai skirstini tasku neduoda bet jeigu pagal bloga skistini apskaiciuoji matematini vilti (taskus duoda ir ne tik su skistiniai yra daug dar pavyzdziu

Žinutė parašyta: 2010-05-31 22:08:39 | Nuoroda
sanemis rašė:
Gineix rašė:
sanemis rašė:
Gineix rašė:

o nezinot kaip vertins jei pvz atsakei i klausimas koks autoriaus poziuris neigiamas ar teigiamas neteisingai (tarkim neigiamas ir i sekanti klausimas del ko parasai teisingas priezastis) nors pirmas buvo neteisingas bet ar duos tasku uz antra teisingai atsakyta?

 tai jei klausimo pirma dalis atsakyta blogai, tai ir argumentas už ar prieš automatiškai yra blogas. 

 nu gerai o kaip matematikoj tarkim uzdavinys praso sudaryti skirstini ir apskaiciuoti matematine vilti jeigu susidarai blogai skirstini tasku neduoda bet jeigu pagal bloga skistini apskaiciuoji matematini vilti (taskus duoda ir ne tik su skistiniai yra daug dar pavyzdziu

 Aš matematikoje nesigaudau, tai nelabai galiu komentuoti. Bet mąstau taip, jei autorius, tarkim, šiame kūrinyje turėjo neigiamą poziciją tai savo ruožtu ir argumentai tai patvirtina, o jei žmogus parašė, kad teigiamas požiūris, tai nelabai suras teisingus argumentus, jei kūrinys parodo, kad neigiamas požiūris. 

 nu ten buvo taip bendrai krize buvo neigiama nes nebuvo lesu igyvendinti idejoms ir planams.bet autorius mano kad ji buvo gera nes be tu renginiu zmones pamate kad reikia branginti laika ar kazkas tokio.tai siuo atveju poziuris autoriaus teigiamas i krize.bet as susiparinau ir parasiau neigiamas ir atitinkamus pavyzdzius tai nezinau kaip bus ;/

Žinutė parašyta: 2010-05-31 22:13:31 | Nuoroda

nu nznztikiuosi nes praradau lengvus taskus lygioj vietoj ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:00:08 | Nuoroda
sandrute153 rašė:

gavau 67% ir esu begalo patenkinta :))))

 o kiek mazdaug tasku gavai?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:32:15 | Nuoroda
kavamanija rašė:

VNF kilo, VF krito. Balansas. :)

bandysi antru turu patekt? :) nes man rodos turėjo mus 77 priimt, o VGTU puslapy rašo, jog į KI priėmė 75, tai turbūt 2 žmonės įstojo į vf ir vnf :) na vieną tai tikrai žinau, matyt, yra ir antras. :D

 gali numest linka kur raso kiek prieme? :)