Vartotojo Gretutis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:12:40 | Nuoroda
Martynas23 rašė:

Sveiki, norėčiau ir aš panagrinėti atsakymus:) Papasakosiu ką aš rašiau:

Interpretacija:

Patį kūrinį pavadinau apsakymu, bet galėjo būti ir novelė. Tas pats. Tik kad novelė man kažkaip labiau asociuojasi su 7-9 dešimtmečiu.

Pagrindinė mintis: Apsakymo pradžioje aprašytos dvasinės vyriškio vertybės (meilė, draugystė) galiausiai pasirodė apsimestinės. Jis vertino tik materialines vertybes. (čia rėmiaus grynai Savickio kūrybos bruožais)

Suvokimas:

Pamenu pirmą klausymą:

~Koks autoriui šventimo tikslas yra nepriimtinas:

1) Stebėti; 2) Pasirodyti;

O ten kur perfrazavo pavadinimą rašiau, jog numanomas sakinio veiksnys pakeičiamas iš "jie" į "mes" ("vadintų" ir "būtumę vadinami"). Šitaip autorius bando pabrėžti mūsų pačių atsakomybę dėl savo ateities.

Dar kažkur buvo: "Apie kokią aktualiją kalbama", tai parašiau Vilniaus - Europos kultūros sostinės - šventę. O susijusi problema: ~"kaip reikia švęsti"

Paskutinis klausimas man pasirodė įdomiausias: ~"Kaip reikia būti":

~"neskubant, pajaučiant ir patiriant" Nežinau dėl šio atsakymo.. Gal kažkas su kantrybe turėjo būti...

 Parasiau lygiai taip pat  ir interpretacija ir teksto suvokima

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:37:58 | Nuoroda
cacalele rašė:
sanemis rašė:
cacalele rašė:

Help vaikai, kaip protingai atsakytumėte į tokį klausimą:

 

Kiekvienos rūšies individų baltymų molekulių rinkinys yra savitas. Kaip paaiškintumėte tokią baltymų įvairovę?

Ir dar kuo skiriasi baltymai, kaip polimerai, nuo dirbtinių polimerų?

 Žinome, kad baltymų monomerai yra aminorūgštys. DNR yra informacija apie aminorūgščių seką baltymo molekulėje (azotinių bazių tripletas) . Kiekvienos rūšies DNR yra savita, tad ir atskirų rūšių aminorūgščių sudėtis baltyme yra kitokia, tad ir baltymas kitoks. 

Baltymuose yra erdvinės struktūros,manau, dirbtiniuose polimeruose tokių savitų struktūrų nėra. Kiek žinau iš mokyklos kurso, dirbtiniuose polimeruose nelabai yra azoto (PVC, teflonas, polietenas, polipropenas), o baltymuose yra azoto. 

 ačiūūū

 Baltymai susidaro polikondensacijos metu, dirbtiniai polimerai polimerizacijos.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 13:55:32 | Nuoroda
malady rašė:
golden rašė:
Light Arus rašė:

berenys - kur radai tokia informacija?;) As manau kad pailgosios tiktu , nes ten visi gyvybiniai centrai nepriklausantys nuo musu valios , tai kodel netiktu ir seiliu isskyrimas? 

 o jei seiliu issiskyrimas kaip salyginis refleksas? as tai nesupratau, ko jie ten konkreciai klause :/

 taigi seiliu isskyrimas yra salyginis refleksas.o salyginiai refleksai buna ismokti.tai reguliuoja didieji psurutuliai,o ne jokios pailgosios smegenys.

 seiliu issiskyrimas pamacius maista salyginis refleksas, isidejus maista- nesalyginis ir uz ji atsakingos pailgosios smegenys, bent jau taip mes mokinami buvom;D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:36:46 | Nuoroda
nanno rašė:
robotas rašė:

ei, chemikai, yra čia planuojančių į vu mediciną???

 Planuot tai planuoju, 1 numeriu pas mane. Bet, kažin ar bėra  tai realu.

 apie medicina jau ilgai svajoju ikirezultatu paskelbimo galvojau, kad nerealu yra istoti, bet db manau, jei biesos bus geras rezultatas, tai igyvendinsiu svajone

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:37:05 | Nuoroda

 KB 20,34

1) VU medicina vf

2) VU medicina vnf

3) KMU medicina vf  

labai labai i Kauna nenoriu, tikiuos i Vilniu istosiu...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 10:16:41 | Nuoroda
SauliusS. rašė:
Ezeriz rašė:
SauliusS. rašė:

Man tai žiauriai įdomu, ar su 17.4 pateksiu į VU telekomunikacijų fiziką :D

 Aš su 19,4 bijau to paties įstosiu ar ne :D nors praeitų metų paskutinį lenkiu 1,5 balo.

 jei tu su 19.4 bijai, tai man su mano balu nešviečia..:) gal bent VGTU į telekomunikacijas  priims :D

 I VGTU visus ima ;DDDD Draugas ten mokosi, tai sako, ten jei per egza surenki 4,4 balo raso penketa, kad tik neislektum is univero, nes jiems studentu truksta;DDDD 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:49:36 | Nuoroda

gal yra i VU medicina istojusiu?;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:50:59 | Nuoroda
MoNiK rašė:

KMU medicina, myliu gyvenimą :DDDDDDD

 Sveikinimai !;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:54:58 | Nuoroda

Gerbiamieji busimi medikai,

jamam fuxu stovke! Tik dar gerai butu info is kur nors daugiau gaut;DDD gal yra jau uzsiregistravusiu i stovke? ar bent planuojanciu uzsiregistruoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-31 21:00:30 | Nuoroda

Vaziuoju;DDD