Vartotojo gyvenu. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 08:29:46 | Nuoroda

sveiki, ar yra studijuojančių VPU? Gal galit pasidalint nuomonėmis apie atmosferą, dėstytojus?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:39:27 | Nuoroda
Justė, rašė:

as tai isvis sugebejau 10proc gaut,be zodziu,kas per egzaminai... 

 o metiniam kiek turėjai, jei ne paslaptis, kad toks nusivilimas?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:09:40 | Nuoroda
Justė, rašė:

7 turejau ...neesu laabi stipri,norejau bent 40... 

 nepergyvenk, kitais metais perlaikysi ir viskas bus tvarkoj :) matyt mokytoja silpna, jei turėdama 7 išlaikei taip, kaip tavęs netenkina ...

Žinutė parašyta: 2012-06-27 14:49:08 | Nuoroda
Entity rašė:

Niekuo ji neišpindėjus. Kiekviename poste jaučiasi aštrios ironijos prieskonis ir tiek. :D Ji mano, kad yra protingiausia, kadangi stoja į politikos mokslus. Nuoširdžiai linkiu įstoti, bet tam, kad pasiekti "elitą" dar labai daug darbo reiks įdėti. :D

 Aha, ir aš šitą pastebėjau.. Ir stoja į politiką, "nes ten įstojama su aukščiausiais KB, prestižas ten tiesiog". Nemėgstu žmonių, laikančių save pasaulio bamba, kai iki tokių dar tiek metų keliais šliaužiot. Taip kad, mano nuomone, belieka ignoruoti ir pasidžiaugti, kad pati persigalvojau ir nebestoju ten, kur "prestižas" :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:29:22 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimą. Tarkime noriu prie pagrindinės savo studijų krypties dar studijuoti pedagogiką ir vokiečių kalbą. Ar yra tokia galimybė, ar galima rinktis tik vieną papildomą kryptį? T.y labiau klausimas, ar galima dar kažkaip papildomai mokytis kalbos? 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:17:24 | Nuoroda

 O ar yra VU šiaip kažkokia galimybė tiesiog papildomai mokytis vokiečių kalbos? (žinant tai, kad gretutinės bus išnaudotos pedagogikai)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 02:15:24 | Nuoroda

 nėra daugiau stojančių?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:44:53 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 Šiemet, atrodo, priims 93vf ir 2vnf. 2011 89vf ir 21vnf, 2010 - 101vf, 22vnf :)

Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:59:53 | Nuoroda

 19,84 VU istorija